2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

sebebsiz infertilite benim 2 kez kimyasal gebeliğim oluştu onun dışında da hiç olmadı şimdi de genetik testi falan yapıldı kromozom sıralamasında anormallik var hamile kalmama engel değil ama anomali bebek olabilirmiş o yüzden pgd denilen bir işlem uygulandı bu kez embriyoya böyle işte sizin sorun nedir
hm inşaallah bu sefer bebeğin seni bırakmaz canım benim eşimde azosperm vardi ilaç tedavisi ile çıkış oldu şimdi ikinci deneme yapacağız adetemi bekliyoruz :)
canim yaa, tabiki biraz komiklik olsun diye dedim. cok hakkini yemekde istemem tabiki muayene icin odaya geldiginde guleryuzle hosgeldin nasilsin fasli sonrada hayurli olsun insallah gebe kalirsin dilekleriyle cok kisa bi muayene asamasi oluodu. muayene bitip doktor odadan ciktiktan sonra eger bi bilgi verilcekse hensire veriodu oda yeni igne eklendi vs gibi. mesela bence onemli bi mevzu citrotide ve menegon igneme basladigim gun merkezden tam cikarken akluma geldi, cinsel iliski yasak mi acaba diye geri donup hemsureye sordum dediki " citrotude baslandimi size?" - evet bugun oldum dedim "aaaaa o zaman bugunden itibaren yasak " dedu. yanu bence bu onemli bunu soylemedikleri icin iliski sakincalu degildur diye dusunebilurdum bunu sirmayi akil etmetebilirdim vs vs bu tip eksiklikler. yani ozel bi nerkez olunca daha iyi ve ozel bi ilgi bekliordum ben aradigmi bulamadim nalesef ama yinede bunada sukur hic imkan bulamiyankarda var napalim onlari dusunerek sukretcez halimuze. RABBİM(CC) her derdimize derman olsun amin :))
Âmin canım :)

Günaydın kızlar :KK16:

dün yumurtalarımı toplattım geldim bugün işimin başındayım :KK12: biraz ağrım oldu yumurtalar alındıktan sonra ama ağrı kesicilerle kalktım hemen. 6 tane yumurta alındı bugün haber verilecekmiş bana embriyologlar tarafından. Cuma günü de transfer :21: Allahım hepimizi bebeğine kavuştursun inşallah :KK16:

Günaydın kızlar :KK16:

dün yumurtalarımı toplattım geldim bugün işimin başındayım :KK12: biraz ağrım oldu yumurtalar alındıktan sonra ama ağrı kesicilerle kalktım hemen. 6 tane yumurta alındı bugün haber verilecekmiş bana embriyologlar tarafından. Cuma günü de transfer :21: Allahım hepimizi bebeğine kavuştursun inşallah :KK16:

Amin canim. Ne guzel en sikintili sureci atlatmissin embriyologlar aradiginda bize haber vermeyi unutma

yesilinci

Canim.insallah 3 negatif asilamandan sonra ilk tup bebegin pozitif olur:) Ben 14 temmuzdavtedaviye başladım, şuan sonuç bekliyorum test günüm 12 ağustos.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah kuzummm inşallah rabbim bizide sevindirir:KK16: çok şükür çoğu gitmiş azı kalmış Allahım inşallah haftaya müjdeli haberi alırız pozitifi görürüz :nazar::emir_bebek: inan pozitiflere kendim kadar seviniyorum , negatiflere de kendim kadar üzülüyorum ya

Bugun 5. Gun benim ne agrim var nede sizim ... resmen agri olsun lekelenme olsun diye dua etmeye basladim :)

cnm benimde 5.gunum bendede hic belirti yok gogus uclarimda hafif agri var sende varmi bilmiyorum leke gelmesi dahami iyi cnm bilmiyorum

Okdar cok isterdimki almanyada yasamayi.. ama nasip olmadi cok guzel konusuyrlar.. canmsssss bnde giresunda dogdum finduuuukk gibiyim :KK70: :KK70:

