2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Saat 3.30 itibariyle transferim gerceklesmis bulunuyor 8 hucreli 1.kalite tek embrio)cok hos bi hiss)dr hic bi olumszluk olmadigini solediiiiiiiiiiii 2 tane 1 kalitede donduruldu)

Saat 3.30 itibariyle transferim gerceklesmis bulunuyor 8 hucreli 1.kalite tek embrio)cok hos bi hiss)dr hic bi olumszluk olmadigini solediiiiiiiiiiii 2 tane 1 kalitede donduruldu)

Hayırlı olsun canım 1 tane mi transfer edildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bnde florance kadikoyde yptrcam ins bn agustosun ortasinda gitcem sanirim nuri bey bir kc test istefi bu ay onlari yptrdim sukur birsey cikmadi aradim sagolsun hemn ilgilendi bnmde ilk denemem olcak hayrlisi ins.. guzeli hberlerini bekliyruz..

İnş canım benim hepimiz güzel haberlerimizi paylasiriz, evet nuri bey çok guler yüzlü çok pozitif bi Dr. Benim brukselden vazgecmemdeki neden, ve tabiki hatice hanim ikisinide çok sevdim ben çok iyiler:)

Allah hayırlı haberler alanı nasip etsin
Umarım hepimiz gebe kalırız:) benimde bayramda olacak bi aksilik olmazsa

Ayyyyyy çooookkk güzel,tebrikler😃😃😃Bayram şekerini alıp gelmişsin😜😜😜Allah tamamını erdirsin inşallah🙏🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah valla herkes pozitif ol pozitif sonuçlar alalım diyor, hissediyolarmis olacakmış:) beni olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmak istiyorlar, bende uydum onlara negatif olursa bakalım beni nasıl toplarlar:)
Benim bütün isterim biliyor hemşireler Dr lar falan, eşimin ailesi falan herkese söyledim herkes çok dua ediyor öyle içten inşallah diyorlarki:) inşallah allah bu müjdeli haberi eslerimize ve bizi destekleyen herkese verebilmemizi nasip eder bizlerede

kizlarr benim ilk randevum de dr. bana ve esime hangi vitaminlere ihtiyac duydugumuzu ve neler yememiz gerektiginin listesini Verdi .orada da hangi Vitamin neden onemli diye yaziyor .ben de gittim ecazaneye gosterdim kagidi ve bana butun vitaminleri iceren hap Verdi.esim icin de aldim ikimizde simdi iciyoruz.esim 4 aydir iciyor benim ki 2 ay oldu .ön hazirlik olsun istedim .dr vermedi yani ben kendim aldim ...:) normalde bu ilaci hamile kalinca veriyorlarmis.hamileligin 12. haftasina Kadar iciyormussun ..

süperr yaa cok sevindimm ..Rabbimm tamamina erdirsinn..cook gecmis olsun bundan sonra tadini cikarmaa zamaniii ....:))

Ben anca 3. Denemede yumurta verebildim cnm hiç üzülme sen nasip olduktan snra inşAllah bizimde yüzümüz gülcek😊😊❤️

Hatice hanimlada tanistim emel hanim var birde bn gitmesemde ariyrlar sizin sorunuz ne cnm nezamn basliycaksin bni haberlndir olurmu nelrr yaptugini belkide karsilasiriz birbirimize destek oluruz haberleselim ..

Masaallh canm allh tamamini erdirsin bebisin sana simsiki tutunsun ve hic birakmasin..amin..

Hayırlı olsun canım 1 tane mi transfer edildi

Evt cnm tek embriyonun yeterli olcani soledi birax israr ettim ama faydasi olmadi kismet artik ya olcaksa olacak olmayacaksa zaten ne etsemde olmayacak.

Hatice hanimlada tanistim emel hanim var birde bn gitmesemde ariyrlar sizin sorunuz ne cnm nezamn basliycaksin bni haberlndir olurmu nelrr yaptugini belkide karsilasiriz birbirimize destek oluruz haberleselim ..

Benim esimde varikosel var o yüzden sperm sayisi 2 milyon onunda yarısı hareketsiz, morfoloji bozuk gittiğim bütun Dr lar tüp bebek dedi bende bu ay başlamaya karar verdim, normalde 1 temmuzda adet olmam lazımdı sıkıntı stres ve bekleyiş olamazdım bi turlu en son otlarla 14 temmuzda adet oldum 15 temmuzda muayene oldum 16 temmuzda puregon iğneye basladim akşamları 20 de, 21 temmuzda orgalutrana başladım saat 12 de ha bu arada tedavinin başından beri coraspirin, folok asit ve antibiyotik kullandim. Bugün yine kontrole gittim çatlatmak iğnesi verdiler saat 21.30 da vur dediler vurdum. Cumartesi opum var bayramda da transferin var, sizde sorun ne?

Allah hayırlı haberler alanı nasip etsin
Umarım hepimiz gebe kalırız:) benimde bayramda olacak bi aksilik olmazsa

Ins seninde hatta hepinizinde güzel hberleri i duymsyi nasip ederrrsenin de kazasiz belasiz sorunduz bebiklerin gobusune yerlessin ins nohutum die sebiom simdi ben onu))

Ins seninde hatta hepinizinde güzel hberleri i duymsyi nasip ederrrsenin de kazasiz belasiz sorunduz bebiklerin gobusune yerlessin ins nohutum die sebiom simdi ben onu))

:) inşallah nohutun seni hic bırakmaz:)

Offf cnmm yaa sanki bizdeki problemi anlattinn..icini ferah tut kuzu bizimde 7 aylik bi kosturmanin sonunda muradima ercem ins 5 agustosta simdi nohutum gobukum de) sabirsizca bekliorum sakin mutsuz olma herdey olacagina variyor tatlim

Offf cnmm yaa sanki bizdeki problemi anlattinn..icini ferah tut kuzu bizimde 7 aylik bi kosturmanin sonunda muradima ercem ins 5 agustosta simdi nohutum gobukum de) sabirsizca bekliorum sakin mutsuz olma herdey olacagina variyor tatlim

Sikilmamaya ve takmamaya calisiyorum arkadaşlarımla falan takılmaya çalışıyorum ki dusunmeyeyim:) ama yinede hep aklımın bi yerinde hep var çok zor ya çok zor ben diyorumki transferden sonra rapor alayim gitmeyeyim ise yoksa ben hergun kanda beta HCG baktiririm korkuyorum valla

Tabiii tabiii bn rapor aldim bileeeee)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…