2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Iyi geceler kizlar.
Dun.ateslendi oglum. 37.7yi gorunce calpol verdim. Oksuruk ve hapsirik da vardi. 5saat sonra 38 oldu. Mecbur yine ilac. Tabi ust bas da cikariyrm. El yuz ayak kol bacak yikiyrm. Simdi yine 37.7 oldu. Ilac verdim yine nobetteyim. Her gece 40 kere uyanirdi. bu gece 1 kez bilr uyanmadi ;(

Ay canim ya kiyamam gecmus olsun.direnci kirildi demekki. Uyusunda iyilessin ya.uykuda dinlenir.ozanda benden kapti burnu akiyor.

Ay canim ya kiyamam gecmus olsun.direnci kirildi demekki. Uyusunda iyilessin ya.uykuda dinlenir.ozanda benden kapti burnu akiyor.
Kiyamam Ozana...
Gece ates yine cikti cnm. Ilac verdim. Sabah yine cikti ve oksurukte olunca gittik dr.a. inanilmaz kotu bir salgin var dedi. Bakti bogazi kizarmis..bogaz enfeksiyonlarinin %80nine antibiyotik vermiyrz, kan almadan da veremeyiz, eger genel durumu iyi olur ve ilacla atesini 38 in altinda tutabilirsen bekleyelim; ama cumaya kadar ates bu sekilde de devam ederse getir kandan bakalim dedi..dolven ve calpol verdi. 6 saat arayla bi birini bi otekini veriyrm. 5saat sonra 37.9 oluyor. Mecbur ilacla dusuruyrm cnm. Tek bodyle gezdiriyrm. Allahim korusun kuzulari.

Canım nasıl oldu yusuf.atesi dustumu

Canım nasıl oldu yusuf.atesi dustumu
6 saate bir ilac veriyorum cnm. Dun 37.8 oluyordu hep ilaca ragmen. Sabah 37 olmustu sukur. Ama bogazi kotu. Kotu öksuruyor. O nedenle yine ilac verdim. Agri kesici ozelliginden dolayi. Bugunu atlatirsak, yarin kan almalarina gerek kalmayacak insallah. Cunku ben cok geriliyrm. 1yasinda kesin kan alip tum tahlillerine bakiyrz rutin olarak dedi dun dr.

Ya benim bi sorumda var oglum on aylik artik emeklemeye basladigindan beri rahat durmuyo yerde ne varsa agzina goturuyo odayi supuruyorum ama yinede bi kirintiyi buluyo agzina atiyo bi turlu yemekten vazgecmiyo yerdeki seyleri surekli agzini kontrol ediyom icinde cocuk lazak orecek yumak ip cikar yani halidaki tuyleri parmagiyla siyiriyo agzina goturuyo fark edip cikarincada kiziyo agliyo buna nasil bi cozum onerirsinz bide hic emzihe alismadi o yuzden mi acaba bole

Çok şükür bugün bir daha yükselmez umarım. Kan vermedemi geriliyorsun sen. Ben her doktora gittiğimizde kan veriyorum.parmak ucundan alıyor. Anlamıyor bile.ozan son gidişle elimi tutmayın diye ağladı normalde aglamıyor bile

Canım Benimkide emzik almıyor ama yerden de bişey alıp yemez. Sadece oyuncaklarıda bakar. Ben genellikle yere yorgan seriyorum battaniyeden yada halidan tüy kapmasın diye. Benimki emeklemedigi için rahat oluyor tabi. Sende en iyisi bulunduğu alana ser yorgani en azından o alanı garantiye alırsın.

El uzerinden aliyrlar cnm tahlil icin. Geriyr beni

Emzikle ilgisi yoktur cnm. Oglum ne emzik aldi ne biberon. Keske fikrim olsa sana yardim icin ;(

Valla medajini gorur gornez yazdim yorgan ama yok bizimki cok hareketlli nerde sakinxali yasak sey var onu buluyi yinede cok tesekkur ederim biraz buyuk olsa yapma etmeden belki anlar ama smdi yapamiyom

Tam bizi anlatmışın 5 gun ateslendi öksğrük hapşuruk diş hepsinden var 1 haftadır uyumuyıruz ates gectı şimdide gecelerı çığlıkla uyanıp hep ağlıyo bıde uyumuyo sizin ates düştümü nedeni belli mi ne olacak bız de bıttık sonumuz hayrolsun kollarımda sürekli

Gecmis olsun. Yukariya alintiladim dun ve bugun yazdiklarimi cnm.
Burnu iyice akmaya basladi, öksurugu felaket. Atesi kontrol altina alabildim sukur. Ama bogazi icin ilac veriyrm yine. Cok uyuyr, uyaninca da memeden inmiyr, emerkende oturma gezdir diyr. Cok yorgunum ben de. Biz de hic diş yok.

Cutecim sen yusufun durumunu yaz arada buraya ben Adanaya gidiyorum bu gece.biraz karışık durumlar.yazamam belki ama kesim okurum.bu arada ozanin da burnu şelale gibi.:

Sizede geçmiş olsun.salgin var bu aralar ya. Bebislerimiz hasta olmasaydı iyidi de.cok üzülüyorum ozan hasta diye

Boğazı için ne verıyosun cnm hiç dişiniz yokmu belkı bu arada diş de gelır

İstahlı bebeğim yemiyo balgamlı kustu atesı çıkmadı inş çıkmaz kaşık fobısı oldu görünce şurup sanıyo ağlıyo düzelir mi acaba bır suru şurup içti yavrum allahım bütün bebeklere şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…