Valla ben hiç sevmedim Almanya'yı seneler önce temelli dönüş yapmıştık iyikide yapmışız :))))
Sana artık findukkk umudihar dicezzzz :))))
Giresun'da çok güzeldir anneannem de orda doğmuş öyle anlatırdı rahmetli ......

cnm benimde 5.gunum bendede hic belirti yok gogus uclarimda hafif agri var sende varmi bilmiyorum leke gelmesi dahami iyi cnm bilmiyorum

Gogsumde hafif agri var gibi hissediyorum ama kendimi cok fazla dinledigimden de olabilir. Selinay cok heyecanlıyım. Zaten kararliyim 10. Gun test yapicam .. rabbim hayirlisini nasip etsin selinay. Sende haber ver olur mu ?

Kızlar bnde tüp bebekle hamile kalan arkadaşlarımla konuştum da dün benimde 5. Günümdü hiçbişey hissetmiyorum dio normal dio hepsi hissedilmiyo zaten diolar. Kendimizi dinlemicekmişiz adetle anlıycakmışız. Bnde artık bişey hissetmez oldum sanki tüp bebek yaptırmamışım gibi hissediyorum hiç bi ağrım sızım yok hayırlısı bakalımmm hepimiz için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ikinci cnm denemem dinlenmeye cektim kendimi sende almanyada dogdun kesin donus felanmi yaptiniz

Geçmiş olsun çok ,olmayınca üzülüyor insan tabii ,bende yarın öğreneceğim ama hiç umutlu değilim kısmet ...
Evet biz çok oldu temelli dönüş yapmıştık,hiç sevmemiştim besin zaten çok sıkıcıydı .......buralar daha güzellllll:)))))

Kızlar bnde tüp bebekle hamile kalan arkadaşlarımla konuştum da dün benimde 5. Günümdü hiçbişey hissetmiyorum dio normal dio hepsi hissedilmiyo zaten diolar. Kendimizi dinlemicekmişiz adetle anlıycakmışız. Bnde artık bişey hissetmez oldum sanki tüp bebek yaptırmamışım gibi hissediyorum hiç bi ağrım sızım yok hayırlısı bakalımmm hepimiz için

O kadar ilaclar igneler operasyonlar gecirince insan kucukte olsa bir belirti görmek istiyor. :KK43:

Zeytimim sen neden carsamba yani bugun yaptrmiyraun bugun 12.gunun degilmi.. bizide merakta birakma hayrli hberlerini verr insaallh..

Bencede çünkü 24 Temmuz'da transfer oldum ogünü saymıyorum hesaplarıma göre oldu 12 gün ,ama doktorum yanlış hesapladı kesinlikle , 7 Ağustos da kan testi yaptır dedi eşimde bu tarihten önce gitmeyeceğiz dedi halbuki sabırsızlanıyorum hemde çokkkk
Ama sadece bugün kaldı yarın sabahtan gideceğiz artık, kan testi aç karnına oluyor değilmi????
Findukkkk dua et benim içinde ,...roosemoon Naptı acaba oda bugün gidecekti allahım inşallah bize güzel haberler verir

Bişey daha sorcam sende oluyormu ben karnımı geriyorum ama istem dışı bir hareket engellemeye çalışıyorum ama olmuyor genelde sabahları oluyor bu transfer işlemiyle ilgili olabilirmi merak ettimde,,

Kızlarrr daha önceden de yazmıştım ben de tüp bebekle hamile kaldım. Şu an 10+3 üm... Kesinlikle regli günüm geçene kadar hiç bir belirti hissetmedim. Zaten 1 gün önce de test günümdü hamile olduğumu öğrendim. Bişi hissetmiyorum olmadı diye düşünüp üzülmeyin sakın. Moral de oldukça önemli bu işte... Bana doktorumun asistanı kötümser olup psikolojisi bozulanlarınki resmen tutmuyor görüyoruz demişti... Hep güsel şeyler düşünün ve boşuna belirti aramayın... Heppinise iyi şanslarrr bol bebişlerr ☺️

O kadar ilaclar igneler operasyonlar gecirince insan kucukte olsa bir belirti görmek istiyor. :KK43:

Ewt cnm haklısın belirti görmek istioruz hepimiz sabırsızız ama o kadr emek verdik sabrettik dayandık az daha dayanalım ben evde oturmktan çok sıkıldım ilk günler daha hissedilirdi sanki şimdi hiçbi belirti olmayınca boşuna yatıyomuşum gibi hissediyorum. Bişiy sorcam bide şu progestan fitili kullananlar çok derine mi ştmek gerek acaba ben tırsıyprum çok derine itmiyorum akıyo hepside ne yapmalıyım acaba???

