2014 Seçim Sonuçları

aynen yazına katılıyorum ben de kılıçdaroğlu için değil sırf daha iyisi olmadığı için ona veriyorum daha ıyısı olsa ona veririm ama akp asla

ahhhh ah işte bu ve buna benzer şeyler duydum gördüm tüm gece gelde anlat derdini kıskançlıkmış yaşadığımız o kadar basit açıklanıp geçiştiriliyor

aynen yazına katılıyorum ben de kılıçdaroğlu için değil sırf daha iyisi olmadığı için ona veriyorum daha ıyısı olsa ona veririm ama akp asla

Göz göre göre hırsıza oy verdiler

kendilerini yaktıkları yetmedikleri gibi bizi de yaktılar

ve belli ki genel seçimde de böyle olacak ve sadece oyla değil hile hurdayla geldiler başa bu da bariz hırsızdan ne beklersin ki başka

Dip not: Adana seçmeni sandığının başında bekledi ulubatlı hasan okulunda kavga çıkartıldı sandıktan oy çalmaya kalkışanları linç edecekti halk

herkes sandığının başını beklesin bu da milletimize ders olsun...

ahhhh ah işte bu ve buna benzer şeyler duydum gördüm tüm gece gelde anlat derdini kıskançlıkmış yaşadığımız o kadar basit açıklanıp geçiştiriliyor

Kıskançlık mı?

Akp zihniyeti nedir yaaa diyenlere alın cevap: akp zihniyeti işte budur. hile hurdaya göz yumup bununla da kalmayıp haksızlığa ses çıkaranlara "kıskanç" diyebilmektir akp zihniyeti.

herkes konuşuyor ve görüyorsa demek ki ciddi bir durum var ortada, diğer yorumlarımda sorularınıza yönelik cevaplar verdim...

siz göremediniz mi birşey, sizce her şey normal ise, diyecek bir şey bulamıyorum tabi sizin fikriniz bu...

Uzun adam boşuna sandık diye tutturmuyordu,elinin ne kadar uzun olduğunu yine gösterdi.Ülke çapında elektrik kesilmeleri,calınan oy çuvalları,önceden evet basılmıs sahte Akp oy pusulaları,hırsızlik almış başını gidiyor,muhalefet partililerinin almış olduğu oylar kasten genele yansıtılmiyor,yandaş medya sonuçları manipule ediyor.Hala daha bu şekilde yapılan seçime demokratik ve halkın iradesi deniliyorsa,buna inananların aklından şüphe ederim.
Sevinin ampulü avizeye cevirdiğiniz icin,bu kadar şaibeli işler yapan insanlara oy verenlerin vicdanları ne kadar rahat bilemiyorum.
Sevinin;
Selamunaleyküm diyerek yetim hakkını yiyenlere oy verdiginiz icin.
Sevinin;
Yolsuzluklara bismillahrahmanirahim diyerek başlayanlara oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Ülkesini savaşa katmak için,ülkesine füze atmayı planlayanlara oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Ülkeyi bölmek isteyenlere oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Kendilerinden olmayanı ötekileştirenlere oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Sizin cebinizde para yokken,evlerinde milyonlarca dolar saklayanlara oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Sizin paranızla zengin olup,sizlere a...a koyacağım diyenlere oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Ağızlarından Allah kelimesini düşürmeyenlerin,dininizle bakara makara diye alay edenlere oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Sizler ay sonunu zor getirirken,milyar dolarları yurt dışındaki bankalara aktaranlara oy verdiğiniz için.
Sevinin;
Bilhassa kadınlar sizler sevinin,bugün oy kullanma hakkını sizlere veren,sizleri kanun karşısında eşit duruma getiren Atatürk'e hakaretler edip,cumhuriyetin temeline dinamit koymak isteyenlere oy verdiğiniz için.
Sevineceğiniz o kadar çok sebep varki saymakla bitmez,ama bunlara gözlerini kapayıp,kulaklarını tıkayanlara ne söylesen boş.
En iyisi mi uyanmak yok,uyumaya devam....

vicdanımız rahat, bizim vicdanımızı sorgulamak kimseye düşmez...

ayrıca 'kopya'yazılar yerine 'kendi'fikirlerinizi yazın lütfen...

ATATÜRK BİRTANEDİR, BAŞIMIZIN TACIDIR, CANIMIZDIR....

ne yaşadıysanız gördüyseniz bize de yazın

biliyorum anlamayanlar zaten anlamayacaklar yine işlerine gelmediği için

ama biz bilelim yeter.

pinkpin az önce paylaşınca dedim buna benzer çok belge ve duyum aldım dün geceden beri bizzat yerinde görmediğim için paylaşmadım.
chp başvuru yapacak itiraz edecek ciddi tutanaklar varmış ellerinde usülsüzlüğe dair.Dün gece yakınlarım kalaba lisesine gittiler kalabalıkmış ama polis engel olmuş müdahale edememişler dışarıda durmanın dışında..sahte oylar geliyor dendi sonra 3000 olan oy farkı birden 20 bine çıktığı haberini aldık ve içeri girip birşey yapamadık dediler bana..neden melih çankayanın oyları tekrar sayılsın demedide keçiören dedi bu birçok şeyi açıklıyor zaten..
bir kaç fotoda var bulursam yayınlarım...

Kıskançlık mı?

Akp zihniyeti nedir yaaa diyenlere alın cevap: akp zihniyeti işte budur. hile hurdaya göz yumup bununla da kalmayıp haksızlığa ses çıkaranlara "kıskanç" diyebilmektir akp zihniyeti.

kıskananlar çatlasın patlasın dediler valla
bu kadar basit açıklanabilir duygu ve düşüncelerimiz

vicdanımız rahat, bizim vicdanımızı sorgulamak kimseye düşmez...

ayrıca 'kopya'yazılar yerine 'kendi'fikirlerinizi yazın lütfen...

ATATÜRK BİRTANEDİR, BAŞIMIZIN TACIDIR, CANIMIZDIR....

Pardon da sanane?
Altına imzamı mı atmışım? Bu benim yazımdır obaleey mi demişim? Sanane?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…