Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz Rus ve Türk aileyiz. Ocak ayında bir kız bebek bekliyoruz.
Uygun isim bulamadık.
Üç isim aklımızdan geçiyor;
Aylin
Adelina
Meryem
Hangisini tavsiye edersiniz. Ya da yeni bir isim önerisi bekliyoruz.
Herkese şimdiden teşekkür ederiz... :)

Uygun isim bulamadık.
Aylin
Adelina
Meryem

Tebrikler :)

Aylin çok güzel bir isim.

kızlar bende küçüklüüğümden beri alisa isimni istiyordum hatta burda kullanıc adım bile öle açmıştm...çok şükür alalhım kısmet ederse 1 ay sonra kızım olack 34 haftataym ama bi türlü eşimi bu isme ikna edemiyorum... oda ayperi istiyor ben ona kabulüm ama alisa ayperi olsn diyorum yok diyor.... 4 isim war şuan aklımda alisa ayperi masal ve alya sizce hangisi güzel

kızlar bende küçüklüüğümden beri alisa isimni istiyordum hatta burda kullanıc adım bile öle açmıştm...çok şükür alalhım kısmet ederse 1 ay sonra kızım olack 34 haftataym ama bi türlü eşimi bu isme ikna edemiyorum... oda ayperi istiyor ben ona kabulüm ama alisa ayperi olsn diyorum yok diyor.... 4 isim war şuan aklımda alisa ayperi masal ve alya sizce hangisi güzel

canım bence masal cok güzel en güzeli masal.alyayı bende düsündüm sonra kızların yorumlarını okudum al yaaa dermiş gibi diyolar.ama masal bence süper.alisanın anlamı ne canım bence masal ama

Uygun isim bulamadık.
Aylin
Adelina
Meryem

Aylin bence.
Aklima gelen uygun bir isim olarak da Larissa var.

Alisa...

kendimi bildim bileli kızım olursa ismi sağanak olacak demiştim eşimde çok beğendi . evet 2 isim sıkıntılı ama yanına hare yi çok yakıştırdık . yani kızımız olursa sağanak hare oalcak . oğluöuz olursa da kesin ve net olarak devrim ata ...
Cok garip bir isimmis ama soylemesi bi zor birde cok alay konusu olabilir,hep saganak degil sagnak yazilir duzelttirmesi gerekecek surekli..

kiizlar yaaa dun kizim olacagini ogrendim oncedende dusunmustuk isimmm esim bu ismi begeniyo sizce BUĞLEM nasil ?? ben bu ismi begendm anlamida gzel. ben Yanina ikinci ismi ariorum MİRA BUĞLEM sizce guzel olmus mu ?? birde MİHRİMAH ismine hayranim ama asoylemesi zor sanirim yyyanina ikinci bi isim yakismiyo . sizce nasil bu isimler ???

kiizlar yaaa dun kizim olacagini ogrendim oncedende dusunmustuk isimmm esim bu ismi begeniyo sizce BUĞLEM nasil ?? ben bu ismi begendm anlamida gzel. ben Yanina ikinci ismi ariorum MİRA BUĞLEM sizce guzel olmus mu ?? birde MİHRİMAH ismine hayranim ama asoylemesi zor sanirim yyyanina ikinci bi isim yakismiyo . sizce nasil bu isimler ???
bende buglem ismini seviyorum canım ama nette arastırınca gercekten anlamının dogru olmadıgını ögrendim ondan kafam karıstı bilgisi olan varsa yazabilirmi

Bende melegim kız olursa buğlem rüya koyucam buğlem esila istiyordum ama eşim esilayı begenmedi buğlem rüya olcak :)

X