2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

kızlar bende donmuşlarla umutta deniyorum yarın kontrolum var bu 4.denemem olucak salı günüde büyük bir ihtimal transfer yaparız dedi doktorum (varmı umutta tedavi olan)

Progestan igne varya canim o jelle ayni gorevi goruyo fitilde kullaniyomussun oda ayni islevde. Bende senin kullandiklarini kullanmistim

yesilinci

Progestan igne varya canim o jelle ayni gorevi goruyo fitilde kullaniyomussun oda ayni islevde. Bende senin kullandiklarini kullanmistim

yesilinci

Yaw bnde iğne yerine jel kullansam olmazmı ki çok acıtıyoo bide hergün hastaneye git iğne ol gel çok oluyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaw bnde iğne yerine jel kullansam olmazmı ki çok acıtıyoo bide hergün hastaneye git iğne ol gel çok oluyo

Bide cok yagli bi igne o hepsirene rica et yavas yavas enjekte etsin ozaman acimiyo yani benim acimiyodu:)

yesilinci

Bide cok yagli bi igne o hepsirene rica et yavas yavas enjekte etsin ozaman acimiyo yani benim acimiyodu:)

yesilinci

En etkilisi iğne die biliyorum ama düşük riski olanlarda olumlu sonuç verio sanki off yaw canımı sıkmıcM napiim olcaz artık kaçışyok:-((

Amnda amannn ebussss transferinmi oldu uzulme stres yokkkkkkkk hersey iyi olcak insss cnm bnm sana simsiki tutunsun insssssssss

İnş tutunmuştur canımm yazını yeni gördüm eşim tlfnu uzak tutuyo bnden zararlı die. Bugün çok rahat geçti herşey şükür 1 tane embriyo koydular. 3 tane iyi kalitede olanı ayrı ayrı dondurttuk

ayyy çok sevindim beraber ilerliyoruz bu yolda inşallah güzel haberlerde vercez birbirimize stres yok can sıkıntısı yok tamam mı tam gaz moralle yola devam eee sende mi cumartesi toplatıyosun yoksa

evet şnşallah

23:30 bu akşam çatlatma iğnesi,
Ctesi mikrotese ve inşallah yumuş toplama

Hayırlı olsun çok sevindimmmmmm :)))))) darısı bizlerin başına inşallahhhhhh ,erkek kardeşin için çok üzüldüm mekanı cennet olsun .....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iyi yapmissin ewt canim telden uzak dur bir muddey ins. Guzl olcak..

Merhaba transferim yapıldı bayramın son günü 2.gün kaldı 10 gün sonuca zaman çok yavaş akıyo yatmak istemiyorum dolanıyorum evde bakalım hayırlısı Allah isteyen herkese içinde bana da nasip etsin inşallah

Merhaba Cbel insallsh guzel sonuclanir:)

yesilinci

Benim 3 yıl önce 13mm hipofiz adenomum vardı, 4mm küçülmüştü. Ağrılarım azdı, görmem daraldı, beynimde durmaksızın gürültülü bir fabrika çalışıyor, kulaklarım patlayacak sanki

Benim prolaktinim de 35e yükselmiş

Inssss cnm pamugun seninledir.. simsiki tutunur su 3 gun daha gecsin tutunma ewresini tamamlar.. inssss dualarin icinde tesekkurler.. bu sikintili gunlerimiz bitecek insss

Tedaviye başladığım gün haftada 2 kere yarım dostinex içtim ama o da çok sğır yan etkileri olan bir ilaç inşallah kötü bir şey olmaz

Yok cnmm olmaz inssss dostinexi duymustum sen tedbiri elden birakma cnmm olurmu transferin yaklasinca tekrar baktr cunku bnm doktorum demisti prolaktinle gebe kalinmaz demisti.. ins duserde hemn transferin gerceklesir.. yoksa dondurup birdahaki aya transfer edersin hakkinda hayrlisi cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…