2014 Seçim Sonuçları

Senelerini bu yolda harcayıp bunlar yüzünden atanamayip sonra.da karşına oh canıma degsin desinler ondan sonra konuşalım. Allahtan korkan beddua etmez açık net bunda ayıp anasilmicak bi şey ypk.

Kesinlikle katılıyorum bir de yazıp gidiyorlar dinide kullandılar oh tam oldu ortalıgıda karıştırıp gitti bunların işi bu.Beddua eden arkadaşım burdan aldıgın ahların hesabını nasıl vereceksin acaba git önce kendini sorgula

Küfür edersen banlaniyosun digrr sebepler kalktı.
Hakaret ederseniz de banlanıyorsunuz, mesela şu anda bu topikte hakaretler edilmiş, onlara gereken yapılacak.

Polemiğe girerseniz bizi ilgilendirmez dedik, hakaret serbest demedik.

Çook yazık çok gerçekten kendi hırsları uğruna insanları esaz onlar KOYUN gibi yola sürüyorlar ..

Bu ülkede koalisyon olmaz arkadaşım olamaz chp akp mhp olmaz. Akp istemez onlar koalisyonu bile beceremez afedersiniz.

Zaten onlar bir şeyler becerebilseydi akp kafasına göre yasa çıkaramaz bu denli diktatörleşemezdi. Hep muhalefetin boşluğundan bu hale geldi.

Abla ne kadar tartışsak ne kadar farklı düşünsek de bu kadarı hiç olmadı.

Ben beddua etmiyorum,sadece ahirette karşılaşmak için dua ediyorum şu an.

Çünkü benim ne yaşadığımı Allah biliyor.

üzülme canım,takma kafana.Allah herkesin kalbine göre versin inşallah:KK19:

Kizlar cnn turk te simdi soyledi bir akp li oylari calarken yakalanmis arada elektrik gidip geliyormus

Abla ne kadar tartışsak ne kadar farklı düşünsek de bu kadarı hiç olmadı.

Ben beddua etmiyorum,sadece ahirette karşılaşmak için dua ediyorum şu an.

Çünkü benim ne yaşadığımı Allah biliyor.

İnşallah canımm yukarı da Allah var o görüyor biliyor. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın. Herkes alır. Bu kadar fanatikleşmeyi, bir kişi yüzünde insanlara beddua etmeyi bu kadar sevinerek eğlenerek dalga geçebilmeyi anlamıyorum insanlıktan nasip almış olmak lazım. Ama Allah hiçbir zaman kimsenin emeğini yerde koymaz er ya da geç yerine gelir benim bu zamana kadar emek verip kazanamadığım hiçbirşey olmadı önce Allah'a sonra emeğime güvendim kazandım çok şükür. Bu da başbakanın yarattığı birşey değil mi zaten insanlarıo birbirine öyle düşman etti ki öyle ötekileştirdi ki insanlarda ona dönüşmeye başladı. Şaşırmamamız lazım boşverr..

Cidden benim de keyfim kaçtı..O şahsı az buçuk biliyorduk, daha net öğrenmiş olduk.
Kpss yüzünden, atanamamaktan canına kıymış insanlar var ya..

Gerçekten böyle insanlarla aynı atmosferde nefes almaktan utanç duyuyorum.

Son düzenleme:
Hakaret ederseniz de banlanıyorsunuz, mesela şu anda bu topikte hakaretler edilmiş, onlara gereken yapılacak.

Polemiğe girerseniz bizi ilgilendirmez dedik, hakaret serbest demedik.

Seni gördüğüme hiç bu kadar sevinmemiştim.:KK31: Polemikle hakaret ne,onu bile ayıramıyoruz daha.

Sizi bir tek sitenin ''ban korkusu '' mu tutuyordu arkadaşlar ?

İçinizdeki tarif edemediğim tuhaf şeyleri lütfen burada çıkarmayın !

Kin kusmanın kimseye bir yararı yok .

Altı üstü bir seçim işte .

Herkes aklı ile hür iradesi ile gidip oyunu verdi , ne oy verene hakaret , ne insanları en hassas noktalarından beddua ile vurmak !

Ayıp yahu .

Hayır yani , cezalar kalktı , klavyeler çoştu , ne çok korkuluyormuş bir kaç gün siteden uzaklaştırılmaktan .

Kırdınız kalplerin , aldığınız vebalin ağrılığını düşünmüyorsanız ; insan olduğunuzu hatırlayın sadece ve buna yakışır şekilde yorum yazın bir zahmet !

Secim sonucunda AKP zaferle cikti diye yine insanlari sokaga dökecekler, yine kaos ve kargasa cikaracaklar, yine Allah Korusun canlar gidecek...

Bu insanlar tepelerine binilip iyi bir operasyonla temizlenene kadar asla vazgecmeyecekler..

Bugün farkli secim sonuclari vermelerinin nedeni bu...

Yarin yine ülke kaosa uyanacak sayelerinde...

Insanlar iradesini kullandi ve AKP dedi ama bunlarin millete saygisi yok ki...

birde atanmak isteyenler kamuda çalışmak isteyenler vardı ya
dilerim inşallah atanamazsınız,sizin gibi devlet, hükümet düşmanları bir yere gelemez inşallah
evde öyle sıkıntıdan patlayın çatlayın :KK52::KK52::KK52::KK52:
hep söylemek istemiştim,oh be rahatladım :KK52::KK52::KK52:

Sen insanların emeklerini beddualarına konu edecek kadar ne zaman alçaldın çok merak ettim...
O kadar zavallı durumdasın ki o kadar yorum okudum bi sana acıdım
Bide atasözü var var tam sana uygun:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Eskişehir'de elektrik kesintisi sırasında bir oy sandığının kaçırılmaya çalışıldığı ve polis çağırıldığını söylüyor Yılmaz büyükerşen

Zaten onlar bir şeyler becerebilseydi akp kafasına göre yasa çıkaramaz bu denli diktatörleşemezdi. Hep muhalefetin boşluğundan bu hale geldi.
İnan diktatör görmemişsin Hala diktatör diyebiliyorsanız o sizin bileceğiniz iş elbette. Ben kimin çalıştığına ülkeme ne kattığına bakarım.

Kizlar cnn turk te simdi soyledi bir akp li oylari calarken yakalanmis arada elektrik gidip geliyormus

offf boşa değil ya bu elektiriklerin gitmesi ayrılmasın kimse sandıkların başından yaa. Bizim öğrenciler elektirkler gidince fener gelene kadar sandıkların üzerine oturmuş. :KK9:

X