2014 Seçim Sonuçları

Kemal Kilicdaroglu nu secimden sonra gören duyan oldumu ya?

Bu sessizlik büyük bir kararin arefesi gibi geliyor bana..

Bakalim faturayi kime kesecekler:))

Allahıma hamdü senalar olsun türkiye oyunu bozdu.ak parti büyük bir zaferle çıktı bu seçimlerden..bugüne kadar sokaklara dökülmeyen kimseyle ağız dalaşı yapmayan biz ak parti sevdalıları lafla,yakıp yıkmayla,laga lugayla,yalan dolanla biryere gelinemeyeceğini herkese gösterdik.türkiye kararını verdi.artık herkese susmak düşer...

peki bunca yıl hiç birkere size biryere girerken başını kapa dedilermiii:44::44::44::44: kıyafetinize karıştılarmı ama başörtülüler hor görüldü çok kişinin okuma hakkı elinden alındı ama şimdi herkes özgür şimdiye kafar çarşafa girmediysek bundan sonrada girmeyiz korkmayın bu yüzden işte kazanıyor akp :KK1:

kürtler ermeniler israilliler evleribastığında güzelce herkes başörtüsü taksın zırh o koruyor (bundan öncekileri koruyamamış niyeyse), said nursiye tesir etmediği gibi size de tesir etmez kurşunlar ya da onların ırzınıza uzanan elleri.

son okuduğum habere göre İstanbul ankara ve bazı başka sehirlerin ilçelerinde oylar ekrardan sayılma kararı alınmış.umarım hayırlı olr ve değişkenlik gösterir

Hiç umudum kalmadı, bir otobüs dolusu insanlar, tuvaletlerde yakılan oylar....

Bu millet kendine kesti faturayı farkında değil, suriye ile savaşa girdiğimizde tekrar konuşuruz, ne de olsa cebimizden ckan paralar umrumuzda değil.

peki bunca yıl hiç birkere size biryere girerken başını kapa dedilermiii:44::44::44::44: kıyafetinize karıştılarmı ama başörtülüler hor görüldü çok kişinin okuma hakkı elinden alındı ama şimdi herkes özgür şimdiye kafar çarşafa girmediysek bundan sonrada girmeyiz korkmayın bu yüzden işte kazanıyor akp :KK1:

evettt uğradık etek giyince giyme bakarız elleriz dediler biri laf atınca sende gösterme dediler zihniyet nasıl yani :KK15:
bunu anlatmama gerek yo kbiliyosunuz zaten tecavüzcüler sapıklar ne tür insanlar ülkede! :KK1:

emin ol yine önce bizler gideriz ALLAH göstermesin öyle bir durum olsa

Bunca savaş çıkarma çabalarına rağmen, yıllarca terörü destekleyen ve yıllarca ilişkilerimizin berbat olduğu bir ülkeyi hala bu derece kollayan partilere oy verenler gitsin bir zahmet. Açık açık bağırmadıkları kaldı çünkü bir tek.

Suriyenin bize ne faydası olmuş yıllarca? Terör başını destekleyip, besleyince din kardeşi değildik herhalde birden din kardeşi olduk? Yıllarca Hatay meselesiydi, sulardı bilmem neydi çıban olmuş bir ülkeyken müslümanlık neredeydi de birden peyda oldu? Suriyelilere kapımızı açtık ama nasıl kapı açmak, her yerde dileniyorlar, halleri içler acısı. Harika politikalar gerçekten.

Son düzenleme:

al işte hala başörtüsü muhabbeti,akp=başörtüsü demek değildir.chp başa gelince sizin başörtünüzü başınızdan çekip almayacak korkmayın,size yıllarca bu inancı aşıladılar işte.siz tutturmuşsunuz örtü de örtü,sadece o taraftan bakıyorsunuz,ya bizim özgürlüklerimiz,bu ülke en çok kadın cinayetini,en büyük yolsuzlukları bu hükümet zamanında gördü,konuşurlarken bile bir kendini beğenmişlik,bir ukalalık,bir mahalle ağzı havasıyla konuşuyorlar,insanlara saygısı yok.
madem özgürlükten bahsediyorsunuz siz başınızı kapatırken neden içki içen insanlara müdahale ediyorlar,madem bıraksınlar insanlar istediği zaman içsin.bu içki meselesinide cımbızla çekip yorumlamayın olurmu bu sadece bir örnek.

