2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Progesteron fitil bu aşamada çok önemli sabirli ol gözlerini kapat ben oyle yapıyorum :) derine it yani sonunda bir iki cm filan kalabilir hemsire oyle demisti sonucun güzel olacağını düşün inş geçsin şu günler sıkıldımmm bende sonucu öğrenmek istiyorummmm

Tamam cnm daha derinlere göndereyim o zaman :KK43:( tşk ederim yardmın için biZim senle aynı gün sanırım test günü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim igneye ilk basladigim 2-3 gün bende bas agrisi ve kasik agrisi cektim hemsire basagrisina ignelerin sebep olmayacagini söyledi mide bulantisi yasamadim ama kendine dikkat et birazcik sabir annesi

Ayyyy hosuma gittii:)) annesii:)) yarin kontrolum var insallah bakalim ne diyecek doktor ptesi gunu 11mm felandi. Offf acaba ilk tedavimde boyle zormu gecmisti hic hatirlamiyorummmm bugun ignelerimin 7. Gunu. Daha kac gun vurucam igne acaba?

yesilinci

Ewt cnm haklısın belirti görmek istioruz hepimiz sabırsızız ama o kadr emek verdik sabrettik dayandık az daha dayanalım ben evde oturmktan çok sıkıldım ilk günler daha hissedilirdi sanki şimdi hiçbi belirti olmayınca boşuna yatıyomuşum gibi hissediyorum. Bişiy sorcam bide şu progestan fitili kullananlar çok derine mi ştmek gerek acaba ben tırsıyprum çok derine itmiyorum akıyo hepside ne yapmalıyım acaba???

canım nasılsın? transfer günün ne zaman bakalım :) ben de progestan kullanmaya başladım bugün 2.gün fitili uyguladıktan sonra en önemli şey 15-20 dk sırtüstü yat ve kalkma bu çok önemli çünkü ben öyle yapıyorum akıcak tabi tuvalete çıktıkça o kdr önemli bişey deil benim transfer günüm 8 ağustos cuma günü :KK9: Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hayırlısıyla ya çok emek veriyosun ya aklıma getirmemeye çalışıyorum çünkü heyecanlanıyorum :KK52:

Ayyyy hosuma gittii:)) annesii:)) yarin kontrolum var insallah bakalim ne diyecek doktor ptesi gunu 11mm felandi. Offf acaba ilk tedavimde boyle zormu gecmisti hic hatirlamiyorummmm bugun ignelerimin 7. Gunu. Daha kac gun vurucam igne acaba?

yesilinci

güzel anne biraz daha sabret bakalım :) birkaç gün daha yumurtaların istenilen seviyeye gelsin o zaman alırlar çok stres yapma sakin ol rahat ol çünkü nasılsa herşey olacağına varıyor ne de olsa değil mi? 4 gün daha sanırım ben 11 gün vurulmuştum genelde öyle diye biliyorum inşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz birbirimize :KK16::emir_bebek::KK9:

güzel anne biraz daha sabret bakalım :) birkaç gün daha yumurtaların istenilen seviyeye gelsin o zaman alırlar çok stres yapma sakin ol rahat ol çünkü nasılsa herşey olacağına varıyor ne de olsa değil mi? 4 gün daha sanırım ben 11 gün vurulmuştum genelde öyle diye biliyorum inşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz birbirimize :KK16::emir_bebek::KK9:

:)) benim gecen sefer 11. Gun opu olmustu simdi 13 yada 14. Gun olacak sanirim... senden gusel haberler bekliyoruz..........

yesilinci

Bu arada 2 tanemi olacak transferin

yesilinci

Tamam cnm daha derinlere göndereyim o zaman :KK43:( tşk ederim yardmın için biZim senle aynı gün sanırım test günü

Test günüm ayin 12 si ama hafta sonu test yapcam :)) bu bilinmezlik beni öldürüyo neyse hayirlisi bizim icin o olsun akintim olyo jelden dolayi kirmizilar geliyo saniyorum :) yaş 31 ilk denemem aslina bakarsan çok umutlu değilim allahim hayirlisini versin

merhaba. tam nasıl sorsam diye kafamda kurarken cevabı buldum:) ben bugün iğneye başladım. ilk tüp bebek denemem. eşimin sperm sayısı bir hayli fazlaymış ama hareketlilik bir o kadar az. ben ona keçi boynuzu kürü yapmak istiyorum. ama o istemiyo. diyo ki nasılsa sınırlı sayıdaki hareketli spermle zaten onlar döllicekler yumurtaları. ne gerek var küre diyo. ben de onu ikna edemiyodum. yani kalitesini artırmaya faydası olur heralde kürün. bi de bu dediklerini yedircem. onlara itiraz etmez heralde:)

kesinlikle dene canim faydasni gorenler cok benm esim keci boynuznda cerez gibi yedi sperm ne kadr kuvvetli ve kaliteli olursa okadarda kaliteli embriyo olur :) tarcnda cok faydaliyms sütlu tatlilarn ustue dok dok yedir.

Canım bir kesinliği yok henüz. Hamile olmayıp da adet günü yaklaştığı için de 2. çizgi silik çıkabiliyormuş. Ama inşallah hamileyimdir tabi o ayrı :)

canım adet gunn yaklastgi icin silik cikmaz varsa silik cikar cunki idrar testi bthc degeri belli bi duzeye glince cikio adet gunuyle alaksi yok bence :) hamilesindr ikinci cizgi silik ciktysa,:KK49::KK49:

Gogsumde hafif agri var gibi hissediyorum ama kendimi cok fazla dinledigimden de olabilir. Selinay cok heyecanlıyım. Zaten kararliyim 10. Gun test yapicam .. rabbim hayirlisini nasip etsin selinay. Sende haber ver olur mu ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

belirti herkeste olmaz canim kafani bunlarla kurcalama benle berber transferi olan kizin hic belirtisi yoktu bicbisey hissetmiyrm demisti hatta bendede tam aksine butun belirtiler vardi ikimzde hamile kaldik.dusunme bunlari.hem leke i bisey degil korkutuo insani canm bosver.

