Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ben de eylülde doğum yapıcam eylül ismi çok cici bir isim, eşim siyasi olur diye istemedi :))) öyle bi düşüncen yoksa bence çok hoş

Arkadaşlar benim kızımın adıda DEFNE olacak büyük ihtimalle kayınvalidemlerin isreği olarak fatma koyacaz ama yanyana ikisi yakışırmı ne dersiniz fatma defne nasıl sizce

Arkadaşlar benim kızımın adıda DEFNE olacak büyük ihtimalle kayınvalidemlerin isreği olarak fatma koyacaz ama yanyana ikisi yakışırmı ne dersiniz fatma defne nasıl sizce

bence ikisi pek yakışmıyor, fatma yerine F ile başlayan başka bi isim koysanız gönülleri olmaz mı acaba:))

bence ikisi pek yakışmıyor, fatma yerine F ile başlayan başka bi isim koysanız gönülleri olmaz mı acaba:))

Canım cevabını yeni gördüm pardon fatma babanne adı oyüzden istiyolar bende tamam dedim bikere aslında diyorumki nüfusta yazmasın kulağına okunsun fatma ismi diye ama eşim razı değil kimi kandırıyon sen diyo

yok zaten anladım fatma ismini görünce sevgili kayınvalidenden mütevellit olduğunu :)) o yüzden dedim F ile başlatsanız da başka bişi olsa diye. şahsi fikrim ikisinin yakışmadığı,iki isim çok uzun oluyor ileride de çocuk için zor falan deyip kandırmaya çalış bide

Artık yapacak bişey yok gibi canım iki isim olacak gibi zaten iki isim zor diyemem oğlumunda iki ismi var ve ben öyle olmasını istemiştim fatmayı kullanmayız bizde sadece defne deriz napalım ad bi boncuk diyip geçecez hayırlısıyla doğsunlarda

canım senin kaçar yanın kalmamış maalesef:)) fatma ismini bas bağrına olsun gitsin artık ne diyelim :)

Bizde prensesimize begüm veya defne düşünüyoruz

merhaba kızlar bende çok kararsızım ( tanem-aycan-gökçe-sude-idil-duru-ada-akasya ) isimlerinden hangisi sizce ?

Bizde prensesimize begüm veya defne düşünüyoruz

Begümde çok güzelmiş sağlıkla doğsun inşallahh ben çok güzel isimler buldum ama kaynım defne olsun dedi kayınvalidem fatma olsun dedi bende onları kırmak istemedim

Büyük bir aşkla evlendik. 4 yıl özel tedaviler sonucu hamile kalabildim. Aşkımızın prensesi kasım sonunda ailemize katılacak. Anne ve babadan oluşan bir isim seçmeliydik ancak bu büyük aşkımızı anlatırdı. Eşimin adı İlkay benim adım Selda.... Kızımızın adı ise İlsem olacak. isimlerimizin doğuşu :) İL-SE-M sonundaki "m" eki sahiplenme ekidir :)

Son düzenleme:
benim de bir kızım olcak inşallah ancak isim konusu çok düşündürüyor.Aklımdaki isimler Defne,Yağmur Zeynep Ada,Ceylin,Cemre

hangisi daha güzel sizce????

biz karar verdik ama yine de bazen başka isimleri düşünmüyor değilim. kızımızın adı Zeynep sena olacak inş. sizce nasıl kızlar ?

ilksel de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…