2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

eşim tüp bebeğe karşı geri kfalı demiştim ya hani kızlar benim bi sorum olacak bu spermi kaliteli yapmak we sayısını çoğaltmak için inne faln yokmu ya

Neofortil diye bir hap var doktor eşime onu önermişti. Bir de ibrahim saracoglunun keçi boynuzu kürü var.kaynatip suyunu içecek. Benim bildiklerim bunlar

Merak ettiğim bi cok sey varrr kanamanin ilk gununden sonra ne kadar zaman sonra embriyo transferi oluyor..bu islem kac gun kac gece suruyo transferdn sonra kac gun snra sonuc ogreniliyor deneyimli arkadaslar bilgilendirirse cok memnun olurumm

canim, bugun yumurta toplsma islemin vardi. nasilsin?

Sagol canim Öğleden sonra uyumusum bayağı narkoz etkisi sanirim. Ama iyiyim çok şükür. Cumaya transfer olabilir dediler bakalım .
Sen hangi asamadasin, sık sık girmedigim için takip edemiyorum tam olarak kusura bakma. ..

estagfirullah canim. gecmis olsun. hayirlusiyla iyi sonuclar nasib olsun. benim ilk denemem bende dun ilk ignemi oldum. pazartesi kontrol var. bakalim neler olcak. stres vs yapmayin etkilio diolar ama ne mumkun. olay bastan asagi stres yavf. tevbe yarabbim. bide buzdolabim bozuldu apar topar ilaclari kayinvaldeme tasidik. hergun ordan aliuorum simdi. dolap bozulunca esime dedim ki. yaa bulasik makinesi filan olaydi elde melde yikar idare ederdim dolap olunca sikinti oluo ilaclar yiyecekler vs. diyye. dua kabul saatine geldi heralde ayni gece yatarken bulasik makinemi calistirdim oda bozuldu yikamiuo. bide dun hastaneden gelince bi makine bulasigu tekrar cikarip yikadim. yarin tamirci gelcek insallah. yani bude ekstra stresler cikio arada. hamdolsun. RABBİM(CC) bu gunumuzu aratmasin. oyle yada boyle bi sekilde atlatcaz bu sureci sabr ve hayirli felah kapilari diliyorum herkese...

İyi gecelr kızlar ben salı kontrole gittim cok yumurta vardı ama inşallah gelişir busefer cumada gitcem kontrole hayırlısı bakalım artık yumurta toplama fln hesaplayamıyoz iptal olcakmı olmıcak mı diye düşünüyoz yaa cok korkuyorum nolur bu sefer olsunnnn Rabbim bizide benide duysunnnnn bu mübarek günde doldursun göbüşlerimiziii ztn iğne kullandıgımız için oruc tutamıyom olsun bebegımde snra tutarım dıyom yeterkı gelsın banaaa ama nolur gelsın nolurrrrrrrrrr............

canım daha yaşın küçükmüş ve daha yeni evliymişsiniz :) direkt tüp bebek düşünme nedenin ne canım? önce diğer tedaviler uygulanıyor sonra tüp bebeğe geçiliyor eğer sperm veya yumurta sıkıntınız yoksa :) bana tüp bebek için erken gibi geldi :) önce diğer alternatifleri deneyip sonra geçsen daha iyi olur :) ben 35 yaşındayım 4 yılım bitti evlilikte önce diğer alternatifleri denedik sonra geldk bu aşamalara :) dediğim gibi sperm ve yumurta sıkıntısı gibi acil durum yoksa diğer alternetifleri denesen daha iyi olur eşini hem böylece ikna edebilirsin :) önce hap tedavisi sonra aşılama en son tüp yapıyorlar tatlım :)

H.g cnm amin bende temmuzda basliycam ins hayirli haberler verriz allhin izniyle...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hosbuldumm :) canim

insallah bizim randevu 22 de ama daha konusma asamasindayiz.sanirim agustos da baslar.bu benim 4. denemem olucak onceleri dusukle sonuclandi sonra bayagi bi ara verdik simdi doktorumun destegiyle tekarar hazirlandik bakalim rabbim den hayirlisi ...

Bnde temmuz demisimm :))) ben de agustosta yaptrcam bnmmde ilk olcak xnm sonnn olue inss sennn ixinde bizi habersiz birakma inss

Merak ettiğim bi cok sey varrr kanamanin ilk gununden sonra ne kadar zaman sonra embriyo transferi oluyor..bu islem kac gun kac gece suruyo transferdn sonra kac gun snra sonuc ogreniliyor deneyimli arkadaslar bilgilendirirse cok memnun olurumm

canım hoş geldin :) adetin 2-3 ü günü yumurta büyütücü ilaçlara başlanıyor sonra adetin 10-15. gün arası senin yumurtalarının büyüme hızına bakılarak toplanıyor bu sefrde embriyo gelişimine bakılarak genelde 3. ve 5. gün transfer oluyor sonra 12 gün sonra öğreniyorsun :)

canım Allahım yardımcın olsun kaliteli kaliteli embriyoların olsun :)

Kızlar bişi sorcam dün yumurta toplandı hemşire yarın embriyologlar arayacak sizi dollenip dollenmedigini söyleyecekler dedi döllenme ihtimali varmi aksama kadar nasıl bekliycem ben yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah hayirlisini nasip etsin inşallah. Stres önemli diyorlar ama illa ki oluyor. Ben evraklarimi toparlarken arsivdeki kizla yasadiklarimi bir gorsen en büyük stres ama cok şükür yumurtalarim guzel gelisti 9.ignede toplamaya karar verildi.

hala adett olmadımm off başlayamadım gitti bi an önce olsamda başlasam

Aminnnnnnnnnn olcak insss merak etme pozitif dusun korkma allh yar ve yardimcimiz olsun ins...

hala adett olmadımm off başlayamadım gitti bi an önce olsamda başlasam

Nixim bide gebeymissin tup bebek oncesi ne iyi olur he cok okuyruz ole bekle sikinti yapma allh ole bir cizgide kader yaziyrki herseyde varr bir hayr allh yardimcimiz olsun inss..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…