2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ins seninde hatta hepinizinde güzel hberleri i duymsyi nasip ederrr:KK66:senin de kazasiz belasiz sorunduz bebiklerin gobusune yerlessin ins nohutum die sebiom simdi ben onu:KK66:))

Senin opun ne kadar surdu, agrin oldumu kaç yumurtanın toplandı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin opun ne kadar surdu, agrin oldumu kaç yumurtanın toplandı?

Kuzuuuu seni korkutmak istemem ama bnim agrili oldu opu.yani islem ani anestezili gerceklesio zaten skinti yoktu da ayiktiktan sonra fenaydiii 30 40 dk kivrandim 17 yumos cikmisti dr ck yumos o yuzden agrin olmustur fln dedi ama benim agri esigimde dusuk olabilir bi cok arkdsin hic agrisi olmamis
ben hemsireyim kuzu 10 gun aldim simdilik sonra bi 10 gun daha alcam ins:KK66:)sonuc guzelse kutlamaya degilse buhranli evremi atlatmaya gerek olcak:KK66:

Kuzuuuu seni korkutmak istemem ama bnim agrili oldu opu.yani islem ani anestezili gerceklesio zaten skinti yoktu da ayiktiktan sonra fenaydiii 30 40 dk kivrandim 17 yumos cikmisti dr ck yumos o yuzden agrin olmustur fln dedi ama benim agri esigimde dusuk olabilir bi cok arkdsin hic agrisi olmamis
ben hemsireyim kuzu 10 gun aldim simdilik sonra bi 10 gun daha alcam ins:KK66:)sonuc guzelse kutlamaya degilse buhranli evremi atlatmaya gerek olcak:KK66:

Bende tıbbi sekreterim :) inşallah rahat bi şekilde atlatirim bende. Seninde umarım sonucun pozitif olur çok içten diliyorum bunu inan. Bitsede rahatlasam bende. Nerde tedavi oldun?

Bende tıbbi sekreterim :) inşallah rahat bi şekilde atlatirim bende. Seninde umarım sonucun pozitif olur çok içten diliyorum bunu inan. Bitsede rahatlasam bende. Nerde tedavi oldun?

Aaa hangi ildesin istnbul mu hngi hastanee:KK66:)simdi bide ayni hastane cikiomusuz ne gulerim:KK66:))taksim de kuzu istanbultup bebek aret kamer

Aaa hangi ildesin istnbul mu hngi hastanee:KK66:)simdi bide ayni hastane cikiomusuz ne gulerim:KK66:))taksim de kuzu istanbultup bebek aret kamer

Ben fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma dayım sen? Adet kamar da çok iyi bi Dr muş.

Ben fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma dayım sen? Adet kamar da çok iyi bi Dr muş.

Kanuni sultan suleyman bnimde.cnm
Evet istnbl tup bebekle herhngi bi sorum yasamdik herdey yolundaydi sen nerde tskiplisin?

transferin 2 ve üçüncü günü hastaneye yatmak zorunda kaldım idrarımdan aşırı kan geldi ağrıdan duramıyordum 4 tane serum taktılar böbrek kumu düşürüyormuşum ve idrar yolu enfeksiyonu oluşmuş... Allah kimseye göstermesin çok zormuş transferden sonra böbrek sorunu ortaya çıktı ilaç verdi nu kullanıyorum okadar halsizdimki yavaş yavaş toparlıyorum... kimse merak etmemiş beni küstüm:KK19::KK19::KK19::KK19:

transferin 2 ve üçüncü günü hastaneye yatmak zorunda kaldım idrarımdan aşırı kan geldi ağrıdan duramıyordum 4 tane serum taktılar böbrek kumu düşürüyormuşum ve idrar yolu enfeksiyonu oluşmuş... Allah kimseye göstermesin çok zormuş transferden sonra böbrek sorunu ortaya çıktı ilaç verdi nu kullanıyorum okadar halsizdimki yavaş yavaş toparlıyorum... kimse merak etmemiş beni küstüm:KK19::KK19::KK19::KK19:

