2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bugün 6.günümdeyim ve hiç belirti yok zaten stresliyim birde üstüne dün eşimle tartıştık ve ben aşırı sinirlendim ve üzüldüm herhalde bu sinirden sonra zaten beni bırakmışlarsır:KK43:((((
Çok mutsuzummmmmmmmm............

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tup bebek bolumune fazla girmiyorum bilseydim coktan yardima gelirdim 29 haftalik hamileyim 4. Denememde bi tanidik araciligi ile nuri bey ve seda hanimla tanistim. Ikiside isini cok iyi yapiyorlar. Daha once gittigim merkezler yuzunden hala borc oduyorum isi paraya dokmusler. Bjrasi gercekten oyle degil icten ve samimiler. Allahim ins yavrunu sana kavusturur merakla sonucunu beklicem. Allah yardimcin olsun.

Amin canım evet dediğin gibi başka merkezler daha içeriye girmeden parayı söylüyorlar seninle muhasebeye kadar geliyorlar valla, burada hic öyle değil. Sana 2 briyomu transfer edildi birde transfer günü nasıl oluyor, gebelik takibine nerede devam ediyorsun?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün 6.günümdeyim ve hiç belirti yok zaten stresliyim birde üstüne dün eşimle tartıştık ve ben aşırı sinirlendim ve üzüldüm herhalde bu sinirden sonra zaten beni bırakmışlarsır:KK43:((((
Çok mutsuzummmmmmmmm............

Sakin ol canim benim:KK43: uzuldun dile birakmaz seni bebekler ama psikolojin bu donemde cok onemli

yesilinci

Yok valla yarin embriyolog arayıp saati ve diğer detayları vereceğini söyledi yarin belli olur herhalde yada transfer günü ama büyük ihtimalle tek embriyo transfer edilecek

Benim opudan hemen snra günü ve saati söylediler yarın 12 de olcak kısmetse. Sende de ımsı denilen mikroskoplu yöntem kullanılıyor mu ben biraz da ona güvendim sperm kaynaklı sorun olduğu için bı mikroskopla çoook daha fazla büyütüp kaliteli spermi seçebiliyorlar bu yüzden heralde embriyoların 12 side ii devam ediyo o yüzden 2 taneside dondurtma kararı aldık da şuan progeatan iğnesi oluyorum hergün fitille beraber iğne çok ağrıtıyo transferden sonra da devam edicekmiş hergün hastaneye gidip nasıl olcam bilmiyorum:KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah canım
Ama seninde güzel haberlerini almak istiyorum en kısa surede

İnş hepimiz güzel haberler veririz ilkokul öğretmneyim ve çocukları çok seviyorum olsun anne olmak istiyorum artk urfada görev yapıyorum ve velilerimin hepsinin 8 10 çocuğu var hepside sorup duruyo sıkıldım artık aynı sorulardan aşılama fln denemedim bu yüzden ani bi kararla karar verdik tüp bebeğe bide hazır tatil ve izmirdeyken bayramdan bile bişey anlamadım yeterki tutsun da hayırlısıyla:KK43:(

Rica ederimmm. Cnmm stres yapma olcakk inss bnmde ilk olck 1.5selik ewliyim 25 yasindyim problemmiz sperm ytmzligi ya agusyos yada eylulde yapcaz allh nasip kismet ederse stresten prolaktin belasi ciktida :)) en hassas hirmonmus oda durdu durdu bu zamnlri buldu ne yplim allahn vardir bir bildigi :)

İçini ferah tut cnm stres yapmamaya çalış gerçekten herşeyde vardır bi hyr bn çok inanıyorum buna inancımızı yitirmemiz lazım Allah çok istediğimiz şeylerle sınarmış bizi sabırlı kararlı ve inançlı olucaz inş hepimiz

Kızlar çok üzgünüm bana yardımcı olursanız sevinirim , tüp bebek tedavisine başladık bugun ilk iğnemi vurulacam ama Pazartesi günü apandisit den amaliyat oldum acil bir şekilde ama kesmediler 3 delik deldiler öyle aldılar yeni sistem miş mi ne. Doktoruma sordum tüp bebeğe devam edebilirmiyim diye seni tekrar ariyacam dedi şimdi cevap bekliyorum ama endişeliyim istiyorum bu tedaviyi ertelemek istemiyorum .:KK43: sîzce devam edebilirmiyim ? :KK50:

Cok gecmis olsun canim. Tedavi icin sabirsizlaniyosun anliyorum seni ama dogru zaman cok onemli doktorun erteleyelim derse uzulme...

yesilinci

Amin canım evet dediğin gibi başka merkezler daha içeriye girmeden parayı söylüyorlar seninle muhasebeye kadar geliyorlar valla, burada hic öyle değil. Sana 2 briyomu transfer edildi birde transfer günü nasıl oluyor, gebelik takibine nerede devam ediyorsun?

Canim evet bana 2 embriyo transfer edildi. Transfer gunu sikisik olman lazim. Eger cok sikisiksan biraz tuvaletini yapmana izin veriyorlar. Transfer yapilma anini kesinlikle izle bol bol dua et. Transferden sonra yavrunun ultrason fotografini veriyorlar. 15 dakika masadan kalkmana izin vermicekler. O asama biraz sikinti oluyor cunku sikisik beklemen lazim. Daha sonra sedyeyle odana aliyorlar. Ben hemen kalkip tuvalete gittim. Ordakilerde soyler odaya gectikten sonra kalkip tuvalete gidebilirsin surguye falan gerek yok bence. Daha sonra istedigin kadar dinleniyorsun hemsire gelip ilaclarini ve yapman gerekeni anlatir.bende aksam yapman gerekenleri yazmaya calisirim. Bu arada gebelik takibimde nuri beye gidemiyorum. Ama her sikintimda ararim yardimc olur. Son defa cuma gunu gidicem.

