2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benimde 10 gunum kuzu ama hic umudum kalmadi yaptigin testler negatif negatif negatifti idrarla;(

Öyle umutsuz olma canım ya ben çok okudum idrar testinde negatif olup kan testinde pozitif çıkanı
Allahım ne zor bir süreç bende merak ediyorum ama keşke o testi yapmasaydın şimdi 2 günün nasıl geçecek tatlım söylermisinn

Lütfen zor biliyorum ama kafana takma birazcık daha sabır olurum??

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay sabahtan beri sana bakıyorum göremedim bugün test yapacaksın sanmıştım moralini bozma yarın hayırlı haberlerini bekliyorum

Cnmm olumsuz sonucu gormekten korktugum icin gidemedim hastaneye;(idrarla.baktim yine.ama.yine.kotu sonucu gorunce.uzuldum umudumu kaybettim sanki olsa.cikardi diye.dusunuyorum ne.bilim yaa yarin 11.gun yarin baktiricam cnku dayanamiyorumm;((

Gercekten varmi idrarda.negatif kanda.pozitif bn hic okumadim ve su an umutsuzlugun dibini yasiyorum.agla agla.agla öldüm;((

Cnmm olumsuz sonucu gormekten korktugum icin gidemedim hastaneye;(idrarla.baktim yine.ama.yine.kotu sonucu gorunce.uzuldum umudumu kaybettim sanki olsa.cikardi diye.dusunuyorum ne.bilim yaa yarin 11.gun yarin baktiricam cnku dayanamiyorumm;((

baktır bakalım ne çıkacak ben de zor sabrediyorum haber ver ama inş güzel olur

Allah (c.c) kuluna 3 şekilde cevap verir:

Evet! der istediğini verir…

Hayır! der daha iyisini verir…

Bekle ! der en iyisini verir…

Gercekten varmi idrarda.negatif kanda.pozitif bn hic okumadim ve su an umutsuzlugun dibini yasiyorum.agla agla.agla öldüm;((

Evet okumuştum o yüzden sanada yazdım ağlama daha 2gün var kan tahlili yaptıracaksın hem nerden biliyorsun belki bebişler seninle ve sen hönk hönk ağlıyorsun ((((
Gerçi bende transferin kaçıncı günüydü hatırlamıyorum ama eşimle tartıştıkdı sonrada 3saat ağladım sonrada bebişler beni bırakıp kesin gitmiştir diyede ağlamıştım ,anlıyorum seni insanın elinde değil ,bak yarın 11.gün değilmi sonra 1gün kalıyor kan tahlili için .lütfen yıpratma kendini benide üzme sadece beni değil okuyan herkes üzülüyor .......

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim internet bağlantı gitti bağlanmaya çalıştım çalıştım öyle beklerken uyumusum kusura bakma, bende kime ne anlatıyorum dimi:) smear de temiz çıkar herhalde bu ay başlarsınız sen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yuzde 18 diyr ama anlmadimm cantanem ne diyr bak ywtiyrr diyr obizden daha bilgili bu konuda..

Tamam iste hızlı spermin var yıkandıktan sonra teseye gerek yok diyorum bende, sen atta maili bugün kurtar bizi meraktan

Ins tatlim inş;(

Canım benim bend sana baktım valla bende bugün kan baktiracakrin diye hatırlıyorum dun çift çıkmıştı bugün tek üzülme sakin bak güvenilir değil demekki sen en iyisi günün gelince kanda baktir, inşallah hayirlisiyla gebe kalirsin

allah (c.c) kuluna 3 şekilde cevap verir:

Evet! Der istediğini verir…

hayır! Der daha iyisini verir…

bekle ! Der en iyisini verir…

allahım inşallah bizede en hayırlılarından nasip etsin mevlam inşallah beklerken rabbim istediği sabrı vermişizdir

Hepinize günaydınlar kızlar.inşallah güzel haberler alırız bugün.bende bugün erkenciyim evi süpürücem yemek yapıcam ütü yapıcam yarına ve diğer günlere hazırlık

Hepinize günaydınlar kızlar.inşallah güzel haberler alırız bugün.bende bugün erkenciyim evi süpürücem yemek yapıcam ütü yapıcam yarına ve diğer günlere hazırlık

Gunaayyyydiiiiñnnnnnn:)) kolay gelsin canimmmm... bende simdi evden cikicam kontrolum var bugun. Bakalim yumoslarim kac mm olmussss

yesilinci

eğer transferin varsa yarın kendini cok yorma gayt dinamik ve dinc git vucudn yorgn olmasın canm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…