Aaaa çok geçmiş olsun, simdi nasılsın? Ben de Yoktum bi ara çünkü bana biraz kafami dagitmami söyledi Dr lar. Biliyorsun birlikte adet olacaktık ama ben olamadim :KK43: ayin 14 un de oldum:KK43: cumartesi opum var, tirsiyorum biraz, eğer vaktinde adet olsaydım simdi birlikte sonuç bekliyordum:) ama hayırlısı olsun

Cok gcmis olsn cnmmm uzuldum;((

Senle ayni gundu transferi miz galiba 17 siydi çok geçmiş olsun canimm ya eee ilac kullandinn bebise zarari olmucakmi

bak başka bir topikte ne buldum 11. günde yükseliyor demişler istersen yaptır canım sen bilirsin

Transferden
Sonraki günler
Embriyo Gelişimi
1.gün 6-8 hücreli embriyo dönerek, büyümeye ve gelişmeye devam eder.
2.gün
Embriyo Morula evresine geçmiş ve hücre yoğunluğu artmıştır. Bölünme devam eder.
3.gün
Hücre sayısı 120 yi geçmiştir artık sayılamayacak durumdadır.Embriyonun içinde sıvı dolu boşluk oluşmuştur

buna blastokist denir.Balastokist etrafını saran kabuktan çıkmaya başlar (Hatching).
4.gün Kabuktan çıkma devam eder aynı zamanda embriyo tutunmaya başlamıştır.
5.gün Yerleşme başlamıştır.
6.gün Yerleşme (implantasyon) devam ediyor.
7.gün İmplantasyon tamamlandığında, sonunda plasenta ve fetus olacak hücreler gelişmeye başlar.
8.gün HCG bu gün itibari ile kanda dolaşmaya başlar.
9.gün Fetal gelişim devam eder ve kanda HCG artar.
10.gün Fetal gelişim devam eder ve kanda HCG daha da artar.
11.gün HCG düzeyleri şimdi bir gebelik algılamak için yeterince yüksek
12.gün Kanda gebelik testi zamanı

Yanii bebiss tutunuyorda 1 gun dimi tutunmamissa zaten 12gun bos bi umutt;(

Senle ayni gundu transferi miz galiba 17 siydi çok geçmiş olsun canimm ya eee ilac kullandinn bebise zarari olmucakmi

teşekkürler canım ...yok canım bir zararı yok dedi doktor , benim 6. günüm bügün pazartesi kan testimi yaptırıcam 10.gün kurtulucam

Aaaa çok geçmiş olsun, simdi nasılsın? Ben de Yoktum bi ara çünkü bana biraz kafami dagitmami söyledi Dr lar. Biliyorsun birlikte adet olacaktık ama ben olamadim :KK43: ayin 14 un de oldum:KK43: cumartesi opum var, tirsiyorum biraz, eğer vaktinde adet olsaydım simdi birlikte sonuç bekliyordum:) ama hayırlısı olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE

sağol canım... evet birlikte adet olup başlayacaktık... ama hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun herkesin inşallah...inşallah hamiş olursun canımmmmm

Benim esimde varikosel var o yüzden sperm sayisi 2 milyon onunda yarısı hareketsiz, morfoloji bozuk:KK43: gittiğim bütun Dr lar tüp bebek dedi:KK43: bende bu ay başlamaya karar verdim, normalde 1 temmuzda adet olmam lazımdı sıkıntı stres ve bekleyiş olamazdım bi turlu en son otlarla 14 temmuzda adet oldum 15 temmuzda muayene oldum 16 temmuzda puregon iğneye basladim akşamları 20 de, 21 temmuzda orgalutrana başladım saat 12 de ha bu arada tedavinin başından beri coraspirin, folok asit ve antibiyotik kullandim. Bugün yine kontrole gittim çatlatmak iğnesi verdiler saat 21.30 da vur dediler vurdum. Cumartesi opum var:KK43: bayramda da transferin var, sizde sorun ne?