Ewt cnm haklısın belirti görmek istioruz hepimiz sabırsızız ama o kadr emek verdik sabrettik dayandık az daha dayanalım ben evde oturmktan çok sıkıldım ilk günler daha hissedilirdi sanki şimdi hiçbi belirti olmayınca boşuna yatıyomuşum gibi hissediyorum. Bişiy sorcam bide şu progestan fitili kullananlar çok derine mi ştmek gerek acaba ben tırsıyprum çok derine itmiyorum akıyo hepside ne yapmalıyım acaba???

Progesteron fitil bu aşamada çok önemli sabirli ol gözlerini kapat ben oyle yapıyorum :) derine it yani sonunda bir iki cm filan kalabilir hemsire oyle demisti sonucun güzel olacağını düşün inş geçsin şu günler sıkıldımmm bende sonucu öğrenmek istiyorummmm

Son düzenleme:

Gogsumde hafif agri var gibi hissediyorum ama kendimi cok fazla dinledigimden de olabilir. Selinay cok heyecanlıyım. Zaten kararliyim 10. Gun test yapicam .. rabbim hayirlisini nasip etsin selinay. Sende haber ver olur mu ?

emn02 canım sen bilirsin ama bence erken test yapma ben idrar testi yaptım dı tüm sevinçim umudum o gün uçtu gitti halada geri gelmedi bu moralle yarın kan testini yaptıracağım,belirtilere gelince bende 8. Güne kadar hiçbir belirti yoktu bende çok üzülmüştüm
Normal değil diye çünkü herkezde bişeyler olurken bende olmaması üzüyordu beni
8.gün Müthiş bir kasık ağrısı ama sürekli değil ara ara, bazen adet ağrısı bazen belde adetimde olan bel ağrısı diyim birde benim baldırlarım çekilirdi adetimde o ağrıdan ama ara ara ,birde sanki hafif baş dönmesi gibi bu da 2 kere oldu ....şimdi tüm bunları ben yaşadım bir umut var elbette ama idrar testim negatif olunca tüm umudum gitti ...tabi sende merak ediyorsun doğal olarak anlıyorum seni ama gerçekten insanın içi acıyor ....kısmet inşallah hepimizin yüzü güler Allah hepimize nasip etsin diyorum çok öpüyorum

Persembe gidicem. Ama ben kendimi cok kotu hissediyorum midem bulaniyo basim agriyo... gecen seferde boylemiydim hatirlamiyorum hic:KK43: sen nasildin igne asamasinda

yesilinci

Canim igneye ilk basladigim 2-3 gün bende bas agrisi ve kasik agrisi cektim hemsire basagrisina ignelerin sebep olmayacagini söyledi mide bulantisi yasamadim ama kendine dikkat et birazcik sabir annesi

Gecen salımı olmuştu, çok sevindim allah bizlerede o 2 çizgiyi görmeyi nasip eder insallah

Canım bir kesinliği yok henüz. Hamile olmayıp da adet günü yaklaştığı için de 2. çizgi silik çıkabiliyormuş. Ama inşallah hamileyimdir tabi o ayrı :)

Yaptr canm bnm derdini verwn allhim sabrinida veriir korkma bebgin sennle insaaalh ama biz garantiye allim net ollim kafamizdaki acabalar gitsin.. insaalh bagira bagira yaz.. hmileyim diye.. hayrli hberlerle gel..

Amin cnm hepimiiz için dua ediyorum, allah hepimize nasip etsin inşallah

X