2014 Seçim Sonuçları

Yanliz ciddi bicimde ben Kilicdaroglu nu merak ediyorum

Biri gidip zilene bassin " abi tamam ilk kaybedisin degil buda gecer, gerci bu sefer büyük ittifaklara imza attin, büyük hayaller kurdun ama olmayinca olmuyor netcen karsindaki Recep Tayyip Erdogan" desin az teselli etsin yahu

Ankara2da tüm anketlerde Mansur Yavaş yüzde 2-3 puanla önde götürüyordu kararsızlar hariç

bu hangi anket canım ,gerçekçi olmadığı açığa çıktı benim sadece şaşırdığım nokta mhp nin seçmenlerinin mansura oy vermesi oldu gerçekten siyaset çok kirli

Sivas beni de şaşırttı daha doğrusu son zamanlarda gözlemlediğim kadarıyla beklenen bir sonuçtu ama bu derece hafızası zayıf olabileceğini zannetmiyordum.
Gerçi Sivas hangi şehitlerini unutmadı ki Muhsin başkanı unutmasın?

yakında BDV ye konu açacakmış weiss ben öyle duydum
istifa etmemişmiydi hem o

antalya da kesinleşmiş bu arada akp almış

önceden chpydi sanırım orası
öyle hatırlıyorum

melih gökçek ama başbakan tekrar sayılsın demiş sanırım
sabah bi kanalda öyle duydum

başbakan mı tekrar sayılsın demiş
ben muhalaefet kanadından bu istek gelmiştir diye tahmin etmiştim.
ama aralarında çok az da olsa fark var yine melih bey alır gibi geldi bana..

Balkon konuşmasına %45,5 oyla ailecek aklanıp çıkma cürretini gösterenler varken emin olun kılıçdaroğlu sadece siyasi hezimet yaşadığı için kamera karşısına geçip konuşacaktır acele etmeyin.Sonuçta sadece seçim kaybetti adı iddialara karışıp evine kapanmış yüz kızartıcı bir suç işlemiş olduğu için evde değil.Şapkasını önüne koyup nerde hata yaptım diye düşünüyor olabilir gerekirse istifa eder gider.

Son düzenleme:
başbakan mı tekrar sayılsın demiş
ben muhalaefet kanadından bu istek gelmiştir diye tahmin etmiştim.
ama aralarında çok az da olsa fark var yine melih bey alır gibi geldi bana..

kanal öyle diyodu ben de şaşırdım
başbakanın yorumu olarak ta söylemiş olabilir öyle demiş yani

elbetteki muhalefet talep etmiştir
fark çok az haklılar istemekle

Sivas li zeki insandir, öyle kolay kolay montajlara dublajlara inanmaz, insanlarin cibilliyetini iyi bilir..

Annem sivasin Sarkisla ilcesindendir yani Muhsin Baskan in memleketlim olur anne tarfindan..

Yigido memleketidir Sivas.. Yigit cikarmasinida iyi bilir yigitleri desteklemesinide. Kolay kolayda tuzaklara düsmez!!

elli defa sayılsa bile yine şaibe var denilecektir, boşuna zahmet yani..
halbuki tablo şaşırtıcı değil, olağan dışı olsa şaibe var der insan şüphe eder
ama her seçimde olan tablo, muhalefet kazansada şaibe vardı denirmiydi acaba..

Elektrik kesildiği okullarda Ak partili görevlilere önceden gece görüş dürbünü dağıtıldığı öğrenildi.

başbakanın bi bildiği vardır.. dün gece boyunca sayımlar şaibeli geçti.. pusula çuvallarının çalındığı saklandığı idda edildi.. kısacası atı alan üsküdarı geçmiştir.. seçimi bukadar şaibeli kazanınca insan bi düşünüyor.. acaba diyor.. bi bildiği vardır.. gereken yapılmıştır belki.. kim bilir..

evet muhalefet kazansaydı da şaibe var denirdi bu kez chp değilde akp derdi

Son düzenleme:
Sivas insanına hafızası zayıf demek felan yakışıyor mu ya.
off bu kadar da olmaz ya.. tarihteki önemine saygınız olsun biraz..

evet önceki seçimde chp almıştı,gece 4 te yattım ve hala chp öndeydi,ne olduysa sabaha doğru değişmiş,ankarada ve istanbulda olduğu gibi!

canım istanbul akşamdan belli olmuştu zaten arada baya fark vardı hep
ve sarıgül yüzünden oy vermediler chpye
topbaş seviliyo çünkü orada
kendi hatalarıydı yani daha düzgün bi adam çıkarmaları gerekiyodu

ama ankara ve antalya çok yakındı
kaybettiyse az bi farkla kaybetmiştir ama şaşırdım antalyaya
ben orada staj yaparken çoğunluğu koyu chpliydi
orası sol görüşlü diye düşünmüştüm

adanada da mhp almış sanırım kesinleşmiş
orada da az bi fark vardı akpyle

ve hatayı chp almış sanırım en son öyleydi
orada da çok az bi fark vardı

Allah askina ya ben size sayayim ISPATLANMIS yüz kizartici suclarini Kilicdaroglu nun ve basinda bulundugu sürede CHP nin yaptigi...

SSK vurgunu Kemal Kilicdaroglu - SUCU ISPATLANDI -ceza almasini Rahsan Evecitin Rahsan Affi engelledi.

2011 Kelam Kilicdaroglu nun basinda bulundugu CHP nin kendisine verilen hazine yardimini zimmetine gecirmesi - SUC ISPATLANDI- Anayasa Mahkemesi cezasini verdi...

Bakin bunlar ispatli sahipli cezasi afla engelenmis yada cezasi kesilmis suclar..

Iddealari görenler kesinlesmis suclari neden aklayip paklayip tertemiz yapar ki:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…