2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bencede biranönce başla canım ben doktora sormadan başladım bi zararı olmadığı için ben pco hastasıyım canım tedavime izmir kentte başlıcam.senin sorun neydi

Bende PCO , esimde varikosel var :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hadi bakalım ben transferi beklerken sen başlayacaksın :) bu ay beklemiyordum başlayalım demesini hala başladığıma inanamıyorummmmmmmmmmmm :)
canım bu sefer gonalf vermedi hep onu kullanıyoruz başka vereceğim dedi fostimon diye bir ilaç 150lik (kalçadan), yanında da merional onu geçen seferde vermişti 75lik (kalçadan) pazartesi kontrol :) ne diyecek bakalım :)
fostimona baktım pek kullanan bulamadım iyidir inşallah :KK43: ne bileyim ben sabit insanım farklı birsey olunca korkuyorum :KK43: druma güveniyorum ama bilmiyorum :)

canım benim drum opudan sonra kullandırtıyor :) daha başlamadım :)

Ben gebelikten 6 ay önce kullanmaya başlatılabilir diye okumuştum biyerde, simdi kullansammi diye düşündüm p.tesi sorar baslarim sanırım.

Bende PCO , esimde varikosel var :KK43:

Anladım bdnim eşimde bi sorun uok ama bi senedir çocuğumuz olmuyo.varikolselden sakın endişe etme bitane bile hareketli sperm işlerine yarıyo arkadaşımın eşindee synı sorun vardı şimdi hamile.allah bizlerede nasip etsin

Benim arkadaşım da hamile kaldı, ama yinede korkuyorum gerçi nasip kısmet isi inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder allah.

Arkadaşlar folik asit kullanmaya başlayan iniz oldumu?

Ben 45 gundur basladim folik asite dr.istedigin an basla dedi bana bende baslamistim
aaayyyyy inşallah bitanemmmm inşallah hemimiz için güzel olsun heycan dorukta ilaçlarımı aldım adetimi bekliyorummm:KK9::KK9::KK9::KK9: gonal f cetrotide ve ovitrella bakalımmm heycanla bekliyorummm inşallah hepimiz bu defa kavuşalım sağlıcakla ve en hayırlısıyla:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: sen ne zaman adet olucan canım:44:
Inslh cnm guzel gunler olucak ..ufff valla benim belli degil hangi ay ama en gec agustos ayinda baslicam ole diyim cnm..keske bu ay baslamak nasip olsa ama rabbim bilir insl bu aya nasip olur..

Arkadaşlar merhaba ben aranizina yeni katildim topik ne anlamadim
Birde bende temmuzun basinda ilk tedaviye basliycam esimde problem var hic canli sperm yok tese ameliyatı olacak fakat doktorun önce beni hazırlamak istiyor yumurtaliklarimin hazir olmasini istiyor eğer sperm cikarsa hemen geçişini yapalim diye ama ben çok korkuyorum nolcak bilmiyoruz İstanbul jinemed tüp bebek hastanesine gidiyoruz giden bilen yaptiran varmi :KK43:

Birde bende temmuzun basinda ilk tedaviye basliycam esimde problem var hic canli sperm yok tese ameliyatı olacak fakat doktorun önce beni hazırlamak istiyor yumurtaliklarimin hazir olmasini istiyor eğer sperm cikarsa hemen geçişini yapalim diye ama ben çok korkuyorum nolcak bilmiyoruz İstanbul jinemed tüp bebek hastanesine gidiyoruz giden bilen yaptiran varmi :KK43:
merhaba cnm hoşgeldin inşlh eşinde sperm bulunur sende başlarsın tedavin yarım kalmaz ..:KK16:
jinemed hakkında bilgim yok ..

Son düzenleme:

canımmm hoşgeldin inşallah sperm bulunur bitkisel bişey kullanıyomusunuz...inşallah Rabbim gönlündekini nasip eder ben medicalparkta denniyorum canım...

canımmm hoşgeldin inşallah sperm bulunur bitkisel bişey kullanıyomusunuz...inşallah Rabbim gönlündekini nasip eder ben medicalparkta denniyorum canım...

