2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benim 13 ağustos sonuc gunum ... kac yumurta konuldu ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Umudihar tesekkur ederim insallah hepimiz hayirli haberler veririz

30 Temmuz 3. Gün 2 embriyo transferi test tarihim 11 Ağustos İstanbul da yaşıyorum ama doktorum Bursa dan Faruk Dinçşahin.İstanbul dan Bursa ya gidip gelmeme değdi bu arada çok memnun kaldım

30 Temmuz 3. Gün 2 embriyo transferi test tarihim 11 Ağustos İstanbul da yaşıyorum ama doktorum Bursa dan Faruk Dinçşahin.İstanbul dan Bursa ya gidip gelmeme değdi bu arada çok memnun kaldım

Benim 6 .gun 1 yumurta transfer oldu. Malatyada yaptirdim . Doktor cok onemli. Sadece isi duzgun yapmasi onemli degil onemli olan moral motivasyon .. muayne ederken bile ince davranmasi .. bu yuzden bende doktorumdan cok memnunum.. hayirli haberlerini aliriz insallah

Benim zaten bir son gune bir yumurta kaldi .. bir tane umut verdiler bana :)

Ben bi kere öyle çok bunalıp dara düşmüştüm ki gece yatağa girdiğimde sabah olmasın hatta sabahı göremeyip ölmek bile istedim. Ne yapacağımı şaşırmıştım birden aklıma Hızır A.S. Geldi gece uykudan sızana kadar sadece Hızır demiştim. Sabah annem uykudan uyandırıp müjde vermişti sıkıntım hallolmuştu. Allah'a tevekkül et canım her derdin gecenin sabah olması Yusuf A.S. Kuyudan çıkması gibi İbrahim Peygamberin ateşten alınması gibi Nuh'un tufandan kurtulması gibi mucizeler bize de yaşatsın Rabbim inşallah.benim ilk transferim tutmazsa karalar bağlamam. Ablam 2 tüp bebek tedavisi negatifle sonuçlandı. 2 ay sonrasında kendiliğinden hamile kaldı kızına 3 yıl sonra da korunurken oğluna hamile kaldı bi de manyakkkk aldırmak istedi kızımla ilgilenmek istiyorum diye zorla doğurttuk şimdi hem kızı hem oğlu var. Bazen şer sandığımız hayır oluyo. En iyi dua Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Rabbi hepli mines salihin.Rabbim bana salihlerden bir evlat nasip eyle Âmin.

Icime.su.serptin cnm bnm ne guzel dualar okurken bile duygulandim allh razi olsun dualarimiz kabul olsun..

Umudihar tesekkur ederim insallah hepimiz hayirli haberler veririz

Cnmmmmm insssss sen yenisin sanirim sana ogreteyim birinin mesajina cwp yazmk istrsen kuzum yazinin ustune tikla rekli oluyr sonrada.. yukarida sohbet gibi balon cikiyr oraya tikla icinden bir yaxi bile silmeden yaz gonder yazdigin kisiyede bildirim gidiyor tekrr hosgeldin aramiza :)

Benim 13 ağustos sonuc gunum ... kac yumurta konuldu ?

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından

2tane pitircik verdiler bana:)) senin kac embriyon var

Inssss ikiz ikiz olur ttlim hyrlisiyla senmi istedin 2tane olmasini bnde istyrum ama koyrlrmi bilmiyrum rabbimden hyrlisi cnm bnm

Inssss ikiz ikiz olur ttlim hyrlisiyla senmi istedin 2tane olmasini bnde istyrum ama koyrlrmi bilmiyrum rabbimden hyrlisi cnm bnm

Insaallaaahhh:) hayirlisiyla versin rabbim.Evet canim biz istedik ama drum tavsiyesi de iki tane olmasi yonundeydi. Embriyolar cok kaliteli dediler hatta 8tane de dondurduk.

Insaallaaahhh:) hayirlisiyla versin rabbim.Evet canim biz istedik ama drum tavsiyesi de iki tane olmasi yonundeydi. Embriyolar cok kaliteli dediler hatta 8tane de dondurduk.

Heyy masaalh canima hyrlisi allhtannn cnm bnde bu hfta sonu netlescem ins.. agustosun 13unde regli oldugumdami gitcem yoksa eylulu bkliycem yasayip gorcem bnde 2tane istyrum ama dktr ne der bilmiyrum ttlim hyrli ewlt olsunlarda.. inss. Rbbim nasip etsinn

Ben bi kere öyle çok bunalıp dara düşmüştüm ki gece yatağa girdiğimde sabah olmasın hatta sabahı göremeyip ölmek bile istedim. Ne yapacağımı şaşırmıştım birden aklıma Hızır A.S. Geldi gece uykudan sızana kadar sadece Hızır demiştim. Sabah annem uykudan uyandırıp müjde vermişti sıkıntım hallolmuştu. Allah'a tevekkül et canım her derdin gecenin sabah olması Yusuf A.S. Kuyudan çıkması gibi İbrahim Peygamberin ateşten alınması gibi Nuh'un tufandan kurtulması gibi mucizeler bize de yaşatsın Rabbim inşallah.benim ilk transferim tutmazsa karalar bağlamam. Ablam 2 tüp bebek tedavisi negatifle sonuçlandı. 2 ay sonrasında kendiliğinden hamile kaldı kızına 3 yıl sonra da korunurken oğluna hamile kaldı bi de manyakkkk aldırmak istedi kızımla ilgilenmek istiyorum diye zorla doğurttuk şimdi hem kızı hem oğlu var. Bazen şer sandığımız hayır oluyo. En iyi dua Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Rabbi hepli mines salihin.Rabbim bana salihlerden bir evlat nasip eyle Âmin.

Canım ya ne mutlu sana sıkıntın hallolmuş.... ne güzel anlatmışsın ..... evet şer sandığımız bazen hayır oluyor ona sonuna kadar katılıyorum bende,senin kaçıncı günün ??dualarını not ettim tşk ederim sana yatmadan okuyacağım saolasın

Bnm yaptigim dualar bunlar. Umarim gondermeyi becerebilmisimdir..

Geldi çok makbule geçti ben bu aralar gece kuşuyum okuyacağım birazdan tşk ederim sadece ya muhyi mi diyeceğiz 68 defa ????

Cnmmmmm insssss sen yenisin sanirim sana ogreteyim birinin mesajina cwp yazmk istrsen kuzum yazinin ustune tikla rekli oluyr sonrada.. yukarida sohbet gibi balon cikiyr oraya tikla icinden bir yaxi bile silmeden yaz gonder yazdigin kisiyede bildirim gidiyor tekrr hosgeldin aramiza :)

Tesekkurler hos bulduk :)

kızlar günaydın nasılsınız bende bekliyorum merkezden aramalarını bekliyorum dua edin ne olur

X