2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Aaaa çok geçmiş olsun, simdi nasılsın? Ben de Yoktum bi ara çünkü bana biraz kafami dagitmami söyledi Dr lar. Biliyorsun birlikte adet olacaktık ama ben olamadim :KK43: ayin 14 un de oldum:KK43: cumartesi opum var, tirsiyorum biraz, eğer vaktinde adet olsaydım simdi birlikte sonuç bekliyordum:) ama hayırlısı olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE

sağol canım... evet birlikte adet olup başlayacaktık... ama hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun herkesin inşallah...inşallah hamiş olursun canımmmmm

İnşallah hava hep birlikte hamile oluruz sen bi tipik daha kurtarsın:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canum bnmde esimdr sorun var sen bayagi yol kat etmissin masaallh esimin azcuk spermi var nuri bey son spermiogram istedi kndi laborutuvarda bkmak icinbn 1.5senelik ewliyim :KK43: ewligimin 6ayinda ogrendik ogundur bugundur para brktirmeye calistik hmde arastrma yaptik esimede direk tup bebek dediler.. esime simdi keci boynuzu iciryrum folikait b12 faln filan bal pekmez gibi bnmde tsh biraz yuksekti buay sukur 3e dusurdum.. buseferde prolaktin belasi cikti ne kadersizim:KK43: doktr prolaktinimin normal oldugunubsoledi ama nuri beyde biraz dusur muhtemelen troidden dolayi stresten cikti dedi agustosta gitmeyi dusunuyrdum.. ama sanirim eylulde basliycam.. :KK43: ben 1aygeri sayim yaparken.. ustune 1ay daha eklendi zaman gecmiyr 25 yasindayim buarada.. bnde folio diye bir ilac verdi onu kullniurum bugun en sammimi arkimin 2cocuguna hamile oldugunu ogrendim ve istemiyrlar bebegi cok uzuldum sabhtan beri kndime gelemiyrum allhim isteyenlere nasip et ne olur diyrum.. caresizzim suan simdi agustosun 13unde regli olcam ama bn adt olmadan 2 3 gun once tsh me ve prolaktinime baktrcamki eger yuksekse.. eylule gitcem ama degerim iyiyse agustosun hemn adt olur olmaz ariycam nuri beyi geliyruz diycem amannn nebilim bacim hayrlisi allhtan.. sanada duaetcem ins hayrli haberlerini bekliyrum bitaz uzun oldu ama yasadiklarimiz roman olsa okunur nasip kismet.. allahim vardir bundada bir hayr diyrum.. :)

Ins prolaktin ve tsj normaldir de bu ay baslarsin annem yaaa cok zor dimi beklemek

Canım sıkma canini, bende bugün düşündüm 1 çocuk yapmak istiyoruz kaç kişi birden ugrasiyoruz diye:) millette hamile kalıyor ya istemiyor yada sokaklara bırakıyor:KK43: sen simdi ağustosta tahlilleri iyi cikacakmis gibi düşün, iyi düşün iyi olsun, (bana boyle diyor herkes bu aralar)nuri beyde iyi bi Dr. Guler yüzlü bi insan seni yanlış yönlendirecegini dusunmuyorum Agustosta olsa eylülde olsa haşlayacaksın en azından boyle düşün ya hic yumurta yada sperminiz olmasaydı:KK43: en azından deneyeceksin yasin daha genç olur merak etme ben 33 yaşındayım:KK43:

Bu arada benimde ilk öğrendiğimde prolaktinim yuksek çıkmıştı çok değildi ama korkmustum Dr da stresten olabileceğini soylemisti, bi ara sürekli neden yükselir diye bakıyorum baktım olacak gibi değil bıraktım kendiliğinden dustu

İyi geceler kızlar bugun 2 adet blastokist embriyom donduruldu agustosa kaldı tansferim heycanlıyım inşAllah bırakmazlar beni ve çözüldüklerindede tutunurlar inşAllah🙏🙏

