2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Iyi geceler kızlar
Tedaviye başlayanlara, tedavi için bekleyenlere vee tedavideki herkese bol şans ve mutlu haberler diliyorum.
Ben yarın hastaneye gidiyorum bakalım transfer olacak mı?

yaaaa kıskandım bak seni :) ben daha olmadım bgn doktorumla konuştum iğne yapmıştı geçen hafta... bgn 8-9 gün sonra olursun mrk etme dedi 15güne olmazsan görüşelim dedi ben de haftaya randevumuz var sizle zaten dedim o da merak etme ozaman bakarız dedi bgn iğneden sonra 9.günüm gelen giden yok hah bide hamile oluyomuşum popomla gülerim artık :)

Hahaha hadiii inssssss bizde guleriz mutluu haberlee :KK70:

Iyi geceler kızlar
Tedaviye başlayanlara, tedavi için bekleyenlere vee tedavideki herkese bol şans ve mutlu haberler diliyorum.
Ben yarın hastaneye gidiyorum bakalım transfer olacak mı?

Sagolasin cnm dualrim senle bebisini al gelllll inss hic birakmyin birbirnizi <3

adet oldum yarın sabah hastaneye gıdıcem bakalım neler olacak yorucu bi maraton benı beklıyor sonucunda mutlu olurum ınsallah hepımız ıcın mutluluk+bebek diliyorum :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Gozun aydin cnm ylun acik olsun inss ..

Ben de geldim agustosta ilk denemeyi yapacagiz son okur insaallah ilkinde olumlu sonuc alirim Allah hepimizin yardimcisi olsun hatunlar hicbiriniz hayal kirikligina ugramayalim insaallah

canım hoş geldin :) adetin 2-3 ü günü yumurta büyütücü ilaçlara başlanıyor sonra adetin 10-15. gün arası senin yumurtalarının büyüme hızına bakılarak toplanıyor bu sefrde embriyo gelişimine bakılarak genelde 3. ve 5. gün transfer oluyor sonra 12 gün

cok cok tskler ayin 7sini bekliyorum nerlerde basliorsunuz arkdslar istanbul tup bebek giden baslicak olan var.mii

selamlar beni de dahil edin aranıza bende temmuz adetimde başlıyorum tedaviye vee ağustosta da Allah izin verirse transferimi olucam İnşallah hepimiz güzel haberler veririz burada ve bu zorlu süreçte birbirimize destek olmak dileğiyle...

ayyyyyyyyyy inanmıyorum canımmm benimde pazartesi kontrolüm var:KK19::KK19:

teşekkür ederim kuzummm inşallah hayırlı olur..:KK19::KK19:

canım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsun inşallah :)

canım hoş geldin :) adetin 2-3 ü günü yumurta büyütücü ilaçlara başlanıyor sonra adetin 10-15. gün arası senin yumurtalarının büyüme hızına bakılarak toplanıyor bu sefrde embriyo gelişimine bakılarak genelde 3. ve 5. gün transfer oluyor sonra 12 gün

cok cok tskler ayin 7sini bekliyorum nerlerde basliorsunuz arkdslar istanbul tup bebek giden baslicak olan var.mii

canım hayırlısı olsun inşallah :) ben eskişehir acıbademdeyim canım :)

Canım tedaviye başladığını söylemesen olmaz mı? Eşinle konuşmalısın bu konuyu. Biz söylemedik iyiki söylememişiz diyoruz şimdi. Bu stresle sinirle tedaviye başlarsan olmaz kendine moral vermen lazım.

valla cnm benim niyetimde söylememek ama benim eşimin ağzında bakla ıslanmaz daha diorki tedaviye başlayıncaa annem sana bakar diyo:KK43: ıyyy bende dedim valla başlamam o zman tedaviye neyee :)

canım benim eşinle konuş kimseye söylemeyin ben ilk denememde saf gibi söyledim hakkaten rahat vermediler kaynanam zırt pırt arar özellikle yanında insanlar varken bak bak ilgili kaynana hesabı arkasına insan takar gelir güya bana bakmaya geliyo eltimler sağolsunlar hergün arar nasıl oldun diye bide ilk denemem olumsuz oldu zaten üzgünüm hani diyeceğim o ki hepsine laf anlatmak zorunda kalıyosun kendi derdin yetmezmiş gibi her kafadan bi ses çıkıyo bu defasında kimseye söylemedik dünya varmış diyorum hiiiç sesinizi çıkarmayın eşinle sen bil yeter canım

cnmm benim niyetimde sölememek ama benim kaynana zırt diye gelir haber ne etmez bende şimdiden bunalımlara girdim evde yatsam heran bunlar gelecek diye rahat edemem en iyisi annemde kalmak .ama eşim ne der bilmiyorum. eşim tarafı çok kalabalık bide ordu gibi bir gelince on onbeş kişi gelirr.. en iyiysi biraz daha beklemek mi acabaaa :KK43:

cnmm benim niyetimde sölememek ama benim kaynana zırt diye gelir haber ne etmez bende şimdiden bunalımlara girdim evde yatsam heran bunlar gelecek diye rahat edemem en iyisi annemde kalmak .ama eşim ne der bilmiyorum. eşim tarafı çok kalabalık bide ordu gibi bir gelince on onbeş kişi gelirr.. en iyiysi biraz daha beklemek mi acabaaa :KK43:

Kizlar ya ben de soylemek istemiorum ama esime bu konuyu acamadim cunku benim annemler biliyor soylesen art niyet oldugunu dusunur belki ama ben de herkese yani her arayana defalarca ayni seyleri anlatmak istemiyorum simdilik bir tek annem ve kizkardeslerim biliyor ben soylemeyecgm ama kesin esim soyleyecek hakkiniza hayirlisi diyelim ne diyelim

Kizlar ya ben de soylemek istemiorum ama esime bu konuyu acamadim cunku benim annemler biliyor soylesen art niyet oldugunu dusunur belki ama ben de herkese yani her arayana defalarca ayni seyleri anlatmak istemiyorum simdilik bir tek annem ve kizkardeslerim biliyor ben soylemeyecgm ama kesin esim soyleyecek hakkiniza hayirlisi diyelim ne diyelim

aynı dertten bende müzdalipim cnmm. anneler gene anlayışlı oluyo destek veriyo ama kaynanalar eggg :KK43:iki de bir arayacanı geleceni düşündükçe delleniyommm pofff:KK43:

X