2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Slm hanımlar eşimin sperm sonucunda 4 tane ileri hız hareketli donduruldu.cuma günü tekrar test verecek ve dondurulacak. Bir kac sefer daha verecek ve dondurulacak.. İnşaallah bu sefer bebegimize kavuşuruz :)

Insallah bu kez son olur bebisine kavusursun:)

yesilinci

His bulduk :) benim daha cok yanma ve karincalanma var. Baska bir sey yok simdilik.belirtiler gogus agrisi kasik agrisi lekelenme deniliyor ben de resmen bir yerlerim agrisin diye dua edecek duruma geldim :)bir yumurta konuldu ve 6 hun transfer oldu. 13 agustista sonuc alicam ama bende dayanamayip daha erken test yapmaya gidicem sanirim. Rabbim herkese hayirli evlatlar nasip etsin.. nerelerde yaptirdiniz tup bebegi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim de 13 ağustos ben bekleyecem mecburen eşim erken yaptırmaz testi benim de belim ağrıyor ve çok halsizim biraz otursam ayakta dursam hemen yoruluyorum belim ağrıyor yatmaya mı alıştım acaba bilmiyorum inşallah biz de buraya yazarız pozitif diye

ya kendimi kotu hissediyorum ilk denememde karnimda silik vardi hissediyodum biseyler sanki pozitif cikmisti once sonra nasil olduysa hic bisey yoktu bugun ikinci transferimin. 4.gunu ama hic bisey hissetmiyorum tutunmadimi acama ozaman istahimda acikti simdi hic bisey yemek istemiyorum neolur bana birazcik bu konuda yardim edin

canım lütfen kötü düşünme hemen daha 4.günündesin bak benim 6.günde başladı bişeyler hani belirti arayıp bunaltma kendini hem benim iştahım hala kapalı canım hiçbişey yemek istemiyo bgn zorla yedim bebiş için bence takılma bunlara içini ferah tut sen canım benim sonucun güzel olucak inşallah

Insallah bu kez son olur bebisine kavusursun:)

yesilinci

İnşaallah canım benim hepimiz kavuşalım inşaallah bizi bizden başkası anlayamaz hayırlısıyla Rabbim bizlerde hayırlı evlatlar nasip etsin biran önce hz.zekeriyya'ya bahsettiği gibi,hz. Meryeme yoktan var ettiği hz.isa gibi bizlerde nasip etsin inşaallah.Âmin

İnşaallah canım benim hepimiz kavuşalım inşaallah bizi bizden başkası anlayamaz hayırlısıyla Rabbim bizlerde hayırlı evlatlar nasip etsin biran önce hz.zekeriyya'ya bahsettiği gibi,hz. Meryeme yoktan var ettiği hz.isa gibi bizlerde nasip etsin inşaallah.Âmin

Aminnnn aminnn aminnn...

yesilinci

Kizlarrrrrrr mujdeeeeee

Doktorummm mail cekmis ameliya gerek klmadigini sprmlerin gayet iyi olfugunu ve hatta 26 oln prolktinimi bile norml demis son bir kez dsha yptrsin demis tsh 3.50 biraz daha dusursun demis.. simdi kldii bu hfta sonunda olck tahlilere ona gire blli olcak cok rahtldim ya sonunda onumdeki taslar tek tek klkiyr kizlarrr cokkk tessekku ederim hepinizi cok sewiyorumm keci boynuzuna dewam :KK70::KK70:

Çok şükür Allah bir an önce evladına kavuştursun canım :)

Merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım. Bu benim 3. denemem. Ve daha iğnelerimi kullanıyorum bugün 5. gün. Sizlerin transfer bekleme aşamasına geldiğini gördükçe kendi adıma da heyecanlandım. İnşallah Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Sabretmesi en zor aşama bekleme kısmı :KK43:

ya kendimi kotu hissediyorum ilk denememde karnimda silik vardi hissediyodum biseyler sanki pozitif cikmisti once sonra nasil olduysa hic bisey yoktu bugun ikinci transferimin. 4.gunu ama hic bisey hissetmiyorum tutunmadimi acama ozaman istahimda acikti simdi hic bisey yemek istemiyorum neolur bana birazcik bu konuda yardim edin

canım böyle şeylere takılıp moralini bozma bence illa belirti olacak diye bişey yokki benim de 5. günüm ben de iştahsızım zaten biraz yemek yesem hemen karnım davul gibi oluyor midemde reflü var çok su içmekten hem ağrıyor hem ekşiyor mecburen olacak artık bu tür şeyler rahat olmak lazım burda hamile olanların yazdığı şey hep rahat olun inanın

canım lütfen kötü düşünme hemen daha 4.günündesin bak benim 6.günde başladı bişeyler hani belirti arayıp bunaltma kendini hem benim iştahım hala kapalı canım hiçbişey yemek istemiyo bgn zorla yedim bebiş için bence takılma bunlara içini ferah tut sen canım benim sonucun güzel olucak inşallah

bilmiyorum sebu cnm icimi rahatlatiyosun saol cnmbenim kacinci denemendi cnm aramizda iki gun var sebom..

canım böyle şeylere takılıp moralini bozma bence illa belirti olacak diye bişey yokki benim de 5. günüm ben de iştahsızım zaten biraz yemek yesem hemen karnım davul gibi oluyor midemde reflü var çok su içmekten hem ağrıyor hem ekşiyor mecburen olacak artık bu tür şeyler rahat olmak lazım burda hamile olanların yazdığı şey hep rahat olun inanın

hayirlisi cnm ya ben izine ayrildim biray evdeyim biraz istirate cektim kendimi iyi kizlar burdan gelismelerimizi yazalim azaten cogumuzun transfer gunu hemen hemen ayni allahim hepimize nasip eder bebeklerimizi kucagimiza aliriz....

benim de 13 ağustos ben bekleyecem mecburen eşim erken yaptırmaz testi benim de belim ağrıyor ve çok halsizim biraz otursam ayakta dursam hemen yoruluyorum belim ağrıyor yatmaya mı alıştım acaba bilmiyorum inşallah biz de buraya yazarız pozitif diye

Ya benimde karnim sık araliklarla agrio adet olcakmisim gibi :eek: stres yapmaya basladim.

Merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım. Bu benim 3. denemem. Ve daha iğnelerimi kullanıyorum bugün 5. gün. Sizlerin transfer bekleme aşamasına geldiğini gördükçe kendi adıma da heyecanlandım. İnşallah Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Sabretmesi en zor aşama bekleme kısmı :KK43:

Hosgeldin canim. Ins kaliteli yumoslarin olur.:)

kızlar 2 de transferim var dua edin

Allah yardimcin olsun canim benim..1saat sonra bebislerin sninle:) ins rabbim tamamina erdirir:))

Aklima ne geldi bugun hani biz ewlnirken bir takim saglik konrlerinden geciyruz ya.. keske kadinin rahime bakilma horminlarina bakilma erkkte spermiogram analizi gibi birsey olsaydi.. ozamn herkes neyin ne okdugunu bilirdi.. onceden onlemini alir bilirdi.. degilmi..

X