2014 Seçim Sonuçları

izmiri başka bir partinin alıcağını düşünen zaten gerçekten hayal kurmuş demektir

Valla bibi bugün "haydi uzun adam sıra izmiri almakta" gibi sözlere karşı zor tuttum kendimi, izmirde akp anca havasını alır dememek için

Sen izmirli miydin yav?
Şu izmirliler bi kordon sefası yapalım, hatta fasıla gidelim

yalnız türkiye genelinde akp 2009 da %38ken şimdi %45e çıkmış

ben oyları bi nebze de olsa düşer sanıyodum
düşmek bi yana iyice yükselmiş

Izmir'e helal olsun diyorum.

Izmir gercekten de bir baska sehir. Turkiye'ye ait degil gibi. Oradaki halkin kalitesi, mantigi baska yerde yok. Hele boyle konularda. Helal olsun Izmirim.
Darisi diger uyuyanlarin basina.

Nickiniz bakılırsa,İran daha uygun aha ha ha

Yok aslnda senin durumun daha vahim.ben allahmn verdgi beyni kullanamamisim ama gün gelir kullanma ihtimalm var.senin oyle bir ihtimalin hiç yok.cunku sen de beyin yok! Kendi fikrinde olmayanlara tahammulsuz Aciz ve zavallisin...

Bu kadar şaibeyle bile Ankara başabaş neredeyse.Bu seçimin geçerli olduğunu ve gerçek Türkiyeyi yansıttığını düşünmüyorsunuz umarım.Tüm bunların günahını öbür tarafta ödeyecekler ,cehennemde odunlarını Atam atacak ateşe,hepsinin ama hepsinin

Yasadiklarimin cok cok kisa ozeti bu
Buzdolabında sadece zeytin olan gunlerimde oldu
televizyonda borclari yüzünden intihar edenleri izledim
o duruma gelmedigimize ve bugünlere geldigimize binlerce şükürler olsun

bizzat yaşamaya gerek bile yok,
ellerinin altındaki googleden videoları dinleseler yeter,
ama nerdeee, büyük çoğunluk mutlu demekki hala aynı parti iktidarda..
bence bundan dolayı kutuplaştı insanlar,
bir parti hep kazanınca düşmanı nefret edeni çok oldu, çok uç insanlar oldular
ondan böyle kutuplaştılarda gelde anlat işte

.@mansuryavas06: YSK'dan aldığımız bilgi ışığında farkın 3.000 oya indiğini öğrendik. Allah'ın izniyle bu seçimi kazanacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…