Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bir kizim olucak allahin izniyle adini Dua koyucaz.
Akrabalarimizin biri doğum yapti ve heralde ismimizi caldi ve kizlarinin adini ebrar dua koydular cok üzüldüm. Sizce koymalimiyim Dua ismini?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok güzel ismi çok beğendim maşallah, geçen babaneme söyledim bu isimleri onun hislerine çok güvenirim, bari göbek adını başka koy dedi, çok ağır isimler bunlar her çocuk kaldıramaz dedi, bende düşünüyorum hala ama gönlüm bu isimlerde

Ben Dua ismini hic duymadım, doğa sanabilir insanlar yanlış anlama olabilir. Ama tabi esin ve senin kararin , siz begendiyseniz bence baskasi da koymus koymamis cok da takilmayin. Kararliysaniz ve icinize sindiyse problem yok bence...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

AYŞE
BİRCE
ELİSA
DERİN
DURU
ADA

kızım olacak kısmetse isim olarak sizce hangisi kızlar :26:
ben nedense ayşe de takılı kaldım ama 2 isim olsun istiyorum

mina nın anlamı baska dilde yazılmıs kuranda gecer ve anlamı hac yerinde ibadet edilen yerin ismi Mina ya da defne cok güzel

Kizlar bu isim isi cok buyuk sıkıntı oldu bana hiçbirini yakistramiyorum kizima bnm bgndigimi babasi begenmiyor ne dersem deyim EYLÜL diyor. Aklimda olan bikac isim var sizlerle paylasmak istedim
BEREN NEHIR LILYA
TUĞDEM LENA MINA
ALARA BERIL YAĞMUR
PELIN ŞURA ALVINA
ALMIRA ALMILA

Almila eşimle bizimde aklımızda olan bir isim ama 2. ismi yakıştıramıyoruz bizde yanına bir türlü bir ihtimal Zümra olabilir ama emin değiliz
SARE,ERVA,BERRA,AYLİZ,ESMA bunlar vardı birde :)

Merhaba Almila eşimle bizimde aklımızda olan bir isim ama 2. ismi yakıştıramıyoruz bizde yanına bir türlü bir ihtimal Zümra olabilir ama emin değiliz

Merhaba Almila eşimle bizimde aklımızda olan bir isim ama 2. ismi yakıştıramıyoruz bizde yanına bir türlü bir ihtimal Zümra olabilir ama emin değiliz

Almila tek basina oldukca guzel bi isim bazi isimlere ek yakismiyor mesela liva ismi bna gore yanina bi ek istiyor tek basina zayif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…