Hosbulduk :) inşallah bitkisel hic bir tedavi ise yaramiyor tek bir sansimiz varmis sperm olmazsa kök hücreden sperm ureteceklekmis fakat nasil olacak bilmiyorum

Hosbulduk :) inşallah bitkisel hic bir tedavi ise yaramiyor tek bir sansimiz varmis sperm olmazsa kök hücreden sperm ureteceklekmis fakat nasil olacak bilmiyorum

Hoşgeldin dilekbahar,
İnşallah sperm bulunur ve tedavinin tamamlanır, peki siz hic denedinizmi bitkisel birşey yoksa Dr mu dedi bitkisel hicbir tedavi ise yaramaz diye merak ettin. Bende pek inanmıyordum ama bi arkadaşıma Dr sperm yok diye tüp demiş onlarda para biriktirelim birkaç ay sonra başlarız diye düşünmüşler bu arada keciboynuzu kuru denemiş ve kendiliğinden hamile kalmis. Bizde de sperm sıkıntısı var bende simdi keçi boynuzu kürü nü deneyecegim esimde tedavi başlayana kadar

canım hayırlı olsun tedavin :) inşallah hersey yolunda gider :)

Hoşgeldin dilekbahar,
İnşallah sperm bulunur ve tedavinin tamamlanır, peki siz hic denedinizmi bitkisel birşey yoksa Dr mu dedi bitkisel hicbir tedavi ise yaramaz diye merak ettin. Bende pek inanmıyordum ama bi arkadaşıma Dr sperm yok diye tüp demiş onlarda para biriktirelim birkaç ay sonra başlarız diye düşünmüşler bu arada keciboynuzu kuru denemiş ve kendiliğinden hamile kalmis. Bizde de sperm sıkıntısı var bende simdi keçi boynuzu kürü nü deneyecegim esimde tedavi başlayana kadar

Bir kaç hafta lokman hekimin keçi boynuzu pekmezini kullandik fakat bir ise yaramadi doktora ondan sonra gittik canim boşuna olduğunu söyledi canli sperm uretmiyor vücudu başka ne tur bi bitkisel urun kullanabiliriz keçi boynuzu kürü çok tatsiz oluyor pekmezini tavsiye ederim ama sperm azligina çok faydasi oluyor arttirici özelliği var

Tesekkur ederim canim insallahh :)

Cnm benim esimde azosperm hastasi sperm hic yoktu 2 kere amelyat oldu.
Simdi esimde cikis basladi ve hamdolsunki tup bebek icin bekliyorum..insl cikis olur eger esinde fsh lh yuksekse keci bounuzu yukseltir degerleri sebebiniz ne sizin tatlim..

iyiki bu zamanda başımıza geldi bunada şükür dielimmmm çünkü tıp çok ilerliyor canımmm bizede pgt yapılacak embriyolara eşimde kromozom bozukluğu var ve sperm sayısı az çok şükürki umut olan bir tedavi yöntemleri çıkıyooo Allahım yardımcımız olsun canımmm inşallah hayırlısıyla anneolalım hepimiz:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Cnm benim esimde azosperm hastasi sperm hic yoktu 2 kere amelyat oldu.
Simdi esimde cikis basladi ve hamdolsunki tup bebek icin bekliyorum..insl cikis olur eger esinde fsh lh yuksekse keci bounuzu yukseltir degerleri sebebiniz ne sizin tatlim..

Ayy inşallah tutar canim çok sevindim hayirlisi olsun gonlunuzce olsun herseyy... Benim esimnde fsh çok yuksek 50 lerde bide küçüklükte geçirdiği bi hastalıktan dolayı yumurtaliklari gelişmemiş küçük kalmis bu yüzden canli sperm uretemiyor vücudu :KK43:

Ayy inşallah tutar canim çok sevindim hayirlisi olsun gonlunuzce olsun herseyy... Benim esimnde fsh çok yuksek 50 lerde bide küçüklükte geçirdiği bi hastalıktan dolayı yumurtaliklari gelişmemiş küçük kalmis bu yüzden canli sperm uretemiyor vücudu :KK43:

Aminn cumlemiz sevinelim burda benim esimde atesli kabakulak gecirmis cocuklukta sebebimiz o bizim..
Tatlim hepimzie sifa versin mevlam oo fsh cokk yuksek esimin de hep 30 lardaydi simdi edaviyle 5 lerin altina dustu ..keci botnuzundan uzak durun derim ben.guzel musmutlu haberini bekliyoru. Cnm bu arada yasi kac kac yillik evlisin ..

X