2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Aynen canim aminn inşallah çok geçmiş olsunn ama ewet tip cok ilerledi suan ben cok korkuyorken doktorum cok rahatlatti hersekilde olur dedi insallah sizinde bian once olur peki normal olabiliyo mu yoksa sperm artincada mi tup bebek olcak

Yasim 21 uç yillik ewliyim Esim 30 yasinda :) Yaa kesi boynuzunun neden tavsiye etmiyorsun peki ...
Canim inşallah temmuzun 20 si gibi işlem gorucez bakalim ondan önce beni hazirlayip doktor sonra edimi ameliyat edecek eğer sperm cikarsa hemen enjekte edebilelim dedi

Ne gzel daha gencsin ..inslh genc yasta evladinda kucagina alirsin.
Bende 32 yasindayim malum evlilik yilimda asagda yaziyor
Fsh ykselttigi icin diyorum cnm ici deki madde nedir nye yukseltiyo bilmiyorum ama benim esi. Ve bazi arkadaslarimin esleride kullanmsti hepsinin hormon degerleri yuksek cikmis o yuzdn dedim karar senin cnm isterse kullansin esin ama dr.unza bi sorun derim ben.. dualarin kabul olsun seninde bzlerinde..

Kullandikta maalesef ise yaramadi doktora yaramaz dedi zaten peki esin ne tur bi tedavi gördü nasil düştü fhs si doktor düşmez dedi bize yani böle dusebiliyor mu değerler sperm üretmeye basliyormu vucut

Kullandikta maalesef ise yaramadi doktora yaramaz dedi zaten peki esin ne tur bi tedavi gördü nasil düştü fhs si doktor düşmez dedi bize yani böle dusebiliyor mu değerler sperm üretmeye basliyormu vucut

Tatlim esim yillardir ne tu ne copu kullaadik bseyi birakmadi. Hc biri ise yaramadi..
Simdi esim yaklasik 1,5 yildir tedavde ve hamdolsun 6 tane sperm cikti gecen sene ve bu subat Yindada bin tane bulundu dondurildu.. esim hem btkisel hem igne tedavisi oluyor..dr. umuz cok ilgili sagolsun simdi mrfoloji bozuklugu var onun duzlmesini bekliyoruz en kisa zamanda..

Canim çok sevindim hadi hayirlisi bunun mümkün olabileceğini bilmiyordum yani artabilecegini bilmiyordum inşallah hayirlisiyla olur peki bitkisel ne kullandi hangi doktora gidiyorsunuz canim

Canim çok sevindim hadi hayirlisi bunun mümkün olabileceğini bilmiyordum yani artabilecegini bilmiyordum inşallah hayirlisiyla olur peki bitkisel ne kullandi hangi doktora gidiyorsunuz canim
Cnm esim celalettin peruda tedabide dr.umuuz da coxuk hasreti cekmis yillarxa olmus kensi gibilere yardim ediuor simdivaslen dahiliye uzmani kendisi esime 2 farkli igne verdi onlari kullaniyor ve bitki karisimi verdi.onnce allahin izniyle hocamizin sayesinde yillarca bekledigimiz spermleribgorduk hamdolsun darisi size cnm bol bol kaliteli spermler ciksin..

selam arkadaşlar beni de aranıza alırmısınız :) ilk tüp denemem geçen aydı ve malesef negatifti doktorum genetik test istedi çıkması 3 haftayı buluyormuş haftaya tekrar kontrole gidicem eğer bi sorun çıkmazsa temmuz da 2.yi donmuşlarımla deniycez hepimiz için hayırlısı olsun göbişlerimiz bebişlerimizle dolsun inşallah

