2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Aaa bende şuan yenidogandayim, aksam eşim gelip alacak kayinvalideme umraniyeye gidecegiz , sabah eşim ise gidecek bende gidip rapor isimi halledecegim, sacimida koyu bir renge boyatacagim şuan sari hamile kalırsam dibi gelmesin habire diye:) saat 12 de eşim gelir gideriz transfere inşallah izin alabilir oda izin alamazsa kayinvalidemle giderim herhalde transfere

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaaa bnde yenidogandayim teyzemlere geldim v.karani duragindayiz bulusalim hahahahaha :)) saclarni boyama tatlim dibten ceker derler.. ins cnm bnmm ne raporu cikrtcaksin

Aaaa bnde yenidogandayim teyzemlere geldim v.karani duragindayiz bulusalim hahahahaha :)) saclarni boyama tatlim dibten ceker derler.. ins cnm bnmm ne raporu cikrtcaksin

İsgormezlik raporu cikarttiracagim, çalışıyorum malum yarin is var ise görmediğim için rapor isteyecekler ozelin raporunu kabul etmiyolar devletten rapor alacağım, ben o durağı bilmiyorum:) ben eski belediye var onun oradayim BİM marketin arkası oluyor sanirim:) bu aksam boyatsam? :KK43: ben simdi sıkıldı m stresliyim ya birşey yapacağım saçına:)

İsgormezlik raporu cikarttiracagim, çalışıyorum malum yarin is var ise görmediğim için rapor isteyecekler ozelin raporunu kabul etmiyolar devletten rapor alacağım, ben o durağı bilmiyorum:) ben eski belediye var onun oradayim BİM marketin arkası oluyor sanirim:) bu aksam boyatsam? :KK43: ben simdi sıkıldı m stresliyim ya birşey yapacağım saçına:)

Himmmm anldim cnm bnm hayirlisi olur insss sikinti ypma bitanem

Icimmmm ezikleniyr artik hele su byramda bn zaten babasiz buyudum baba hasrtimin ustune birde cocuk hasreti eklndi.. nediyim taktiri ilahi..allh bundan asagi etmesin.. esimlede sorunluyuz.. kndini kotu hissediyr .. takma diyrum ama iste bana olmazssa bosuyacagini soluyr ben esimle 5sene. Sewgili hyti yasadim.. sonrada ewlndik onca emek onca sewgi hopppp cope ne yapalim kderde varsa ayrilik onuda yasiycaz...

Ayrılmayın bu yüzden ama yaa umut bitmedi ki daha önce bi elinizden geleni yapı.ben çocuklu ve mutsuz bi hayattansa sevdiceğim kocamla mutlu bi ömür tercih ederim çocuk için evlenmediniz ki siz hayatı paylaşıyosunuz :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayrılmayın bu yüzden ama yaa umut bitmedi ki daha önce bi elinizden geleni yapı.ben çocuklu ve mutsuz bi hayattansa sevdiceğim kocamla mutlu bi ömür tercih ederim çocuk için evlenmediniz ki siz hayatı paylaşıyosunuz :KK43:(

Sagol bitanem bnde bunlari yasamk istemezdim ama hayt o birksada bn birakmam umut icimizde.. nefes aldikca biz cidden cocuk icin ewlndik ewlilik aklimin ucundan gecmezdi onca sene birlikte ilmusum yine sewgili olrak yasardim..esim cok istedi ewlnmemizi bu saaten sinra asla birkmam esimi bunltan herkesin cocuk varmi femesi oda yok istemkyruz daha 1sene oldu fln diyr.. gecistriyruz .. kimse bilmiyr icimizi tup bebek yptrcaz.. ama norml oldugunu soluycez..allh hyrlisini versin bosver bniiiiiii sen iyimisin ne asamadasinn

Ayy pardon kizlarr.. henuz cok yeniyim msj atmayi bile bilmiodum :) bnde bu ay tedaviye basladim. Dun itibari ile opu oldum. 17yumurta topladilar. Ilk tedavim.. umarim son olur. 24yasndayim 3yillik evliyim. Rabbim ins gönlümüzden gecenleri hayirla kabul eder. Hayirla verdigini de gonlumuze razi eder ins.

