2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Tesekkur ederim kafunder
İnşallah herkesin ki tutar
Gerçekten çok zor bir surec
Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım hayırlısı ile bu tedavilerimizde yüzümüz güler inşallah :)

Tesekkur ederim kafunder
İnşallah herkesin ki tutar
Gerçekten çok zor bir surec
Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz insallah

canım inşallah tutar hepimizinki :) benim 4. denemem (donmuşu sayarsak 5. deneme)zor çok zor malesef :) Allahım dermansız dert vermesin buna da şükür :)

Evet en azından umudumuz var :)

havvacım 1 tmmuz senin için süper güzel bi gün olsun güzel haberleri bekliyoruz....

hayırlı olsun tedavin sonu bebekli olsun darısı bizede olsun...

aaayyyyy inşallah bitanemmmm inşallah hemimiz için güzel olsun heycan dorukta ilaçlarımı aldım adetimi bekliyorummm gonal f cetrotide ve ovitrella bakalımmm heycanla bekliyorummm inşallah hepimiz bu defa kavuşalım sağlıcakla ve en hayırlısıyla sen ne zaman adet olucan canım:44:

Kizlar merak ettim temmuzda gebelik sonuclarinizi pozitif alirsaniz oruc tutucakmisiniz yoksa riske atmayip sonrami tutucaksiniz?

canım bende onu çok düşünüyorum ama ilaç kullanıcazya jel falan tutamayız o yüzden sanırım... sonuçta Rabbim biliyo borçlarımızı tutarız inşallah

evet ya tadı iğrenç:120::120::120::120::120::120: ama bakalım inşallah bir faydası olur daha önce bununla ilgili çok yorum okumuştum araştırdım faydası oluyo diyolar ama demekki herkesde olmuyo canım:26: sen ne zaman başlıyodun canımcım

canıııımmmm hoşgeldin aramıza aynı adet olucaz o zaman :)))) neden stres yapıyosun canım:26::26: kaçıncı denemen...

canıııımmmm hoşgeldin aramıza aynı adet olucaz o zaman :)))) neden stres yapıyosun canım:26::26: kaçıncı denemen...

Benim ilk denemem nasıl olacak hic bir fikrim yok. 6 yıllık evliyim, korkuyorum sonucun kotu olmasindan bu arada ayni gibi başlangıç tarihimiz ama ben bu kadar takarsam temmuzun 15 ine kadar sarkabilir benim adetim:)
Sen nerede baslayacakasin tedaviye havva?

canım geçen ay drum temmuz adetinde yaparız demişti :)
dün adet oldum bugün kontrole gittim çok güzel dedi başlıyoruzzzzzzzzzzz yarın iğneleri alıp vurulmaya başlayacağım inşallah ya rabbim yardım etttttttttttttttt :)

ayyyyyyyy çok sevindim yaşasın hayırlı uğurlu sağlıklı bebişli olsun inşallahhhhh canımmmm niye daha önce söylemedin bakıyimm ...kalbimdesin nerelerde oda başlayacaktı haberin varmı bitanem

canımmm beniiimmmm hiç endişe etme rahat olmaya çalış stres önemli bi faktör... Allaha sığın bol dua et inşallah herşey güzel olur tedavi göz açıp kapatıncaya kadar biter merak etme hem ilk denemede çok hamile kalan var korkma inşallah sende ilk denemede hamiş olup kucağına alırsın... yok 15 ine kadar sarkmaz inşallah rahat ol pozitif düşün rahatlat kendini başka şeylerle meşgul etmeye çalış kendini... ALLAH diyip yola çıkan yoldamı kalırmış Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz... hiç korkma sakin ol ve olacağına inan bütün kalbinle hayılısıyla inşallah bitanem

Evet stres yapmamam lazim, ben hastanede çalışıyorum bizim drlarimizlada konuşuyoruz onlarda stres yapma dua et diyorlar ama, ben Brüksel tüp bebek merkezi düşünüyorum ama ne yapsam bilmiyorum

ayyyyyyyy çok sevindim yaşasın hayırlı uğurlu sağlıklı bebişli olsun inşallahhhhh canımmmm niye daha önce söylemedin bakıyimm ...kalbimdesin nerelerde oda başlayacaktı haberin varmı bitanem

canım inşallah yaaaaaaaaaaaaaa :) ardarda veririz güzel haberleri inşallah :) bu sefer çok umutluyum inşallah boşa çıkmaz havvacımmmmmmmm :)
canım kalbimdesinden haberim yok 1-2 gündür çok bakamıyorum inşallah yaaaaa :) sen ben kalbimdesin birlikte hamile olsak ne güzelllllll oluuuuuurr :) tüm arkadaşlar inşallah :)

evet yaaaaa inşallah aynen bende umutluyum canım Allah büyük inşallah anne oluruz hepimiz 15 gün falan kaldı benimde adet olmama çok heycanlıyım hangi ilaçları kullanıyosun bebişim şuan

Son düzenleme:
Arkadaşlar folik asit kullanmaya başlayan iniz oldumu?

cevabın için teşekkürler..umarım olumlu sonuçlarla geri dönerim:)

Bende pazartesi konuşup baslayayim bari. Geç kaldım başlamak için sanırım

Sizde sorun neydi devrusum?

Bencede biranönce başla canım ben doktora sormadan başladım bi zararı olmadığı için ben pco hastasıyım canım tedavime izmir kentte başlıcam.senin sorun neydi

evet yaaaaa inşallah aynen bende umutluyum canım Allah büyük inşallah anne oluruz hepimiz 15 gün falan kaldı benimde adet olmama çok heycanlıyım hangi ilaçları kullanıyosun bebişim şuan

hadi bakalım ben transferi beklerken sen başlayacaksın :) bu ay beklemiyordum başlayalım demesini hala başladığıma inanamıyorummmmmmmmmmmm :)
canım bu sefer gonalf vermedi hep onu kullanıyoruz başka vereceğim dedi fostimon diye bir ilaç 150lik (kalçadan), yanında da merional onu geçen seferde vermişti 75lik (kalçadan) pazartesi kontrol :) ne diyecek bakalım :)
fostimona baktım pek kullanan bulamadım iyidir inşallah ne bileyim ben sabit insanım farklı birsey olunca korkuyorum druma güveniyorum ama bilmiyorum :)

Arkadaşlar folik asit kullanmaya başlayan iniz oldumu?

canım benim drum opudan sonra kullandırtıyor :) daha başlamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…