Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızıma ne isim koyucammm hala karar vermiş değiliz 28.haftadayım :KK43:(
Duru nun yanına ne gider sizce

Ben eylülmina eylülada nehir yada beren bunlardan birini koymayi düşünüyorum

Bizde daha karar veremedik :KK43: Eyşan Erva ile İkra Yade arasında kararsız kaldık:KK64:Sizce hangisi???

Kuran'da geçen isimleri vermenizde fayda var hanımlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızım olursa Mina Alya koyucam ismini erkek olursa Kerem :KK49::KK68:

Mina, Ada, Alya benim de düşündüğüm isimler ama hepsi aynı türde simler diye yan yana koyamazmışım gibi geldi içinden birini seçmeye çalışıyorum ben de. ada ile mina arasındayım mina baskın.

Mira'yı da diziden duymuş gibi olmak istemiorum.

Eşim Hira diyo o da demek akalının kızının adı hem de daha kaba gibi

Mina, Ada, Alya benim de düşündüğüm isimler ama hepsi aynı türde simler diye yan yana koyamazmışım gibi geldi içinden birini seçmeye çalışıyorum ben de. ada ile mina arasındayım mina baskın.

Mira'yı da diziden duymuş gibi olmak istemiorum.

Eşim Hira diyo o da demek akalının kızının adı hem de daha kaba gibi
kızımın adı Esila Mina 2. de kız olursa onun da 2. adını Mira koymayı düşünüyoruz :KK66: Mina söylemeside anlamıda çok güzel

kızımın adı Esila Mina 2. de kız olursa onun da 2. adını Mira koymayı düşünüyoruz :KK66: Mina söylemeside anlamıda çok güzel

iki isim koyunca yine birini kullanıyorsunuz ama değil mi?

İki isimde de siz bi ismi söylüyosunuz okulda diğerini söylüyolar falan...

benim iki adım var da ondan iki isim olayından sıkıldım düşünmüyorum pek. Tabi kilit nokta: benim soyadım da 2 tane var, isimler halay çekiyo kimlikte:)

bende 2 ismi çok gereksiz buluyorum. zaten hep tek isim kullanılır nufus cüzdanında gereksiz kalabalık. kızıma henüz isim bulamadım kafama biraz yatan Güneş, Bahar, Nehir var ama eşimle anlaşamadık. isim bulmak gerçekten çok zor hele iş kendi çocuğuna gelince yok o olmaz bu olmaz kilitlenip kalıyor insan.

bir oğlum var ikinciolurda ve tabı bırde kız olursa yağmur vera koymak istiyorum inşallah

iki isim koyunca yine birini kullanıyorsunuz ama değil mi?

İki isimde de siz bi ismi söylüyosunuz okulda diğerini söylüyolar falan...

benim iki adım var da ondan iki isim olayından sıkıldım düşünmüyorum pek. Tabi kilit nokta: benim soyadım da 2 tane var, isimler halay çekiyo kimlikte:)
hahaha süpermiş halay çekiyor demişsiniz ya :KK66: biz esila mina diyoruz ama esilayı daha çok kullanan var tabi ben mina için söylemiştim size tek isim olarak mina güzel bence eşimin ısrarı üstüne oldu yoksa bende 2 isim istemiyordum

kendimi bildim bileli kızım olursa ismi sağanak olacak demiştim eşimde çok beğendi . evet 2 isim sıkıntılı ama yanına hare yi çok yakıştırdık . yani kızımız olursa sağanak hare oalcak . oğluöuz olursa da kesin ve net olarak devrim ata ...

X