Hosgeldinnn cnm:KK66:bende 25 yas 3 yildr evliyiz 17 yumusta benim toplanmisti ama 10 tanesi olgundu 8tanesi dollendi ve 6 gun once transferim oldu 6 gun sonra sonuc ogrenecegiz en heycanli evre bu inan zamn gcmek bilmiyorrr

Bem bgm saçma sapan bisey yaptim estrojen bamti almak ocin eczaneye gitmistim ve bi tanede test aldim oysaki henuz transerin 6.gunu:KK66:ama merak istee yaptim ve tabisii negatiff bi uzuldum once sonra kendi kendimi teselli ettim fln ama ins 6 gun sonrada negatifi gormem yani hic kimseler gormesinnn meraktan olebilirim acba kacinci gun cikar idrarda yarin bida mi etsem ne yapsam:KK66:)

Sagol bitanem bnde bunlari yasamk istemezdim ama hayt o birksada bn birakmam umut icimizde.. nefes aldikca biz cidden cocuk icin ewlndik ewlilik aklimin ucundan gecmezdi onca sene birlikte ilmusum yine sewgili olrak yasardim..esim cok istedi ewlnmemizi bu saaten sinra asla birkmam esimi bunltan herkesin cocuk varmi femesi oda yok istemkyruz daha 1sene oldu fln diyr.. gecistriyruz .. kimse bilmiyr icimizi tup bebek yptrcaz.. ama norml oldugunu soluycez..allh hyrlisini versin bosver bniiiiiii sen iyimisin ne asamadasinn
Bnde kimselere söylemedim ailem dışında.düşünmüyoruz de gitsin ya iice stres yaptırıyolar insanın üstünde 1. Yaparsın ikinciyi sorarlar sonra :) boşver milleti ne derslerse desinler duymazdan gel sabır dile

Bem bgm saçma sapan bisey yaptim estrojen bamti almak ocin eczaneye gitmistim ve bi tanede test aldim oysaki henuz transerin 6.gunu:KK66:ama merak istee yaptim ve tabisii negatiff bi uzuldum once sonra kendi kendimi teselli ettim fln ama ins 6 gun sonrada negatifi gormem yani hic kimseler gormesinnn meraktan olebilirim acba kacinci gun cikar idrarda yarin bida mi etsem ne yapsam:KK66:)

Idrarada cikmasi icin erkn cnm bnm ilk once kna sonrada idrara gecer hormon o yuzden uzulme ama merktan ins bnde olsam yprdim ins hyrlisi cnm

Bnde kimselere söylemedim ailem dışında.düşünmüyoruz de gitsin ya iice stres yaptırıyolar insanın üstünde 1. Yaparsın ikinciyi sorarlar sonra :) boşver milleti ne derslerse desinler duymazdan gel sabır dile

Heeaaa bizde ole ypiyruz artkin varmi agrin faln canim nasilsin..

SANA INANAMIYORUMMMMM IYI BI FIRCAYI HAKETTIN ZEYTIM!!! Askolsun sana test yaptirmadin niye gittiler diye dusunuyosun seninle olma ihtimalleri yuksek nasil sigara icersinvzaten 3 saat aglayip kendine eziyet etmissin askolsun sana:KK43: hadi tamam olan oldu topla kendine karninda bebislerin olabilir... lutfen bakkk

yesilinci

Canım yaaaaa yazdıklarınızı okudum ne güzel geldi çokda duygulandım biraz daha iyiyim şimdi allahım hepimizin gönlüne göre versin sanırım sinir sistemim biraz çöktü :KK43: ama daha iyi olacağım Allah'ın izniyle çok öpüyorum

Hosgeldinnn cnm:KK66:bende 25 yas 3 yildr evliyiz 17 yumusta benim toplanmisti ama 10 tanesi olgundu 8tanesi dollendi ve 6 gun once transferim oldu 6 gun sonra sonuc ogrenecegiz en heycanli evre bu inan zamn gcmek bilmiyorrr

