Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Lara da kulaga hoc geliyor ancak anlami bazi yerlerde su perisi bazi yerlerde dili kesilen olum perisi diye geciyor

Dün kızımız olacağını öğrendik. İsim konusunda henüz karar vermedik ama Mercan ismi çok güzel geliyor, siz ne dersiniz? Diğer sevdiğim isimler; Meltem, Leyla, Şebnem, Hande, Aslı, Yaren ve Ekin. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Dün kızımız olacağını öğrendik. İsim konusunda henüz karar vermedik ama Mercan ismi çok güzel geliyor, siz ne dersiniz? Diğer sevdiğim isimler; Meltem, Leyla, Şebnem, Hande, Aslı, Yaren ve Ekin. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

canım yerinde olsam bu isimlerden hiç birini koymam daha güzel ve anlamlı isimler var ama illaki olacak dersen en güzelleri meltem :)

daha cinsiyeti belli değil ama kız olursa adı Berra olacak :KK68: caiz değil diye yazmayın hiç, cahiliye devri ile bugünleri kıyaslamayalım lütfen..

Eylül en güzeli bencede !!!!!

benim daha cinsiyeti belli değil çok yeni ama kız olursa mira istiyorum aslında eylülde tanıştık eşimle eylülde ewlendik ve eylülde hamile haberimi aldım. eylül mira olsun dedim iki isim olmasın dedi eşim.Mira da istiyorum eyllüde :KK43:(( erkek olursa rüzgar koyacağız zaten.Ne yapmalıyım kızlarrr

benim daha cinsiyeti belli değil çok yeni ama kız olursa mira istiyorum aslında eylülde tanıştık eşimle eylülde ewlendik ve eylülde hamile haberimi aldım. eylül mira olsun dedim iki isim olmasın dedi eşim.Mira da istiyorum eyllüde :KK43:(( erkek olursa rüzgar koyacağız zaten.Ne yapmalıyım kızlarrr
İşinize karışmak gibi olmasın ama yaşanan bütün güzel olaylar Eylül ayında gerçekleşmiş, Eylül daha isabetli olur benim düşüncem:)

İşinize karışmak gibi olmasın ama yaşanan bütün güzel olaylar Eylül ayında gerçekleşmiş, Eylül daha isabetli olur benim düşüncem:)
Eylülde güzel isim zaten :) haklısınız bakalım kız cıkarsa artık düşüncem ne olacak :)))

Allahın izniyle bir kızımız olucak eşimle hep hayalimiz kızımız olursa adını nehir koymaktı 7 sene önce kurduğumuz hayali gerçekleştircez inşallah :)

X