2014 Seçim Sonuçları

Yaa özellikle ankarada istanbulda kim varsa gitsin sandık başlarına kim varsa yakınlarındaki okullara gitsinler bir iki saat orada durmak hiçbirşey kaybettirmez. Elektirik kesintilerinin seçim günü olması manidar değil mi yani. Yaa ne alakaysa enerji bakanı da konuşuyor şu an hayret birşey yani benim bildiğim oylama bitince ya da tan kesin olunca konuşulur geneli almış olmak yetmez ki bu bakanlara ne oluyor? yine gövde gösterisi.

İnan diktatör görmemişsin Hala diktatör diyebiliyorsanız o sizin bileceğiniz iş elbette. Ben kimin çalıştığına ülkeme ne kattığına bakarım.

Hayır bir başkan neye dayanarak gece 22den sonra alkol satışını yasaklar. Bu meclisten nasıl geçer? Demokratik bir şey mi bir anda böyle bir karar almak. aklıma ilk gelen basit bir örneği söyledim.

Bu ülke sağ partilerden yanadır her zaman sola oy çıkmaz tamam. Ama bir lider benimsemek gereksiz geliyor. Bir liderimiz olsun bize kanunlar koysun istediğini satsın yesin zenginleşsin. Ama ülkeyi de geliştirsin. Mutlu mesut yaşayalım gidelim mantığı bana göre değil. Bir partinin bu kadar yüksek oylar alması makasın bu kadar açılması gelişmiş ülkelerde yaşanmıyor. Bunun da çok sebepleri var tabi. Kimseyi yadırgamıyorum ama hükümetleri eleştirebilmeliyiz. Daha iyiye gitmesi için. Meclis içinde çok fazla parti olmak zorunda. Bunu hep söylüyorum ama mesela mecliste feminist parti görmeyi çok istiyorum. Demokrasi çoğunluğun iktidarı değildir ki.

birde atanmak isteyenler kamuda çalışmak isteyenler vardı ya
dilerim inşallah atanamazsınız,sizin gibi devlet, hükümet düşmanları bir yere gelemez inşallah
evde öyle sıkıntıdan patlayın çatlayın :KK52::KK52::KK52::KK52:
hep söylemek istemiştim,oh be rahatladım :KK52::KK52::KK52:
Arkadaş iki günde cennet mahallesine çevirdiniz forumu helal olsun.Ah Mune ahhh...

Önemlilerini yazayim kafaniz karismasin:)

Ankara ve Istanbul AKP de ( önde gidiyorlar)

Izmir CHP de ( önde gidiyor)

Ama neden farkli sonuclar veriliyor derseniz?

Yarin YSK secim sonuclarini aciklayipta AKP nin Ankara yi, Istanbul u aldigi üstelik oylarini arttirdigi resmi olarak ortaya konunca, yeni bir kaos cikaracaklar, Ülkede kaos ve kargasa cikarara secimlerde saibe var hile var diyecekler...

Farkli aciklamalarin sebebi bu....

Aynen öyle canım, AKP nin önde olmasına hazmedemeyip, milletin tercihine gölge düşürmek niyetleri.

Ban olayı ortadan kalkınca içlerindeki canavar ortaya çıktı. Ne kadar seviyeli hanimlarmis görmüş olduk.

canım seviyesiz olan banlanma olsada seviyesiz zaten bence bir değişiklik olmadı beddua edenler hakaret tarzı konuşanlar hep aynı :KK14: neden ben sen yapmıyoruz :KK14:

biri çıkıp hükümeti eleştirenlere beddua eder

diğerleri bi kişinin lafını baz alarak bütün akp seçmenine hakaret eder ve bunu normal görür

birileri kendi partisine oy vermeyenleri ötekileştirir

bu ne ya
siz ne yazdığınızın farkında mısınız Allah aşkına
sabahtan beri ne güzel seviyeli bi şekilde konuşuyoduk
ne hale getirdiniz topiği
herkes yazdıklarına dikkat etsin artık
keşke ban cezası hiç kalkmasaymış

ben böyle bir akp aşkı görmedim ya yazıklar olsun sana da bedduana da.
nefret ettim şu ban olayının esnemesinden bunun gibiler coştu böyle işte.

çıkıyorum ben lanet olsun.