Allahıma hamdü senalar olsun türkiye oyunu bozdu.ak parti büyük bir zaferle çıktı bu seçimlerden..bugüne kadar sokaklara dökülmeyen kimseyle ağız dalaşı yapmayan biz ak parti sevdalıları lafla,yakıp yıkmayla,laga lugayla,yalan dolanla biryere gelinemeyeceğini herkese gösterdik.türkiye kararını verdi.artık herkese susmak düşer...

ne oyunundan bahsediyosun sen adam 12 yıldır zaten başta :KK1: oyun kaldıysa kimin suçu ? iktidarda olmayan muhalefetin mi? çete diyo komplo diyo e sen uyuyomusun 12 yıldır ne işe yarıyosun padişahım ?

Aslında benim hayat görüşüme MHP ideolojisi çok uygun bir parti ddeğil ama bazı durumlarda geçmişte de şimdide taktir ettiğim yanları vardır.
Yani tabi ki Sultan Süleyman'a kalmamaış kimseye de kalmayacaktır.
Ülkemiz için ne hayırlıysa o olsun diyebiliyoum ben sadece.

Herkesin görüşü kendine saygılıyımdır herdaim

uymayabilir tabii

ama lafım size değil GENEL e şuan

nasıl körükörüne veriyorsunuz görmüyormusunuz

İşte budur beni en çok üzen

Kemal Kilicdaroglu nu secimden sonra gören duyan oldumu ya?

Bu sessizlik büyük bir kararin arefesi gibi geliyor bana..

Bakalim faturayi kime kesecekler:))

Kemal Kılıçdaroğlu kadar dürüst onurlu olunsa keşke
çocuklarını onurlu, mütevazi ve bilinçli yetiştirse...

ankara kıl payı kurtardı:) bu kadar olur yalnız.. nasıl başa baş gitmişler. efsane bir yarış oldu..

erkek arkadaşım tuncelide askerlik yapıyor. ve tunceliyi bdp almış .yazık şimdi korkularım artıyor. tunceli şimdi orda asker barındırmak istemezmi yksa karışmazmı. kafamda bu 2 soru. bdp tuncelide kendini ispatladı.
slogandada bi ironi durum zaten. tamam bak icraatına onu bunu yaptı de tamam yapmadı demiyorum. ama kardeşim sen bu icraata bakıyosunda yaptığı işine yarayan şeyleri görüyosun birde diğer yaptıklarını gör. resmen banane diyoo bn işime yarayan yaptıklarına bakarım diyo. çalıp çırpmayan varmı diyo. bu mantıktalar.

senin erkek arkadaşın kaza bela gelmezse ordan illa ki kurtulacak dilerim de öyle olur, ben de bdp nin aldığı bir doğu ilinde yaşıyorum eşim astsubay zaten doğudan çıkışımız yok illaki 2 3 yılda bir geliyoruz ne diyeyim icraatlarıyla övünsünler. isyanı bastırmak yerine böylesine sahip çıkan başka bir dünya ülkesi yok!! bir de utanmadan isyancılara müdahale eden Atatürkü vahşi olarak anlatıyorlar sağa sola.

Bunca savaş çıkarma çabalarına rağmen, yıllarca terörü destekleyen ve yıllarca ilişkilerimizin berbat olduğu bir ülkeyi hala bu derece kollayan partilere oy verenler gitsin bir zahmet. Açık açık bağırmadıkları kaldı çünkü bir tek.

Suriyenin bize ne faydası olmuş yıllarca? Terör başını destekleyip, besleyince din kardeşi değildik herhalde birden din kardeşi olduk? Yıllarca Hatay meselesiydi, sulardı bilmem neydi çıban olmuş bir ülkeyken müslümanlık neredeydi de birden peyda oldu? Suriyelilere kapımızı açtık ama nasıl kapı açmak, her yerde dileniyorlar, halleri içler acısı. Harika politikalar gerçekten.

Sabaha kadar neler yaşadığımızı burada olan arkadaşlar biliyorlar kazanana haketti kazandı diyecek kadar olgunum çok şükür.Ama dün gece yaşadıklarımı bana kimse açıklayamaz.Melih çok güzel çalıştı gereğini yaptı diyorum.Benim için bugüne kadar şehir efsanesinden öteye gidemeyen oyların çalınması sahte olması vs..gibi hikayeler artık efsane olmaktan çıkmış gerçeğe dönüşmüştür.

işte bu arkadaşıma katılıyorum

Hataydan arkadaşım aradı burda suriyelilere oy kullandıttırlıyor dedi

ne yapıp edip yolunu buluyorlar

Yanliz egri oturup dogru konusmak gerek Melih Gökcek in büyük zaferidir bu..

CHP MHP ittifakina ragmen adam aldi Ankarayi:))

2009 seciminde MHP nin % 28 oy orani vardi Ankara da.

Bu secimde MHP % 7 oy aldi oda CHP ye ölürümde oy vermem diyen kemik oylar..

Melih Basgaaann bravo vesselam:))

Son düzenleme:
X