2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ne hissettigimii yazmak mumkun degil!!hic benim olmayan bisey avuclarimdan gitti iste.uzulmek bile denmez adina icim yandi sanki kaynar sularla.zor allahim zor dirayetli olmaya calissam da bombos oldu bakislarim iste anlatamam ki esimde keza oyle.allah hic birinize bu duyguyu yasatmasin insallh gobukleriniz yavrularinizla dolsun.destekleriniz icin tsk ederim.bi kac ay sonra yeniden deneriz ama evim simdilik bebek kokamicak cok uzgunum;(((

Canimm benimmmmm:KK43: anliyorum seni bende negatifi aldigimda cökmüstüm hemde tutmayacagini biliyodum ama bi umut iste... tevekkül et... süphesiz rahmsn bizim bilmediklerimizii bilir... dondurulmudun varmiydi kuzum

yesilinci

bugun transferimin 3. gunu cok kotu disim agriyor ilacta alamiyorum boyle dis agrisi yasayan oldumu kizlar

Canimm benimmmmm:KK43: anliyorum seni bende negatifi aldigimda cökmüstüm hemde tutmayacagini biliyodum ama bi umut iste... tevekkül et... süphesiz rahmsn bizim bilmediklerimizii bilir... dondurulmudun varmiydi kuzum

yesilinci

cnm benim uzulme yine deniceksin hic birsey bitmedi ben yasadim o duyguyu seni cok iyi anliyorum cnm allah buyuk uzulme......

Ne hissettigimii yazmak mumkun degil!!hic benim olmayan bisey avuclarimdan gitti iste.uzulmek bile denmez adina icim yandi sanki kaynar sularla.zor allahim zor dirayetli olmaya calissam da bombos oldu bakislarim iste anlatamam ki esimde keza oyle.allah hic birinize bu duyguyu yasatmasin insallh gobukleriniz yavrularinizla dolsun.destekleriniz icin tsk ederim.bi kac ay sonra yeniden deneriz ama evim simdilik bebek kokamicak cok uzgunum;(((
Canım bende 2 ay önce olumsuz bir tüp bebek yaşadım seni iyi anlıyorum şuan size zaman lazım inşaallah birdaha ki sefere olur elimizden birşey gelmiyor rabbim ne zaman ol derse o zaman olur

canım zaman her şeyin ilacı rabbim inan sabını veriyor rabbim bir dahakine o duyguyu o mutlugu yaşamayı nasip etsin sana ve tüm isteyenlere

inşallah canım ama hiç acabamı diye düşünme derim donmuşlar la şansın daha da yüksek oluyor hem rahmin dinlenmiş olduğu için donmuş bebişlerin daha iyi tutunuyor hiç olumsuz düşünme lütfen önce sen inan ki sonucun da olumlu olsun :KK34:
Teşekkür ederim desteğin için doğru diyorsun karamsar olmamak lazım😃😃😃Aslında benim içimden hep olucakmış diye hissediyorum🙏🙏🙏sadece internette kendi sorunumla ilgili yorumları okuyunca biraz acaba mı oluyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canimmmmm hayirli olsunnn coookkk mutlu oldummmm darisi bizlerin basinaaa

Ne gibi belirtilerin vardi cnm yada varmiydi??,,

Amin canım tez vakitte sizler de yaşayın inşallah adet sancısı gibi ağrılarım transferden once crinone ve progestan kullanmamla beraber başlamıştı oyüzden transferden sonraki o ağrıları belirti saymadim sadece 6.gunden itibaren deli gibi bulantım oldu su son 2 gündür de göğüslerim ve belim agrimaya başladı canım onun dışında başka bişey yok şimdilik :)

Kizlar merhaba yarin sonuc ogrenicem ama cookk heyecanliyim biyanim melegin seninle diyo diger yanim degil diyo. Nolur bnm icin dua edinnn. İlk denememiz ustelik blast transferi. İnsallahh bebegim benimledirrr

Inşallah canım kan testimi yaptırıcan kaçıncı gündesin kaç embriyo transfer edildi
bize yarın müjde ver lütfen mutlu olalımmmmmmm

hamile olan arkadaşım seni tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin inşallah sonucu negatif olan arkadaşları da anlıyorum daha önce 3 kez negatif gördüğüm için şuan benim gibi transfer günü sayan arkadaşlara tedavi olan arkadaşlara da Allah sabır ve sağlık versin inşallah 4. günümü de atlattım zaman geçmiyor gerçekten bir de anlamadığım herkesin doktoru 10 . 11. günlere test vermiş benim doktorum 13. güne verdi çok geç değilmi eşime desem bir iki gün önce mi yapsak testi kesinlikle yaptırmaz

Inşallah canım kan testimi yaptırıcan kaçıncı gündesin kaç embriyo transfer edildi

Canim bir embriyo 5. Gun transferi yrn 10. Gunn insallaahhh mujdeli haber veririmm canimm. Sende durum ne??

Amin canım tez vakitte sizler de yaşayın inşallah adet sancısı gibi ağrılarım transferden once crinone ve progestan kullanmamla beraber başlamıştı oyüzden transferden sonraki o ağrıları belirti saymadim sadece 6.gunden itibaren deli gibi bulantım oldu su son 2 gündür de göğüslerim ve belim agrimaya başladı canım onun dışında başka bişey yok şimdilik :)

Anladimmm cnmmm hadi hayirlisi. Bende de bel agrisi var ama bakalim yrn ogrencemmm insallahhh

Canim bir embriyo 5. Gun transferi yrn 10. Gunn insallaahhh mujdeli haber veririmm canimm. Sende durum ne??

2 embriyo 4.gün transfer yapıldı ilk denemem ve bugün 11. Gün ama ben idrar testi yaptım bu sabah negatif çıktı çok üzüldüm kan testini 7 Ağustos'da yaptır demişti doktorum Perşembe günü yaptıracağım işte ama hiç ümidim kalmadı eşimede söylemedim yoksa idrar testi yaptığım için çok kızar bide onunda moralini bozmiyim şimdi,
heyecanla senin sonucunu bekliyeceğim allahım inşallah senin yüzünü güldürür

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2 embriyo 4.gün transfer yapıldı ilk denemem ve bugün 11. Gün ama ben idrar testi yaptım bu sabah negatif çıktı çok üzüldüm kan testini 7 Ağustos'da yaptır demişti doktorum Perşembe günü yaptıracağım işte ama hiç ümidim kalmadı eşimede söylemedim yoksa idrar testi yaptığım için çok kızar bide onunda moralini bozmiyim şimdi,

Canimmm hic bakma idrar testine cunku once kanda belli oluyo sonra idrara karisiyo daha doktor kanda persembe baktir demiss, idrarda cikmamasi normal ben hic bakmadim moralim bozulmasin diyee

canım doktorun sana 7 ağustos demişse sen çok erken yapmışsın üstelik de idrar testi bu yüzden pozitif çıkma ihtimali var kan testinin gününü bekle bence

Canım gece dua oku Allah herseferinde hakkımızda hayırlısını verir kalbini ferah tut 12. Ve 14. Günler arası kan testinde kesin çıkıyor dualarımız seninle Allah yardım etsin cümlemize

X