Canum bnmde esimdr sorun var sen bayagi yol kat etmissin masaallh esimin azcuk spermi var nuri bey son spermiogram istedi kndi laborutuvarda bkmak icinbn 1.5senelik ewliyim :KK43: ewligimin 6ayinda ogrendik ogundur bugundur para brktirmeye calistik hmde arastrma yaptik esimede direk tup bebek dediler.. esime simdi keci boynuzu iciryrum folikait b12 faln filan bal pekmez gibi bnmde tsh biraz yuksekti buay sukur 3e dusurdum.. buseferde prolaktin belasi cikti ne kadersizim:KK43: doktr prolaktinimin normal oldugunubsoledi ama nuri beyde biraz dusur muhtemelen troidden dolayi stresten cikti dedi agustosta gitmeyi dusunuyrdum.. ama sanirim eylulde basliycam.. :KK43: ben 1aygeri sayim yaparken.. ustune 1ay daha eklendi zaman gecmiyr 25 yasindayim buarada.. bnde folio diye bir ilac verdi onu kullniurum bugun en sammimi arkimin 2cocuguna hamile oldugunu ogrendim ve istemiyrlar bebegi cok uzuldum sabhtan beri kndime gelemiyrum allhim isteyenlere nasip et ne olur diyrum.. caresizzim suan simdi agustosun 13unde regli olcam ama bn adt olmadan 2 3 gun once tsh me ve prolaktinime baktrcamki eger yuksekse.. eylule gitcem ama degerim iyiyse agustosun hemn adt olur olmaz ariycam nuri beyi geliyruz diycem amannn nebilim bacim hayrlisi allhtan.. sanada duaetcem ins hayrli haberlerini bekliyrum bitaz uzun oldu ama yasadiklarimiz roman olsa okunur nasip kismet.. allahim vardir bundada bir hayr diyrum.. :)

Canum bnmde esimdr sorun var sen bayagi yol kat etmissin masaallh esimin azcuk spermi var nuri bey son spermiogram istedi kndi laborutuvarda bkmak icinbn 1.5senelik ewliyim :KK43: ewligimin 6ayinda ogrendik ogundur bugundur para brktirmeye calistik hmde arastrma yaptik esimede direk tup bebek dediler.. esime simdi keci boynuzu iciryrum folikait b12 faln filan bal pekmez gibi bnmde tsh biraz yuksekti buay sukur 3e dusurdum.. buseferde prolaktin belasi cikti ne kadersizim:KK43: doktr prolaktinimin normal oldugunubsoledi ama nuri beyde biraz dusur muhtemelen troidden dolayi stresten cikti dedi agustosta gitmeyi dusunuyrdum.. ama sanirim eylulde basliycam.. :KK43: ben 1aygeri sayim yaparken.. ustune 1ay daha eklendi zaman gecmiyr 25 yasindayim buarada.. bnde folio diye bir ilac verdi onu kullniurum bugun en sammimi arkimin 2cocuguna hamile oldugunu ogrendim ve istemiyrlar bebegi cok uzuldum sabhtan beri kndime gelemiyrum allhim isteyenlere nasip et ne olur diyrum.. caresizzim suan simdi agustosun 13unde regli olcam ama bn adt olmadan 2 3 gun once tsh me ve prolaktinime baktrcamki eger yuksekse.. eylule gitcem ama degerim iyiyse agustosun hemn adt olur olmaz ariycam nuri beyi geliyruz diycem amannn nebilim bacim hayrlisi allhtan.. sanada duaetcem ins hayrli haberlerini bekliyrum bitaz uzun oldu ama yasadiklarimiz roman olsa okunur nasip kismet.. allahim vardir bundada bir hayr diyrum.. :)

Canım sıkma canini, bende bugün düşündüm 1 çocuk yapmak istiyoruz kaç kişi birden ugrasiyoruz diye:) millette hamile kalıyor ya istemiyor yada sokaklara bırakıyor:KK43: sen simdi ağustosta tahlilleri iyi cikacakmis gibi düşün, iyi düşün iyi olsun, (bana boyle diyor herkes bu aralar)nuri beyde iyi bi Dr. Guler yüzlü bi insan seni yanlış yönlendirecegini dusunmuyorum Agustosta olsa eylülde olsa haşlayacaksın en azından boyle düşün ya hic yumurta yada sperminiz olmasaydı:KK43: en azından deneyeceksin yasin daha genç olur merak etme ben 33 yaşındayım:KK43:

X