Aynen canim aminn inşallah çok geçmiş olsunn ama ewet tip cok ilerledi suan ben cok korkuyorken doktorum cok rahatlatti hersekilde olur dedi insallah sizinde bian once olur peki normal olabiliyo mu yoksa sperm artincada mi tup bebek olcak

cannımmmmm genetik bozukluğu yeni öğrendik doktor %90 bu yüzden başarısız oluyo demişti şimdi pgt yapılacak 2.500tl de ona ödeme yapıcaz 2 negatif denemem oldu 1 tanede pozitif ocak ayında düşük yaptım 8 haftalık.. düşüğün sebebide kromozom bozukluğundanmış o yüzden pgt bize ışık oldu sağlıklı embriyoyu inceleyip transfer edicekler tabi sağlıklı embriyo çıkarmı bilmiyorum sadece dua ediyorum okadar yoruldumki insanların çenelerinden tedavilerden.... Allahım inşallah hepimize yardım etsin umudumuzu hiç yitirmeyelim elbette anne olucaz hepimiz ben buna bütün kalbimle inanıyorum

canımmm hoşgeldin inşallah temiz çıkar testiniz sizdeki sorun ne canımmmm:26: genetik testi nerde yaptırıyosun tatlım

canımmm hoşgeldin inşallah temiz çıkar testiniz sizdeki sorun ne canımmmm:26: genetik testi nerde yaptırıyosun tatlım

hoşbulduuum benim sol tüp tıkalı onun dışında bişeyimiz yok o da hamileliğe engel değildi sağla da kalabilirdim ama olmadı bizde direk tüp denedik geçen ay o da negatif oldu doktorum da başka bi sorun yok bide genetiğe bakalım dedi öyle canım inşallah bi sorun çıkmaz ben izmir irenbede tedavi görüyorum genetik de orda yapıldı

tüpçü annelerin mekanına hoş geldin bakıyorum da hepimizin sorunu farklı ama amaçlarımız aynı... rabbim bizlere de anne baba olmayı nasip eder inşallah...

tüpçü annelerin mekanına hoş geldin bakıyorum da hepimizin sorunu farklı ama amaçlarımız aynı... rabbim bizlere de anne baba olmayı nasip eder inşallah...

hoşbuldum canım :) evet ortak noktamız hep aynı umarım en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize bu zor sürecimiz mutlulukla nihayetlenir

kızlar kimse yok mu?? nerelerdesiniz? kızlar geçen gece rüyamda hastaneye gittiğimi gördüm tüp bebek merkezinin kapısını uzaktan görüyorum ama bir türlü kapıya ulaşamıyorum ormanlardan çalılar arasından karanlıkta bir yol buldum ama yol bi noktada bitti sonra az aşağımda bi baba kız gördüm baktım orda yol var çok sevindim Allahım hayırlara çıkarsın... bir sorun çıkarda tedaviye başlayamam diye çok korkuyorum bu korkudan etkileniyorum sanırım

hastane hakkında bilgim yok ama normal prosedür bahsettiğiniz şekilde ilerler. yumurtaların uyarılması daha uzun sürdüğü için tedavi önceden başlar. yumurta toplama günü toplama işleminden önce tese ameliyatı yapılır sperm bulunduğu taktirde yumurta toplama işlemi yapılır. bildiğim kadarıyla sperm bulunamadığı zaman yumurta toplama işlemi de iptal oluyor ve ücreti alınmıyor.

Ewet doktorum da öyle söyledi bu ay sonunda basliyvaz tedaviye inşallah hayirlisi olur bide 93 doğumluyum hic bir sorun yok doktor gayet iyi dedi birsuru yumurta toplaariz dedi

Canim inşallahhayirlisi olur allahtan umit kesilmez bunlari okudukca sasiriyorumm o kadar o kadar degisik seyler oluyoki o kadar degisik seyler varki bakalim zaten insanların söylemeleri çok rahatsizlik veriyor ben kimseye solemiyorum çocuk düşünmüyoruz diyorum ama dertlesecek birileri gerekiyor burasi çok iyi :)) insallah saglikli embriyo cikarda hayirlisiyla anne olursunn canimm

Anladim canim peki nerde bu doktor çok sevindim ya inşallah hayirlisi olur simdi spermleribuldunuz nolcak

bende temmuz başı başlıyorum zeynep kamil hastanesinde raporum cıkıyo . 2 başarısız aşılamam var. ılk tup denemem. 29 yaşındayım. tanımlanamayan infertilite teshısı koydular. bende problem yok eşimde sayı ve hareket ıyı morfoloji kötü. dr dogal yoldan da olabılır dıyo. ama olmadı 10 senedir.

hoşgeldin canımmmm bende haziran sonu temmuz başı gibi başycammm inşallah hepimiz anniş oluruz bu seneee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…