2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Tabii sizlerinin yaninda benim laf soylemeye bile hakkim yok cok uzuldum rabbim sabirlar versin inan 10 senedir okuyorum bu forumu sadece cesaretimi kaybettigimi paylasmak istemistim

Ay hayir olur mu oyle sey?ne demek hakkim yok.burada hepimiz icimizdeki sikintilwri dertleri paylasiyoruz.ben sadece daha kotusunu dusunerek moralini yuksek tut demek istemistim.amacim sana moral vermeye calismakti😢😢😢

Merhaba, bugün opu m vardı. Gayet iyi geçti, biraz ağrı oldu ama normal ölçülerde. İlaç filan kullanmadım.
Doktorum gelip 10 tane yumurta topladığını söyledi Allaha şükür diyorum. Bakalım yarın arayacaklarmış nasıl geliştiğini söyleyecekler.
Cumartesi donduracaklar, artık bir sonraki adetten sonra tedaviye devam
Kadir gecesi hayırlara vesile olsun, dualar kabul olsun, aminnnn

Kizlar benim de 11. gun idrarda negatifi gordum...adet lekelenmem de oldu malesef...bu bizim 3.tup bebek denememizdi...olmadi yine....yarin kan testim var...ama sonucun degisiceni zannetmiyorum...(((

Hadi bakalım geçmiş olsun.Yarın güzel haberlerini alırsın inşallah🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlı anniş ve kuzusu nasıllarmıııışşşşş canımm benim maşallah yeğenimizi görmüşsün... birdaki gidişindede o miniciğimizin kalp atışını duy inşallahhh...

:)) kalp atışını da gördüm kızlarrrr dr dinletmedi ama gösterdiiiii pıt pıt atıyorduuuuu darısı hiç beklemeden hemencecik ve tabi hayırlısıyla tüm isteyenlerin başına inşallahhh amin

Mrb😃😃İnşallah Allah bu bekleyişinizi mükafatlandırır ve gecikmiş Bayram hediyenizi alırsınız🙏🙏🙏yanlış anlamazsan birşey sormak istiyorum bebek için ettiğin özel dua ve tesbih varsa paylaşırsan çok sevinirim.

Bebek için ozellikle yok canim yaa. Salavat kelimei tevhid vs normal tesbihler çekiyorum. Bos durmaktansa zikirmatikle cekiyorum ihlas okuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar benim de 11. gun idrarda negatifi gordum...adet lekelenmem de oldu malesef...bu bizim 3.tup bebek denememizdi...olmadi yine....yarin kan testim var...ama sonucun degisiceni zannetmiyorum...(((

Kan sonucunu görmeden surat asmak yok

Bebek için ozellikle yok canim yaa. Salavat kelimei tevhid vs normal tesbihler çekiyorum. Bos durmaktansa zikirmatikle cekiyorum ihlas okuyorum

Teşekkür ederim canım😃😃Allah kabul etsin🙏🙏🙏

canim, ozel mesaj attim sana gormedin mi acaba? cevabini bekliyorum. yada cevapsiz birakman, soyledigimi kabul etmedigin anlamina mi geliyor.

canim, gecmis olsun onemli bi.asamayi daha atlattin hayirlisiyla anne olmayida nasib etsin MEVLAM(CC)

sevgili arkadaşlarım
3. denememde hamile kaldım ve Rabb'ime şükür oğluma kavuştum.şimdi 6.5 aylık Allah hepinize nasip etsin.
Tedavide olan arkadaşlar iğneleriniziher gün aynı saatlerde vurmaya dikkat edin,arada yarım saatlik sarkmalar olabiliyor tabii ama saate dikkat derim ben,transfer olan arkadaşlar belirti aramayın çünkü belirti falan olmuyor o kadar küçük gebelikte onlar hurafe,yürüdüm,eğildim,kalktım gibi ayrıntılara takılmayın öyle birşey yok,ben önceki 2 tedavide koltuğa çivilenmiş yattım,3.tedavide bi güzel gezdim valla hatta takside ufak çaplı bir kaza bile atlattık,ama çok şükür doğurdum,ayrıntılılara takılıp kendinizi germeyin.Allah hepinize annelik duygusunu tattırsın ben hepiniz için dua ediyorum.

Son düzenleme:

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin, darısı başımıza inşallah..
Çok rahatlatıcı, moral verici bir yazı olmuş, teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…