Hosbulduum:) bakalim benim yumoslarim ne durumda olcak. Acikcasi bos cikarlar die korkmuyo deilim:/ hayirlisi bakalim senin ilk tedavin mi.. ins guzel hayirli sonuclar alirsin cogu gitmis azi kalmis

SANA INANAMIYORUMMMMM IYI BI FIRCAYI HAKETTIN ZEYTIM!!! Askolsun sana test yaptirmadin niye gittiler diye dusunuyosun seninle olma ihtimalleri yuksek nasil sigara icersinvzaten 3 saat aglayip kendine eziyet etmissin askolsun sana:KK43: hadi tamam olan oldu topla kendine karninda bebislerin olabilir... lutfen bakkk

yesilinci

Niye bukadar saldin kndiniiii cnm kizdim.sana dur bismillah neolir bole yapma biraktigini nerden biliyrsun.... allh istedimi olur ne olursa olsun dikkt et kndine lutfen kndine ceki duzen ver ttlim yapma bole bizleride uzme..

Umudihar bitanesiniz siz burda herkes birbirine destek ne güzel çok duygulandım çokkkk teşekkür ediyorum sanada
ben estrafon hapıda içiyorum çok hassaslaştım çokda sabırsızım sinir yapıyor doğal olarak .
Allahım isterse olur dimi doğru söylüyorsun inşallah hepimizin yüzü güler canım yaaaaa

Hayrli olsuncnmm hg msji uygulamadan atiysan yazinin ustune tikla mavi oluyr.. ustunde konusma balonu cikiyr tikla yaz.. gonnder eger netten giriyrsanda yazinin altinda ikitane tirnak var balon seklinde arti oln arkdaslik istegi gonderiyr otekide yaziya cvp yaziyr cnm.. cewap yazdigin insana msj gidiyr mesajiniz var diye.. bole :) tekrar hayrli olsun cnmm bnde 25 yasindayum 1.5 senlik ewliyim.. ilk olcak bnmde ins ilk ve son olur..

Bilgiler icin tesekkur ederim:) ins ilk denememizde tutar da cektigimiz acilari bi daha cekmeyiz:KK43: peki basladin mi tedaviye yada hangi asamadasin canim

Umudihar bitanesiniz siz burda herkes birbirine destek ne güzel çok duygulandım çokkkk teşekkür ediyorum sanada
ben estrafon hapıda içiyorum çok hassaslaştım çokda sabırsızım sinir yapıyor doğal olarak .
Allahım isterse olur dimi doğru söylüyorsun inşallah hepimizin yüzü güler canım yaaaaa

Tabikide destek vercemmmmmm bizi bizden baska kimmm anlar... kimmmm rica ederimm surda ogrwnmene cok az kldi ogunde gelcek.. bizlerde mutlu hberler almk istruz allhtan umutlarimizi diliyruz olursa olur olmazsa yasayamm degil ya vardir allhin bir bildigi diyrun artik.. yumurtaya cannn veren rabbim tasi bebege ceviren rabbim merym anamiza dolsuz can veren rabbim neden bizlere vermesin o istesin sen dua et iste.. iste klp gozunle iste.. olck allhin izniyle..hpimizin yuzu gulcek..

Bilgiler icin tesekkur ederim:) ins ilk denememizde tutar da cektigimiz acilari bi daha cekmeyiz:KK43: peki basladin mi tedaviye yada hangi asamadasin canim

Rica ederim cnm :) bn beklemedeyim cnm bnm agustosta diye umut veriyrdum.. 5 aydir agustosu bekliyrdum.. tam 25 kilo verdimmm amaaa son dkkikada prolaktinim strestennn sinirda cikti doktrda ilc vermedii.. kndinden dussun dedi simdi agustosun 13unde regli olcamm regli olmadan gidip bktrcamki.. prolktine.. ona gore ya agustosta gitcem yada eylulde..hkkimizda hyrlisi inss

X