2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canım Allahım bir sonraki tedavinde yüzünü güldürsün inşallah :)

canım hayırlı olsun :) gelsin bebişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

canım hoşgeldin :) bu tedavinin sonu bebişli olsun inşallah :)

canım yavaş yavaş alıştırmaya çalış :) kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin aşılama falan yaptırdın mı?

canım çok geçmiş olsun :) yeni tedavinin sonu bebişli olsun :)

canım çok üzüldüm :KK43: canım drunla konuş neden oldu diye mesela eşine ve sana sperm ve yumurta için sayı artırıcı ve kalite artırıcı ilaçlar verebilir bana ve eşime drum vermişti faydasını gördük canım :) allahım bir daha böyle sıkıntı vermesin canım :)

canım drum sperm için arginin içeren ilaçları önerdi 1 ay proxeed plus ve 2 ay neofortil kullandı :) ben de yumurta kalitesi için biosteron kullandım :)

caanım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsun :)
Kizlaarrr size birsey sormak istiyorum yaa, şimdi ben Ağustos'ta 2. Tüp bebeğimi denicem donmuşla. Şimdiden aramam gerekiyor mu merkezi, yoksa Ağustos'ta ne zaman adet olursam o zaman mı gideyim? Nasıl oluyo, donmuş tedavisinde neler yapiliyo? Yardımcı olun lutfeeennn :))

canım daha yaşın küçükmüş ve daha yeni evliymişsiniz :) direkt tüp bebek düşünme nedenin ne canım? önce diğer tedaviler uygulanıyor sonra tüp bebeğe geçiliyor eğer sperm veya yumurta sıkıntınız yoksa :) bana tüp bebek için erken gibi geldi :) önce diğer alternatifleri deneyip sonra geçsen daha iyi olur :) ben 35 yaşındayım 4 yılım bitti evlilikte önce diğer alternatifleri denedik sonra geldk bu aşamalara :) dediğim gibi sperm ve yumurta sıkıntısı gibi acil durum yoksa diğer alternetifleri denesen daha iyi olur eşini hem böylece ikna edebilirsin :) önce hap tedavisi sonra aşılama en son tüp yapıyorlar tatlım :)

ewt daha erkn yaşm küçük biliyrum ama çok istiyorm yha.:KK43:.benm yumurtam kalitesizmş we eşimdede sperm sayısı we hareketliliğinde aşırı derecede sorun olduğunu söyledi doktor bende kan pıhtılaşması war o yüzden 2 kere düşük yaptm doktor bana kesin tüp bebek dedi dokor gözetiminde doğum yapabilirsn dedi.rabbim senin we bütün bebek isteyenlerin we içinde benimde.:KK70:.hepimizin yüzünü en kısa zamanda güldürür inşallah.

Son düzenleme:
Bnm 1ayim var cnm bizde 2aydan beri keci boynuzu kullaniyoruz daha oncede yapmistim esime ilk 1haft sabah aksam 1haftadan sonra sadece aksam birde esime 400mlg folik asit aldim onuda kullaniyor icinde her vitamin var sarac oglu folikte kullanibilrler demisti biz faydasini gorduk simdi tup bebek yaptrcagimiz icin agustosta daha fazla ciksin diye dewam ediyruz inss sende faydasini gorrsun ..

inşallah.sende en kısa zamanda hedefine ulaşırsn.

Kizlaarrr size birsey sormak istiyorum yaa, şimdi ben Ağustos'ta 2. Tüp bebeğimi denicem donmuşla. Şimdiden aramam gerekiyor mu merkezi, yoksa Ağustos'ta ne zaman adet olursam o zaman mı gideyim? Nasıl oluyo, donmuş tedavisinde neler yapiliyo? Yardımcı olun lutfeeennn :))

bence ara kesinleştir canım .

canım hoş geldin :) adetin 2-3 ü günü yumurta büyütücü ilaçlara başlanıyor sonra adetin 10-15. gün arası senin yumurtalarının büyüme hızına bakılarak toplanıyor bu sefrde embriyo gelişimine bakılarak genelde 3. ve 5. gün transfer oluyor sonra 12 gün sonra öğreniyorsun :)

canım Allahım yardımcın olsun kaliteli kaliteli embriyoların olsun :)

Saol cnm bakalım yarın neler duycaz🙏🙏

adet oldum yarın sabah hastaneye gıdıcem bakalım neler olacak yorucu bi maraton benı beklıyor sonucunda mutlu olurum ınsallah hepımız ıcın mutluluk+bebek diliyorum :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

adet oldum yarın sabah hastaneye gıdıcem bakalım neler olacak yorucu bi maraton benı beklıyor sonucunda mutlu olurum ınsallah hepımız ıcın mutluluk+bebek diliyorum :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

hadi hayirli olsun canim. bende dun basladim ignelere asagi yukari ayni zamanlarda ilerlicez, konusup paylasalim gelismeleri :)

yaaaa kıskandım bak seni :) ben daha olmadım bgn doktorumla konuştum iğne yapmıştı geçen hafta... bgn 8-9 gün sonra olursun mrk etme dedi 15güne olmazsan görüşelim dedi ben de haftaya randevumuz var sizle zaten dedim o da merak etme ozaman bakarız dedi bgn iğneden sonra 9.günüm gelen giden yok hah bide hamile oluyomuşum popomla gülerim artık :)

bence dollendikten sonra ikiside ayni...
peki senin kac yumurtadan kaci dollendi mikroda? ve kaci transfer edilebilecek kadar kaliteliydi?

Candanote merhaba. Ben bügün sordum doktoruma. Mikroenjeksiyonda döllenme ihtimali klasik tüp bebeğe göre daha yüksekmiş. bilgin olsun.

kızlar iyi akşamlar herkese nasılsınız baaaalımmm...ben bugün gittim hastaneye ilk iğneme başladım...

kızlar iyi akşamlar herkese nasılsınız baaaalımmm...ben bugün gittim hastaneye ilk iğneme başladım...

hayirli olsun canim. bende dun.ilk ignemi oldum pazartesi kontrolum var. senin kontrolun ne zaman ?

X