Canım sıkma canini, bende bugün düşündüm 1 çocuk yapmak istiyoruz kaç kişi birden ugrasiyoruz diye:) millette hamile kalıyor ya istemiyor yada sokaklara bırakıyor:KK43: sen simdi ağustosta tahlilleri iyi cikacakmis gibi düşün, iyi düşün iyi olsun, (bana boyle diyor herkes bu aralar)nuri beyde iyi bi Dr. Guler yüzlü bi insan seni yanlış yönlendirecegini dusunmuyorum Agustosta olsa eylülde olsa haşlayacaksın en azından boyle düşün ya hic yumurta yada sperminiz olmasaydı:KK43: en azından deneyeceksin yasin daha genç olur merak etme ben 33 yaşındayım:KK43:

Vallhi bugun dilsiz gibiyim artik enerjimde klmadi herseyw sabir sabir esimin isleride kotu bi kc aydir nediyim.. ne ypcaz ne etcez dmkten bktim.. ewlikten birsey anlamadim ewlndigimden beri agliyrum birde biz esimle 5senlik bir sewgli donemunden sonra ewlnmeye karar verdik.. oyuzden knduni cok sucluyor bnde blli etmemeye clisiyrum ama.. ne ypim resmen nefes aldikca klbime hncer batriyrlar hani cocukken oyuncginu elinden alirlarda bolw ic ceke ceke aglarsin ya iste icimdeki cocuk olee agliyor.. bunada hmd olsun.. 33 de genc okck inss allh ikiz ikiz versin ins :KK66:

Ins prolaktin ve tsj normaldir de bu ay baslarsin annem yaaa cok zor dimi beklemek

Ufffff hmde nasil yaaaaa ymin ederim yaslniyoruz ya bizim simdi bunlar yasammiz lzimdi bebislerimiz kolumuzda yarin bebegimi alipta parka gotreyim hesbini yapan normal ciftler olcktik olnda patlatiyr tokati azina.. bebiklerin.. neyaplim bizim bebeklerimiz degerli.. hmde cok..

Bu arada benimde ilk öğrendiğimde prolaktinim yuksek çıkmıştı çok değildi ama korkmustum Dr da stresten olabileceğini soylemisti, bi ara sürekli neden yükselir diye bakıyorum baktım olacak gibi değil bıraktım kendiliğinden dustu

Ewet bn bu ay cok heyecan yptim strs yaptim anormal olan 30un ustymus bnmkide aksi gibi.. 28 :))) ya incek ya cikacak baklim .. kader cizgisi ne hassas yuce mewlam ole bir kader yaziyrki.. vardir bir hayir

Ewet bn bu ay cok heyecan yptim strs yaptim anormal olan 30un ustymus bnmkide aksi gibi.. 28 :))) ya incek ya cikacak baklim .. kader cizgisi ne hassas yuce mewlam ole bir kader yaziyrki.. vardir bir hayir

Benimde ya 28 yada 29 çıkmıştı :) hic takma valla strestebdir o

Kizlar gunaydun dun gece heyecandan hic uyuyamadim bugun 11.gunum kan testim var insallah pozitif bir deger gorurum nolur dua edin bana 🙏

Kizlar gunaydun dun gece heyecandan hic uyuyamadim bugun 11.gunum kan testim var insallah pozitif bir deger gorurum nolur dua edin bana 🙏

Hadi bismillah hyrli hberler ver bizlerede..

RABBİM(CC) hayirlisiyla anne olmayi nasib etsin.amin

transferin 2 ve üçüncü günü hastaneye yatmak zorunda kaldım idrarımdan aşırı kan geldi ağrıdan duramıyordum 4 tane serum taktılar böbrek kumu düşürüyormuşum ve idrar yolu enfeksiyonu oluşmuş... Allah kimseye göstermesin çok zormuş transferden sonra böbrek sorunu ortaya çıktı ilaç verdi nu kullanıyorum okadar halsizdimki yavaş yavaş toparlıyorum... kimse merak etmemiş beni küstüm:KK19::KK19::KK19::KK19:

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak toparlanırsın şimdi iyi misin peki

tedavi için cetrotide kullanan varmı bunları dolapta mı saklayacağım odada mı anlamadım birde malum havalar sıcak

Cnm dolapta saklamana gerek yok ama tabi cok sicak bir yerde de tutma tabiii...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X