2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

uygulamadım bir bal polenkarışımı birde incir kürü kaldı :KK1::KK1::KK1:İbrahim saraçoğlu ne dese yapmaya çalışıyorum Ahmet marankide şehvet ılmadan çocuk yapılmaz diyo :KK52::KK52::KK52: neler yapsan nerele gitsek ama dediklerini tedaviyle birlikte uygulamayı düşünüyorum

:KK9::KK9::KK9::KK9: ama bu ibrahim saraçoğlunun anlattıkları çok ilgimi çekiyo gerçekten zahideyede çıkıyoya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ama arı sütü bal polen karışımı mutlaka ye canımmm bir sitede kadınlar yazmışki bu karışımı uygulamadan önce embriyolar 3. güne ancak gidiyodu kullandıktan sonra 5. güne gitti diyo :KK19::KK19::KK19::KK19: ayyyy inşallah seninde çoook yumyumun çıkar ve tatlı sağlıklı bir bebik kucaklarsın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmm daha iyi bence sakin başlaman böyle süper paniğe heycana gerek yok... ama şimdi böylesin transferden sonra görürsün :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: o 12 gün varyaaaa bekle bekle geçmiyo ayyyy hayırlısıyla hamiş kal inşallah opu ne zaman bellimi:KK19::KK19:

canim orasi kesin zaten transfer sonrasi heyecani kacinilmaz :))
bu arada daha puregona baslayamadimki opu belli olsun. :) ama sanirim bu ayin sonunda olur..sizleri haberdar edicem gelismelerden surec ilerlesinde biraz :KK66:

canim orasi kesin zaten transfer sonrasi heyecani kacinilmaz :))
bu arada daha puregona baslayamadimki opu belli olsun. :) ama sanirim bu ayin sonunda olur..sizleri haberdar edicem gelismelerden surec ilerlesinde biraz :KK66:

evet mutlaka haberdar et biz buralardayız zaten :nazar::nazar::nazar::nazar: heleki ben 3 yıldır kk dayımEn Büyük KK demirbaşı oldum artık:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: ayyy inşallah dualarla gelicek bebeğin canımmmmm Allah büyük hepimize RAHMETİYLE MERHAMETİYLE muamele etsin inşallahhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah hepimizin dualarını kabul etsin.Emeklerimizi boşa çıkartmasın.Bende pzt. günü tedaviye başladım.Bu 3. günüm.Cuma günü ilk kontrolüm var.Bakalım ne olacak.Çok heyecanlıyım.Ama bir yandan da kafamdan atıp sürekli düşünmek istemiyorum.İnşallah Ramazanda güzel bir haber alırım.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Allah hepimizin dualarını kabul etsin.Emeklerimizi boşa çıkartmasın.Bende pzt. günü tedaviye başladım.Bu 3. günüm.Cuma günü ilk kontrolüm var.Bakalım ne olacak.Çok heyecanlıyım.Ama bir yandan da kafamdan atıp sürekli düşünmek istemiyorum.İnşallah Ramazanda güzel bir haber alırım.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

İnşallah canım hayırlı haberlerini alırız kafanı dağıtmaya çalış bence buraya çok girip kafanı bulandırma herkezin yaşDıkları farklı sonuçta insan etkileniyo.iyigaberlrini bekliyorum

evet canlarımmmm amin inşallah temmuzun 1 i gibi adet olurum pgt işlemi uygulanacak bu defa inşallah sağlıklı embriyolar çıkar korkuyorum... hepimiz için inşallah güzel bir yıl olsun ve hayırlısıyla kucaklayalım bebişkolarımızı bugün minibüste ikiz bebekler gördüm çok tatlıydılar biri kız biri erkek inşallah Rabbim bizlerede nasip eder içim eridi...:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

inşallah canım :) Allahım hepimizin gönlüne göre versin :)

Temmuz agustos da tup bebek deneyecek arkadaslar duygularimizi heycanlarimizi birlikte yasayalimmmmm

selam kızlar benide ekler miniz inşallah ağustos diyorum amma ıkı tane donmus embryom var tüpte sıvı var ameliyat ile alınamadı essure diye bir alet takılarak sıvı akısı engellenecek ama alet bulunmıo

selam kızlar benide ekler miniz inşallah ağustos diyorum amma ıkı tane donmus embryom var tüpte sıvı var ameliyat ile alınamadı essure diye bir alet takılarak sıvı akısı engellenecek ama alet bulunmıo

canım allahım yardım etsin :) tr de yok muymuş o aletten? en kısa zamanda bulunur inşallah ve minik mucizelerine kavuşursun tatlım :)

canım tedavin hayırlı olsun :) sonu bebişli olsun :)

Ne kadar kullaniyomusuz bu karisimii bende yiyeyim
canım ben yedim arı sütü zorla gitti de o polen ne kötü seyyyyyyyyyy:KK37:

canım hoş geldin , bende temmuzda tedaviye başlamayı düşünüyorum ön görüşme yapmadım inşallah sorunsuz sıkıntısız tedavilerimize başlarız senin için de inşallah o alet bulunur..

Son düzenleme:

ne güzel tedaviye başlamışsın darısı başımıza... çok güzel heyecanlar bunlar.. bu tedaviyi sürdürken unutmak ne kadar mümkün olur bilemiyorum... ama kendini bişeylerle oyalamaya çalışabilirsin... ben ilk tedavimde deliler gibi dantel yapıp durmuştum:KK6::KK6::KK6::KK6:: biraz olsun rahatlatıyor tavsiye ederim:KK16:

hoş geldin canım ... inşallah bulunur o alet ya Allah yardımcın olsun canımmmbunun için ayrıca bir ücretmi ödüyosun:KK53:

inşallah güzel haber alırsın canımmm ve bizim ilk gebemiz sen olucan sanırımmm ayyy inşallah hayırlısıyla göbüşün dolsun... canım bu tedavi sürecini kafadan atabilirsen bravo valla sürekli içinde bulununca zor oluyo düşünmemek heleki transferden sonrası geçmek bilmiyo :KK1::KK1::KK1::KK1:

İyiyimm canimm tesekkur ederimm tedaviye tekrar baslamam icin bi regl gunu gecrmem gerekiyomus onu bekliyorum oda aksilik ya gecikti sen napiynn nasilsinn

zaten bana 1 tane transfer ederlermiss 1 aylik kullanimda 1 taneye yarasinn yeterr :))) neler yedimm neler o mu zor gelcekk banaa :)))

günaydın arkadaşlar.ben de ağustosta dondurulmuş tedavisine gidicem inşallah.normalde bu ay olacaktı ama aksilikler çıktı nasip olmadı.ramazanı da atlatıp ağustosta yaptırcaz inşallah

X