2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Merhba arkadasim bende ilaçlara devam ediyorum 7 ve 8 tane yumurta oluşmuş cuma gunu belli olucak yumurtalarin ne zaman alınacağı hadi hayirlisi bakalim hepimize🙏👶🙏👶🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allahtan çalışıyorum.İşle avutuyorum kendimi.Bugünde kandil.Allah hepimizin dualarını kabul etsin, isteyen herkese sağlıklı bebişler versin.
Ben şu poleni anlayamadım ya ne için yemek lazım onu?

İlknurcuğum merhaba,

Sen tadavinin kaçıncı günündesin merak ettim.Ben Pzt. günü başladım.Dr. Muayene etti.Hastalığımın 2. günündeydim.Yumurtlama sayısı güzel dedi.Herşey bizim istediğimiz gibi dedi.Ogün iğnelere başladım.Yarın ilk kontrolüm var.Ondan sonraki aşamayı merak ediyorum.

Merhaba ilk defa mi yaptriosun cnmm 2-3 gunde bi kontrole gdersinn kan alip ultrasyon yapiolar istedikleri seviyeye ulasinca catlatma ignesi veriyolar 36 saat sonra gel yumurta toplayalim diolarr bende oyle olmustu herkesdede oyle sanirimm

canım hoş geldin , bende temmuzda tedaviye başlamayı düşünüyorum ön görüşme yapmadım inşallah sorunsuz sıkıntısız tedavilerimize başlarız senin için de inşallah o alet bulunur..

hoşbulduk canım inşallah buluruz inşallah seninde su gibi geçer...

inşallah canım çok sağol rabbim hepimıze yardımcı olsun

ayyy maşallah canım benim ne güzel ozaman ilk hamişlerimiz darina ile sen olucan ayyyyy inşallah Rabbim bu mübarek gün hürmetine nasip eylesin.... ALLAHIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN CÜMLEMİZİN elimizden geleni yapıp Allaha bırakıcaz inşallah hakkımızda en hayırlısını nasip eder...güzel güzel güçlü kuvvetli sağlıklı embriyoların olsun inşallahhhhh canımmmm

İnşallah canım arkadaşım inşallah tez zamanda bebişlerimiz olur kandiliniz mübarek olsun.kader arkadaşlarım benim

İlknuRmz

Kizlar merak ettim temmuzda gebelik sonuclarinizi pozitif alirsaniz oruc tutucakmisiniz yoksa riske atmayip sonrami tutucaksiniz?

Son düzenleme:
havvacım 1 tmmuz senin için süper güzel bi gün olsun güzel haberleri bekliyoruz....
hayırlı olsun tedavin sonu bebekli olsun darısı bizede olsun...

Mrb arkadaşlar
Bende temmuzda başlayacağim tedaviye, bende pco esimdede varikosel var. Benimde son adet tarihim 1 hazirandi haziran sonu temmuz başı adet olurum diye düşünüyorum ama öyle sıkıntılı ve stresliyimki geçilebilir diye dusunuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar ya idrar yaparken yanmam var normal otururken de devam ediyoo bi bilginiz var mii yumurta toplmanin etkisi olmus olabilir mii ((

Merhaba arkadaslar ya idrar yaparken yanmam var normal otururken de devam ediyoo bi bilginiz var mii yumurta toplmanin etkisi olmus olabilir mii ((
canim enfeksiyon gibi ...transferden once mutlaka doktoruna soyle test yapsinlar..enfeksiyon varsa bebek tutunmaz yada tutunursa dusukle sonuclanir Allah korusun..

Yok canim transfer yapilmadi zaten 7 tane toplandi ama bos cikti bugun tam 8 gun oldu acaba ogunu etkisi oldu mu die dusundum

canım enfeksiyon olmuş gibi dra söyle canım antibiyotik versin :) Allahım yardımcın olsun :)

Kizlar merak ettim temmuzda gebelik sonuclarinizi pozitif alirsaniz oruc tutucakmisiniz yoksa riske atmayip sonrami tutucaksiniz?

canım tutsun da artık tutmayız :) riske atamayız :) bir de 5. -6. haftadan sonra bulantılar başlıyor tutturmaz zaten :)

hayırlı olsun canım :) kaliteli kaliteli yumiler olsun inşallah :)

3 ay canım ama 1 ay bile yesen fark ediyormuş maksat kaliteyi arttırmak herkes yesin bence kızlar eşinizle birlikte yiyin bende 1 ay kullanmış olucam :) yumurta toplama aşamasına kadar

canım ben bir ara o arı sütü polen falan yemiştim yoooook anam ne biçim şeyyyyyyyy faydası da olmadı bana sana fayda eder inşallah :)

merhaba arkadaslar uzun zamandır bakamadım esımın enısesı wefat ettı ıkı haftadır ewde yoktuk dogru duzgun nasılsınız keyıfler nasıl bıde hangı merkezlerde yaptırıyosunuz ben umut tup bebege karar werdım emseyı dusundum ama sankı orası daha cazıp geldı artık olacagı warsa heryerde olur zaten rabbım kımsenın emeklerını bosa cıkarmaz olucak ınsaallah benım sıze gore bayaaa gec ama neyse bılgılenırım ne yapmam gerekıo umut olursunuz bana daha 2 adet beklıcem temmuz 24 25 gıbı adet olursam ınsaallah baslıcamm bakalım rabbım ne gosterır cok heyecanlıyım daha sımdıden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…