Inşallah hayırlısı olur canım ya bilmiyorum ki kaç tane olucak sen de mutlaka haber ver olur mu

Kızlarrr daha önceden de yazmıştım ben de tüp bebekle hamile kaldım. Şu an 10+3 üm... Kesinlikle regli günüm geçene kadar hiç bir belirti hissetmedim. Zaten 1 gün önce de test günümdü hamile olduğumu öğrendim. Bişi hissetmiyorum olmadı diye düşünüp üzülmeyin sakın. Moral de oldukça önemli bu işte... Bana doktorumun asistanı kötümser olup psikolojisi bozulanlarınki resmen tutmuyor görüyoruz demişti... Hep güsel şeyler düşünün ve boşuna belirti aramayın... Heppinise iyi şanslarrr bol bebişlerr ☺️

Canım ya ne mutlu sana tüp bebekle hamile kalmışsın darısı inşallah başıma diyim,moral önemlidir tabii ama elimde değil benim moralim bozuk sen daha önceden idrardan test yapmışmıydın herkese soruyorum napimmmmm

Canım ya ne mutlu sana tüp bebekle hamile kalmışsın darısı inşallah başıma diyim,moral önemlidir tabii ama elimde değil benim moralim bozuk sen daha önceden idrardan test yapmışmıydın herkese soruyorum napimmmmm

Hayırlı olsun cnm transferin.Bize tüp bebek hemşiremiz sakın idrarda test yapıp moralinizi bozmayın erken olduğu için çıkmayacaktır 11. gün hasta bile olsanız kan verin demişti. Ben de o yüzden hiç idrar testi yapmayı düşünmedim yapmadım da.. Senin idrarda negatif mi çıktı?? Kaçıncı günün transfer sonrası?? Hiç moralini bozma 11.gün için bile böyle demişti bize. Kan testi negatif demeden o iş negatif olmaz... Ne zaman test günün???

kızlaaar 10.gün 170.5 olan değerim bgn yani 12. gün 448.7 olduuuuu ikiz olma ihtimali de varmııış :nazar::119::119::119::119:

canım adet gunn yaklastgi icin silik cikmaz varsa silik cikar cunki idrar testi bthc degeri belli bi duzeye glince cikio adet gunuyle alaksi yok bence :) hamilesindr ikinci cizgi silik ciktysa,:KK49::KK49:

Yaa canım inşallah dediğin gibidirr. Bugün "erken hamlilelik testi" nden aldım. Yarın sabah bir de onu yapıcam. Bakalım inşallah hamileyimdir.

Hayırlı olsun cnm transferin.Bize tüp bebek hemşiremiz sakın idrarda test yapıp moralinizi bozmayın erken olduğu için çıkmayacaktır 11. gün hasta bile olsanız kan verin demişti. Ben de o yüzden hiç idrar testi yapmayı düşünmedim yapmadım da.. Senin idrarda negatif mi çıktı?? Kaçıncı günün transfer sonrası?? Hiç moralini bozma 11.gün için bile böyle demişti bize. Kan testi negatif demeden o iş negatif olmaz... Ne zaman test günün???

Evet benim idrarda 11.gün negatif çıktı ,bugün transfer sonrası 13.günüm o Günü'de saymıyorum,yarın kan testine gideceğiz biliyorum 12gün geçti ama eşim doktorumuz 7 si dediği için ondan öncesinde gitmeyeceğiz dedi :KK43:
Yarını bekliyorum bende ,yazdıkların biraz olsun içimi ferahlattı zaten buradaki arkadaşlar sağolsun hepsi birbirinden şekerler
Hepinize teşekkürler,ben de yarın güzel haber vermeyi çok istiyorummmmmmm

kızlaaar 10.gün 170.5 olan değerim bgn yani 12. gün 448.7 olduuuuu ikiz olma ihtimali de varmııış :nazar::119::119::119::119:

Süper bir haber bu üstelik ikiz olma ihtimali yüksek yaşasınnnn çok sevindim canım ya .......
allahım darısı başımıza diyelim.

canlarıııım sağolun inanın sürekli dua ediyorum sizler için rabbim çok bekletmesin sizleri de biran önce siz de bebişlerinize kavuşun...

Evet benim idrarda 11.gün negatif çıktı ,bugün transfer sonrası 13.günüm o Günü'de saymıyorum,yarın kan testine gideceğiz biliyorum 12gün geçti ama eşim doktorumuz 7 si dediği için ondan öncesinde gitmeyeceğiz dedi :KK43:
Yarını bekliyorum bende ,yazdıkların biraz olsun içimi ferahlattı zaten buradaki arkadaşlar sağolsun hepsi birbirinden şekerler
Hepinize teşekkürler,ben de yarın güzel haber vermeyi çok istiyorummmmmmm

3. gün embryosu muydu??
Artık az kalmış. 1 gün daha sabretcen. Ama idrara hiç takılma. O bir sonuç değil.. İnşallah yarın güsel haberler alırsın biz de seninle mutlu oluruz. İnsanlar pozitif dedikçe ben mutlu oluyorum ☺️

X