2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canım hoş geldin, ben de pco hastasıyım benimde eşimde problem yok... biz direkt tüp bebek denedik ilk tüp bebekte hamile kaldım ama 18 haftalık ikizlerimi düşürdüm... şimdi ikinci tedaviye hazırlanıyorum...

İşte hep bundan korkuyorum pko tutunma problemi oluyo anladığım kadarıyla allahım kimseye yaşatmasın allah sabırlar versin sanada arkadaşım peki doktorlar ne dedi neden düşmüş bebekler bi açıklama yaptılar mı

amin aminn allah kimseye yaşatmasın... bebeklerden birinin suyu gelince suni sancı ile mecburi düşük yaptım...tüp bebek tedavisinde erken ve geç düşüklerin kanamaların normal gebeliklere göre daha fazla olduğunu bir yerde okumuştum bu düşüğün pco ilgili olduğunu düşünmüyorum

Anladım canım inşallah önündeki tedavi başarıyla sonuçlanır hepimizin bebekleri olur inşallah allahım kimseyi uğraştırmasın.sen nezaman ve nerde tedaviye başlıyosun cnm

Anladım canım inşallah önündeki tedavi başarıyla sonuçlanır hepimizin bebekleri olur inşallah allahım kimseyi uğraştırmasın.sen nezaman ve nerde tedaviye başlıyosun cnm

ben temmuzun ikinci haftası gibi adet olurum bir aksilik çıkmazsa tedaviye başlanır tedavim samsun 19 mayıs üniversitesinde olacak ilk tedavimde orda olmuştu

Hadi yaaa bende samsunda yaşıyorum ne tesadüf zma izmirde yaptırıcam burda kimsem yok ailemin yanında olmak istedim

Hosbulduk canim doktorum ikincii adetinde gel dedi esim gidersem oraya yaptrmam dedi psikolojik olarak kendimi orda rahat hissediyorumm simdi nerde yaptririm degstrsem bilmiyorum degstrmek istemiyorum bu yuzdenn . 3 doktora gttm ucu de bekleme dedi rezervin erken menopoz teshisi var 1 sene sonra ne gosterir bilinmez dedi

Hadi yaaa bende samsunda yaşıyorum ne tesadüf zma izmirde yaptırıcam burda kimsem yok ailemin yanında olmak istedim

benimde ailem samsunda ben erzincanda oturuyorum ve bu şehirde tüp bebek merkezi olmadığı için mecburen samsunda yaptırıcam bana sorarsan kendi evinde tedavinin her anını kocanla yaşayarak yaptırman daha iyi olur imkanın var ailen dahil kimseye haber vermeden yaptırabilirsin ne kadar az kişi bilir o kadar rahat olursun bunları ilk tedavime dayanarak söylüyorum ama izmirde gideceğin merkeze doktoruna güveniyorsundur o başka tabii

Açıkçaı samsunda hiç memnun kaşmadım doktorumda samsunda yaptırma izmir yada istanbula git dedi benim için ailemden birilerinin yanımda olması çok önemli canım zaten tatilimizi izmirdeki yazlığımızda yapıyoruz her yıl yine orda olucam

doktorlar bekleme diyorlarsa dinlemek lazım tabii o zaman doktorunu iyi seç ve eşine bu fikre alışabilmesi için zaman ver ve neler hissettiğini duygularını düşüncelerini ona anlat konuşarak ortak bi zaman ayarlamaya çalışın

tüp bebek deyince herkesin aklına İstanbul ankara izmir gibi şehirler geliyor tamamda doktorun neden samsunda yaptırma dedi acaba:44: nedeni başarıyla ilgiliyse artık bir çok ilde merkezler ve iyi doktorlar var ve gebelikler oluşuyor sadece büyük şehirlere gidenler hamile kalmıyor...sen gidicen hem tatil hem bebek yapıcan

Benim amacım büyük şehirde olsun dn iyisi orası falan asla değil ben izmire zaten gitmek zorundayım gitmişkende orda yaptırmak istiyorum

Amin canım buarada bende temmuzun 14 ünde regli olmam gerek ozaman başlıcam aynı zamanlara denk gelicek sanırım hayırlısı neyse hakkımızda öyle olsun

Bekliyoruz bakalimm canim esim ne hissetgimi bildigi icinn tedaviye tekrar baslamak istemiyo cok uzulup cok agliyorum oda yine olumsuz olur yine uzulurum die endise duyuyo ona rahat olacagimi hissettrmem gerekiyoo onun icin ugrasiyorum simdii

Amin canım buarada bende temmuzun 14 ünde regli olmam gerek ozaman başlıcam aynı zamanlara denk gelicek sanırım hayırlısı neyse hakkımızda öyle olsun

vallahi ben ne zaman regli olur olurum belli olmuyor bunun için istediğim tarihe dek getirebilmek için doğum kontrol hapı kullanıcam

Bekliyoruz bakalimm canim esim ne hissetgimi bildigi icinn tedaviye tekrar baslamak istemiyo cok uzulup cok agliyorum oda yine olumsuz olur yine uzulurum die endise duyuyo ona rahat olacagimi hissettrmem gerekiyoo onun icin ugrasiyorum simdii

zor çok zor bu tedavi süreci kadın manevi anlamda çok yıpranıyor.. Allah yardımcınız olsun hayırlı sağlıklı salih evlatlar nasipetsin hepimize inşallah..

hayır bulunamadı sebebi yanı saglıklı tutunmadıgı için vucut atmış öyle dendi zaten 6.haftadaydı canım..ben de donmus transferi olucam fakat kromozon ve kan pıhtılaşmasına bakın desem olur mu donmuşlarda temmuzda transferim olur bi aksilik olmazsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…