Abla ne kadar tartışsak ne kadar farklı düşünsek de bu kadarı hiç olmadı.

Ben beddua etmiyorum,sadece ahirette karşılaşmak için dua ediyorum şu an.

Çünkü benim ne yaşadığımı Allah biliyor.

lütfen üzülmeyin, kötü niyetle söylenmiş sözler onlar, çok çirkin, ikiniz de istediğiniz kadrolara atanacaksınız inşallah...

Seviyeli tartismak için seviye gerekli yabanim :KK53::KK53:

ceylinim, siz de az önce akp seçmenine kobay fareler diyerek o seviyeyi gayet düşürmüştünüz...gerçi diğer arkadaşın mesajı çok çok daha vahim kabul ediyorum

yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmayın, onu yazan siz değilseniz yani...

Sen insanların emeklerini beddualarına konu edecek kadar ne zaman alçaldın çok merak ettim...
O kadar zavallı durumdasın ki o kadar yorum okudum bi sana acıdım
Bide atasözü var var tam sana uygun:KK52::KK52::KK52:

ebedi mutlulugun mesajı hiç hoş deyil ,asla tasvip etmiyorum .. :26:

ama bunu tüm arkadaşlar böyle düşünüyormuş gibi aksetirmeyin lütfen ... herkez kendinden mesuldür asla bedduayı tasvip etmem :KK19:

biri çıkıp hükümeti eleştirenlere beddua eder

diğerleri bi kişinin lafını baz alarak bütün akp seçmenine hakaret eder ve bunu normal görür

birileri kendi partisine oy vermeyenleri ötekileştirir

bu ne ya
siz ne yazdığınızın farkında mısınız Allah aşkına
sabahtan beri ne güzel seviyeli bi şekilde konuşuyoduk
ne hale getirdiniz topiği
herkes yazdıklarına dikkat etsin artık
keşke ban cezası hiç kalkmasaymış

Keşke Simon...Keşke.:KK14:

Eskisehir belediye baskanının yaptıgı acıklamalarla ilgili bilgisi olan var mı? Oyların calınması, secim saibesi ile ilgili??? Secimin güvenli oldugunu söylemek oldukça güç diyor??

:KK14::KK14::KK14::KK14:
$Bj_8C-PIEAAQ7DS.jpg

Hadi yaa dedim ya parkon burada elektirikler gitti diye eşimin öğrencileri yazdı. Başlarında bekliyorlarmış yaa. İnanamıyorum gerçekten bunların yapılabildiğine. Sandığa oturduk diyordu öğrenciler. Burada endişe yaratan büyükşehirin gitmesinden çok Tepebaşı belediye Ak partinindi orası gitti o yüzden yapıyorlar akp izi kalmadı Eskişehir'de yani en son öyleydi.

Çok enteresan yanlız.
Anadolu ajansı Eskişehir'de otların yüzde ellisi üzerinden oyları veriyor.fakat Yımaz hoca kesinlikle o kadar sandık açıklanmadı diyor.

Hukuk ve denetleme kanallarını %35 den alan güçle zaptedmiş hükümetin hala güzellikle temiz bir seçimle gideceğine inanan naif bir kitle var....

Arkadaşlar napiyosunuz yaa. Beddualar hakaretler havada uçuşuyo. Rabbim kitabında vaaz ediyorlar hakliya hakki verilecek. Siz birbirinizi kirinca oylar değişecek mi. Nolur bakin gereksiz tahrikleri. Oyuna gelmeyelim. İster CHP ister AKP kazansin. Biz bu ülkeyi seviyor sak bu ülkenin de imajini korumak zorundayiz.
Sandik basinda 7 tane görevli var o kadar da büyük oy calinir mi bilmiyorum. Ama iyice irdeleyelim.her TV farklı farklı aciklama yapiliyor.

Küfürü de hakaret anlamında yazdım Mune. Kafam bedduada kaldı ne yazdığımi bilmiyorum pek.

Ne yazıktır ki, ülkemizde yapılan yerel seçimler iki düşmanın toprak savaşı gibi algılanıyor, savaşmıyoruz, seçim yapıyoruz.
Bunu unutmadan sağduyulu ve sükunet içinde beklersek sonuçları daha iyi olur ama görüyorum ki çok acı şeyler söyleniyor.

Üzücü...

X