2014 Seçim Sonuçları

kafana takma canım ya
beddua eden herkesin kendi vicdanına kalmış
üstelik böyle bi konuda
çok şaşırdım cidden
siz sınavınıza çalışın inş bu yıl atanırsınız
kpss olayı çok zor biliyorum
o yüzden de çok üzüldüm açıkçası
ama moral bozmayın bence
bi kişi böyle dedi diye moral bozmaya değmez

cok sağol canım. ya tahammül edemiyorum hala.
neyse ben cıkıyorum.

Ebedi mutluluk sen Allahtan korkmuyorsun. Korksan böyle beddua edemezdin. Sizin gibiler yüzünden ayrışma oluyor işte.

Bedduaya kafanızı yormayın bizim Peygamberimiz bile beddua etmemiş böyle insanlar edincemi kabul olacak boşverin.Öbür tarafta herkes hakkı neyse onu alır.Hem aynı cümlede Allahın adını kullanıp sonrada bela okumak Müslümanlıga yakışmaz kimsenin dininide kimse sorgulayamaz ayıp ya.

birde atanmak isteyenler kamuda çalışmak isteyenler vardı ya
dilerim inşallah atanamazsınız,sizin gibi devlet, hükümet düşmanları bir yere gelemez inşallah
evde öyle sıkıntıdan patlayın çatlayın :KK52::KK52::KK52::KK52:
hep söylemek istemiştim,oh be rahatladım :KK52::KK52::KK52:

allahım seviyeye gelll:KK52::KK52:

en azından bana kaybettirecek olanlar da kazanmıyor..

Her iki şekilde de hayatın zorluklarla veya ne zaman emekli olacağının belli olmadığı bir ülkedeysen bu neyin hırsı arkadaş........verdiğiniz oyun hesabını da sormuyorsunuz

ben ÇEÇENİM arkadaşım Türk değilim! anam ÇEÇEN babam ÇEÇEN dedelerim nenelerim 7 sülalem ÇEÇEN! türkiye cumhuriyeti vatandaşı olabilirim ama ÇEÇENİM! o bizim anayasamızın saçmalığı bence, bir ülkede yaşayan herkes o kimliğe dahil olmak zorunda değil!

Sakin arkadaşım.
Ben de Makedonya Türk' üyüm, bizim çekirdek aile hariç herkes de Makedonya' da yaşıyor. Türkiye' de doğdum büyüdüm göğsümü gere gere de Türk' üm diyebilirim.

Bogh tadi kacmis buranin ya o nasil bi yorumdur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben böyle bir akp aşkı görmedim ya yazıklar olsun sana da bedduana da.
nefret ettim şu ban olayının esnemesinden bunun gibiler coştu böyle işte.

çıkıyorum ben lanet olsun.

rengina bu öyle bir kişinin bedduasıyla olacak iş değil. üzme kendini. emeğinin karşılığını alacaksın..

Ban olayı ortadan kalkınca içlerindeki canavar ortaya çıktı. Ne kadar seviyeli hanimlarmis görmüş olduk.

ben ÇEÇENİM arkadaşım Türk değilim! anam ÇEÇEN babam ÇEÇEN dedelerim nenelerim 7 sülalem ÇEÇEN! türkiye cumhuriyeti vatandaşı olabilirim ama ÇEÇENİM! o bizim anayasamızın saçmalığı bence, bir ülkede yaşayan herkes o kimliğe dahil olmak zorunda değil!

madem çeçensiniz anayasamıza saçmalık diyorsunuz neden halen türkiyede yaşıyorsunuz?

Son düzenleme:
Chpyi iktidara istemiyoruz. Tek başına iktidar olmasın hiç kimseler. Koalisyon olsun. MEcliste bir sürü parti olsun. Bir adam çıkıp kafasına göre yönetmesin ülkeyi. Otokontrol sağlansın kimse de illegal iş yapamasın. Akpyi sevmeyen herkesi chpli görmekten vazgeçin.

Bende her zaman koalisyondan yanayım tek adam olayı hiç hoş değil bu olayın insanları ne hale getirdiğini görüyoruz vazgeçilmez olduklarını bildiklerinden bir ötekeliştirme, her yaptırımı uygulama, baskı herşeyi görüyoruz bunu istemiyoruz.

Babam arnavut annem çerkes. İki taraf da uzak diyarlarda doğmuş küçücükken gelmiş buralara. Adapazarında buluşmuşlar bilirsin adapazarında arnavut boşnak ve çerkesler yaşar. Her neyse tc anayasasına göre türkiye cumhuriyeti vatandaşıysan türksündür. Türk kimliği vermek genetik araştırma yapılmıyor. Írktan bağımsız bir kavram bu.

üslubunuz ne kadar çirkin hanımefendi. en doğruyu siz bilirsiniz siz mutlu azınlıksınız. size göre "köylü mehmet ağa ile benim oyum aynı mı" mantığı. çok şükür ki sizin gibiler kazanamıyor bu ülkede mazallah sizin zihniyetinizin bu halkı yönettiğini düşünmek bile istemiyorum :KK47::KK47::KK47::KK47:
Üslup benim üslubum değil yalnız. Biz ezildik horlandık diye ezilmiş edebiyatı yapanların üslubu. Ben kalkıp da bu insanlara ezilmişler demiyorum. Kendini böyle niteleyen insanlardan bahsediyorum.

ben böyle bir akp aşkı görmedim ya yazıklar olsun sana da bedduana da.
nefret ettim şu ban olayının esnemesinden bunun gibiler coştu böyle işte.

çıkıyorum ben lanet olsun.

renginam bencede sen çık bi kendine gel
midem bulandı benimde
böyle iğrenç bir zihniyet olamaz

tüm keyfimiz kaçtı,ne güzel güle eğlene sonuçları bekliyorduk:KK50:

Abla ne kadar tartışsak ne kadar farklı düşünsek de bu kadarı hiç olmadı.

Ben beddua etmiyorum,sadece ahirette karşılaşmak için dua ediyorum şu an.

Çünkü benim ne yaşadığımı Allah biliyor.

Daha önemli bölgelerde sandığın %50 si bile açılmadı neyin açıklamaları bunlar ki Ankara hala kafa kafaya yani. Tamam alacaksa alsında her iki tarafta erken açıklamalar yapıyor saçma oluyor yani.

X