2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

İyi bakalim hqyirlisi olsun, senin ilaclari bayagi onceden yazdilar sanirim
Bende Brüksel diye başladım ama merkez degistirecegim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1 ay önce aldım canım..ben medicalpark bahcelievlerde yaptırıyorummm tatlişkom

Inşallah canım hayırlısı olsun Allah bu mübarek günlerde herkesin yüzünü güldürsun :)

inanırmısın bgn totoşumun üstüne oturmadım neyse geleceği varsa gelir naz yapıyo belli :)

hahaha inat etmiş birde amuda kalkarak dene şaka bi yana inşallah bu hafta gelirde sizde başlarsınız hemen canımmm.. sen doktora gidicem diyodun gittinmi ne dedi

yumurtalar toplaninca rezervlermi azaliyor?ciddimisin? nedenki?
evet canim ari sutunu deniycem ozellikle..
bu arada birdahaki tedavim buyuk ihtimalle ekimde olacak canim...

hahaha inat etmiş birde amuda kalkarak dene şaka bi yana inşallah bu hafta gelirde sizde başlarsınız hemen canımmm.. sen doktora gidicem diyodun gittinmi ne dedi

geçen hafta gittim bi iğne çaktı haftaya tekrar gidicem ilaçlara başlıcaz dedi herşey yolundaymış öyle işte yani hiç bana adetinle başlıcaz falan demedi hesapladı falan şu gün gel başlıcaz dedi anlamadım bende...

yumurtalar toplaninca rezervlermi azaliyor?ciddimisin? nedenki?
evet canim ari sutunu deniycem ozellikle..
bu arada birdahaki tedavim buyuk ihtimalle ekimde olacak canim...

evet canım her seferde ne kadar yumurta toplanıyosa o kadar yıl yaşlanıyomuş yani kolay diyilkiii... mesela benim ilk seferde 20 yumurtam oplanmıştı 2. de 15... şimdi kaç çıkacak hiç bilmiyorummm ...evet arı sütü bal polen kullanan arkadaşlar diyorki herzaman 3. güne kadar giden embriyolarım 5. güne kadar gitti diyolar ve transfer tabi... karı koca yiyin gariiiii

uzun protokolmü olucakki canımmm yoksa adetinin geleceği günümü hesapladı acaba:26::26::26::26: sen nerde yaptırıyoun canım

uzun protokolmü olucakki canımmm yoksa adetinin geleceği günümü hesapladı acaba:26::26::26::26: sen nerde yaptırıyoun canım

canım benim donmuşlarım var onları koyucaklar izmir irenbedeyiım adet gününü hesaplamadı sadece geçen hafta gittiğimde bgn kaçıncı günün diye sordu ona göre hesapladı hiç kaçgünde bir oluyosun yada nezaman olucan gibi bişey sormadı enteresan yani :)

aaa donmuş transferinmi olucak canımmm estrofemle başlatırlar heralde :))))))))))) evet enteresan gerçekten öyle demesi sonuçta onuda adetle yaptırıyoruz :97: neyse vardır elbet bir bildiği

cok ilginc..bende pek bir degisiklik olmamisti sayi olarak..yani ilk seferde 5.5 yil once 8 tane toplanmisti bu sefer 9 tane..oyle 15-20 toplansa havalara ucardim heralde...senin yas kacti??

aaa donmuş transferinmi olucak canımmm estrofemle başlatırlar heralde :))))))))))) evet enteresan gerçekten öyle demesi sonuçta onuda adetle yaptırıyoruz :97: neyse vardır elbet bir bildiği

muhtemelen canım onla başlıcak... geçen hafta decapeptyl iğnesi yaptı yumurtaları baskılamak ve oluşabilecek kistleri önlemek için zannedersem o yüzden adet olmuyorum gecikme yaparmış yada hiç olmayabilirmişim yeni öğrendim bunu :) adam o yüzden hesaplamış etmiş illa şu gün geliceksin demiş bana :)

Mhba bende bu ay tup bebek icin adet gunumu bekliyorum arkadaslar cok heycanliyim hic bu kadr kanama gunumu beklememistimins hersey cok yolunda gider ve hepiniz bebiklerinizi kucaginiza alirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…