2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bende istanbul tup bebekteyim canim benimde ayin 7 sinde saat 11:30 randevum var. orda gorusme imkanimiz olsa iyi olurdu :)[/QUOTE]

Haberleselimmmm lutfen:KK66:

canım bekliyorum arada dışarı çıkıyorum rahatlatıyor :) test gününden korkuyorum azcııııııııııkkkkkkkkkkk :)

canım maşallahhhhhhhh :nazar: kaliteli kaliteli embriyoların olsun :)

yok canım olur :) stres yapma :) hayırlısı ile olup tedavini olacaksın :) inşallah bebişine bir adım daha yaklaşırsın :)

aminn canm inşallah her namazda dua ediyorm rabbim hepimizin yüzünü en kısa zaman da güldürüp kucaklarımızı doldurur inşallah.

Canin benim ya insaallah bu sefer pozitif gorursun negatifler bizden uzak olsun burada marka yazabiliyor muyuz neyse yazayim bakalim ne olacak :KK66: ben lumbo quick ovulasyon testi almistim internetten toplu alinca erken gebelik testlerinden bir kac tane hediye geldi ilskiden on gun sonra cikiyormus ben bir defa denedim ama zaten onda da negatifti adet gunumu bekleyemedim sabirsizlandim. Canim benim Allah yardimcimiz olsun

saol canm inşallah rabbim hepimize o pozitifi görme sewincini yaşatır en kısa zamanda.

bende istanbul tup bebekteyim canim benimde ayin 7 sinde saat 11:30 randevum var. orda gorusme imkanimiz olsa iyi olurdu :)

Haberleselimmmm lutfen:KK66:[/QUOTE]

canim benin haberleselim ama bende yeni uye oldum ozelden nasil gorusuyoruz cozemedim. telefondan giriom karistira karustira ogrenmeye calisiyorum:) sen biliosan ozel mesaj at bana bakalim.olcak mi :KK70:

Haberleselimmmm lutfen:KK66:

canim benin haberleselim ama bende yeni uye oldum ozelden nasil gorusuyoruz cozemedim. telefondan giriom karistira karustira ogrenmeye calisiyorum:) sen biliosan ozel mesaj at bana bakalim.olcak mi :KK70:[/QUOTE]

canım yukarıda kadınlar kulübü yazısının en sağ tarafında çıkış var onun yanında kullanıcı kontrol paneli var orayı tıkla :) açılan sayfada sol tarafta özel mesaj gönder var onu tıkla göndermek istediğin kişinin nickini yaz sonra msjını yaz gönder :) yaz bana gönder bakayım öğrenmiş misin ? :)

Kendine stres yapma en önemli aşama bu birde herşeyde çok dikkatli davran inşallah tutar bu 2. denemen mi?

Ben ilk ön muayeneye gittim temmuz adetimde gelmemi söyledi temmuz 20-22 adetimi olup merkeze gitcem iğnelere başlancak yani bekleme aşamasındayım ama çok çok heyecanlıyım :KK52: benim ilk denemem olcak 2 başarısız aşılamam var hakkımızda hayırlısı

Aynı günlerde tedaviye başlayacağız. Nerede başlayacaksınız?

Slm kızlar nasılsınız ... Hastaneden aranmayı bekliyorum akşama kadar aramazlarsa doktorumu arıcım ... Acaba kaç tane döllendi kaç tanesi iyi meraktayım

Merhabakızlar 2 gün önce kanda 23 çıktığı için herşey bitti gözüyle bakıyordum bıgun 41 olmus degerim pazar pazar dra da soramıyorum acaba bir umut doğdumu benim için lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

Merhabakızlar 2 gün önce kanda 23 çıktığı için herşey bitti gözüyle bakıyordum bıgun 41 olmus degerim pazar pazar dra da soramıyorum acaba bir umut doğdumu benim için lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

Beklediğin umut ışığı gelmiş demek. Gec gelişiyor belki de olsun sen moralini bozma. İnşallah kat kat artar degerlerin :)

Hadi insss canin bnm surda 50nin uzerine cikmaya ne kalmis umudun sennle merak etme sadece saklanbac oynuyor :)

canım inşallah kat kat artar değerin :) büyük ihtimalle bir daha isteyecek test canım :) inşallah güzel haberle gelirsin :)

Slm kızlar nasılsınız ... Hastaneden aranmayı bekliyorum akşama kadar aramazlarsa doktorumu arıcım ... Acaba kaç tane döllendi kaç tanesi iyi meraktayım

canım bende meraklandım şimdi :) haber gelince yaz canım :) kaliteli kaliteli embriyoların olsun :)

Geç tutunuyordur, inşallah sağlıkla tutunur sıkı sıkı

X