Ikinci tedavim olacak ertelenmis . Ama Zor ya :KK43:(

Oyle deme evrt zor ama bebislerin tutunmasi icin senin vucudunun guclu ve saglikli olmasi lazim. Hem bu ameliyat senin elinde degildiki Allahtan geldi bizim sikinti olarak gordugumuz herseyde mutlaka bi hayir var. Uzulme rabbim zamani geldiginde vericek sana. Sen bu arada beslenmene dikkat et bol bol dinlen bebisler icin kendini hazirla:)

yesilinci

Oyle deme evrt zor ama bebislerin tutunmasi icin senin vucudunun guclu ve saglikli olmasi lazim. Hem bu ameliyat senin elinde degildiki Allahtan geldi bizim sikinti olarak gordugumuz herseyde mutlaka bi hayir var. Uzulme rabbim zamani geldiginde vericek sana. Sen bu arada beslenmene dikkat et bol bol dinlen bebisler icin kendini hazirla:)

yesilinci

Hayirlisi bakalim Canim öyle yapacam bende .. Ama son söz doktorda bi arasaydı, ameliyat oldugum yerde bi yan etkisi olmaz demişlerdi ama kismet bakalım . Ekim ayına kaldık o zaman :)

Hayirlisi bakalim Canim öyle yapacam bende .. Ama son söz doktorda bi arasaydı, ameliyat oldugum yerde bi yan etkisi olmaz demişlerdi ama kismet bakalım . Ekim ayına kaldık o zaman :)

Ben doktorun aradi erteledi sandim. Hayirli zamanda olsun. Bende ikinci tedavime yarin basliyorum insallah ilki mart ayinda olmustu bu tarihi cok zor bekledim biran once baslayalim istedim oyuzden sabirsizligini cok iyi anliyorum

yesilinci

Canim evet bana 2 embriyo transfer edildi. Transfer gunu sikisik olman lazim. Eger cok sikisiksan biraz tuvaletini yapmana izin veriyorlar. Transfer yapilma anini kesinlikle izle bol bol dua et. Transferden sonra yavrunun ultrason fotografini veriyorlar. 15 dakika masadan kalkmana izin vermicekler. O asama biraz sikinti oluyor cunku sikisik beklemen lazim. Daha sonra sedyeyle odana aliyorlar. Ben hemen kalkip tuvalete gittim. Ordakilerde soyler odaya gectikten sonra kalkip tuvalete gidebilirsin surguye falan gerek yok bence. Daha sonra istedigin kadar dinleniyorsun hemsire gelip ilaclarini ve yapman gerekeni anlatir.bende aksam yapman gerekenleri yazmaya calisirim. Bu arada gebelik takibimde nuri beye gidemiyorum. Ama her sikintimda ararim yardimc olur. Son defa cuma gunu gidicem.

Sağol canım, aradılar simdi yarin saat 13 teymis transfer hayırlısı olur inşallah, ben yarin doğruca servisemi gideceğim yani yatış yaptırmaya opu daki gibi

İnş hepimiz güzel haberler veririz ilkokul öğretmneyim ve çocukları çok seviyorum olsun anne olmak istiyorum artk urfada görev yapıyorum ve velilerimin hepsinin 8 10 çocuğu var hepside sorup duruyo sıkıldım artık aynı sorulardan aşılama fln denemedim bu yüzden ani bi kararla karar verdik tüp bebeğe bide hazır tatil ve izmirdeyken bayramdan bile bişey anlamadım yeterki tutsun da hayırlısıyla:KK43:(

Amin canım inşallah bizede nasip eder anneligi

Ben doktorun aradi erteledi sandim. Hayirli zamanda olsun. Bende ikinci tedavime yarin basliyorum insallah ilki mart ayinda olmustu bu tarihi cok zor bekledim biran once baslayalim istedim oyuzden sabirsizligini cok iyi anliyorum

yesilinci

Aynen Canim Ama pek sansim Yok gibi geliyor nedense bende Nisan ayında başlatmıştım ilke iptal oldu transfer gününde .

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Benim opudan hemen snra günü ve saati söylediler yarın 12 de olcak kısmetse. Sende de ımsı denilen mikroskoplu yöntem kullanılıyor mu ben biraz da ona güvendim sperm kaynaklı sorun olduğu için bı mikroskopla çoook daha fazla büyütüp kaliteli spermi seçebiliyorlar bu yüzden heralde embriyoların 12 side ii devam ediyo o yüzden 2 taneside dondurtma kararı aldık da şuan progeatan iğnesi oluyorum hergün fitille beraber iğne çok ağrıtıyo transferden sonra da devam edicekmiş hergün hastaneye gidip nasıl olcam bilmiyorum:KK43:(

Benimde yarin 13 te olacak, sen beni geçtim yani:) bana opudan sonra embriyolog arayacak dediler kadın her gün arayıp bilgi verdi demin yine aradı yarin saat 13 te idrara sıkışık gelmemi ve crnone jelimi ve diğer ilaçlarını aynen kullanmamıştır söyledi, bakalım nasıl geçecek yarin, gece hic uyumadim ya çok kötüyüm şuanda, imsi ye gelince başta illa ismi olan bi merkez olsun dedim hep oralara yöneldim ama sonra imsi kullanılmayan bi merkeze gittim, ben hastanede çalışıyorum bizim Dr. Ların yonlendirmesiyle iyikide gitmisim ismi kullanılmadı ama doktorumdan o kadar memnunuki onu düşünmüyorum bile

X