Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de mila ve alya arasında kararsızım sizce hangisi:) alya gökyüzü mila ise yabancı bir isim zaten sevgili, aşk anlamlarına geliyor

ilksel de olabilir

Evet canım oda düşüncelerimiz arasındaydı. Ama sonundaki "sel" felaketi çağrıştırdı bize. İlk-sel biraz korkuttu bizi :KK43:

iPhone 'den gönderildi.
👪🐣👪 bebeğime kavuşmama az kaldı 🐣😇👪

kısmet olursa bizim de kızımız olucak ama normalde hosuma giden isimleri bile begenemiyorum sımdi .:18:.

aynen öyle sağlıklı olsun tek dileğimiz bu rabbimden...Allahım herkesin bebeğini sağlıkla kucagına almayı nasip etsin...

eşimle isim konusunda bi anlaşma yaptık kızımız olursa ismini ben oğlumuz olursa ismini o verecekti.bizim kızımız olacak.ailem bana ismimi verirken peygamber efendimizin eşinin ismi olsun demiş.bende ismini düşünürken peygamber efendimizin kızının ismi olsun dedim Zeynep ismine karar verdim.bu arada Zeynep babamın ilk aşkının ismiymiş:)

bizde çarşamba günü kızımızın olacağını öğrendik ama henüz isim düşünmedik. sizlerde yardımcı olursanız seviniriz kızlar :):KK9:

Evli bile degilim ama onerim var sizlere
Derin
Beren
Burçe
Bengü
Havin
Lena
Hayal
Öykü
Cok guzel isimler..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ilk kızımın adı zeynep duru şimdi de bir kız bekliyorum adını

1-)elif ada
2-)doğa
3-)defne (bu isim pek beğenilmedi ailelerde)

Merhaba kizlar, allah nasipe derse benim de kizim olcak. Pek cok kisi Mirayi dusunuyor gorebildigim kadar... Bende Bade ve Mira isimlerini cok begendim ama anlamlari kotu oldugundan dolayi koyulmasi tavsiye edilmiyormus.. Siz ne diyosunuz bu konuda??:26:

benim bebeğim de 16 haftalık ama cinsiyetini daha öğrenemedim :KK43: o yüzden hem kız hem erkek bebek isimleri düşünüyorum. şimdilik kız olursa öykü, erkek olursa berktuğ düşünüyorum

zeynep müleyke, güzel kızım benim seni sabırsızlıkla bekliyoruz isminle yaşa :emir_bebek::KK49::KK49:

Son düzenleme:
henüz hamile olamasamda eğer allah nasip ederde kızım olursa duru, su veya biriz(bir-iz,birliktelik veya beraberlik anlamını taşıyor) isimlerini düşünüyorum nasipse

6-7 aylik uzun uğraşlar sonucu biz kizimizin adini Alisa Derin koymaya karar verdik... :) daha 2 ayimiz var dogmasina...

benim de bir kızım olcak inşallah ancak isim konusu çok düşündürüyor.Aklımdaki isimler Defne,Yağmur Zeynep Ada,Ceylin,Cemre

hangisi daha güzel sizce????

Hepsi cok guzel , ben olsam cemreyi secerdim...

X