2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Senn yontemde guzelms cnm hem o zamn 2kez tekrar firsatm olyr bunu da dusnp degerlendrcem aklima yatti.zaten benm kafami karistran benm yontemde birkez tekrar firsatm olacagydi o dusundryrdu.eger senn dedgn yontemle konularn yerlestgni hissedersem o sekl devam ederm ama ogrenmenin tamamlanmadgni dusunursem soru sayisini arttirirm.buarada benm 2012 maceram da senn hikayene benziyor.2012 kpssye calisirken hamileydm nisan 28inde prensesim dunyaya geldi ve sinavada iki ay kalmsti dogm yapana kadr guzel calstm ama dogm sonrasi olay koptu bende kizim cok huysuzdu sabahlari devamli agliyordu kucagmda bile.aksamda ben yorgnluktan bitap dusyrdm ki zaten 3-4saate bir kalkp emzryrdm ve en onemlisi yanmda yardmci olablcek kimse yoktu esim de iste olyrdu yani anlycagn dogm sonrasi hic calisamadm sozeller uctu gtti snv gunude kaynvalidem geldi ben esimle snva gttm ama aklm hep evde bebegmde 2 aylk faln olmstu.snva grdm buarada nerdeyse kimlgmide esimde unutuyormussum:))turkceyi okuyorm ama bebegm agliyomu bilmem napiyomu oyle yapmak icn yaptm ve kosa kosa eve gttm esimde yanmda askim yavas ol biraz yannda annem var iyidr dio ama sen gel bunu bana anlat yani vesselam anlycagn o snvdan o calsma ve o psikolojyle ancak 70 alabldm eger dogm sonrasi yannda yardm edecek biri olrsa sozel tekrarlarini birakma okadr emek verdn karslgni alrsn ins fistgm.sonraya birakma cunku suan benm icn hic kolay olmuyor ve umarm bebegn uslu bi bebek olr:))iyi calismalar cnm....

İşte tam olarak duygularımı yansıttın şuan :) Ümitsizliğe kapılmamın en büyük sebebi sınavdan 1 ay önce doğum yapacak olup bebeğimle ilgilenmek zorunda olmam . Gelen giden bitmez diye düşünüyorum açıkçası :/ Annem yanımda olacak ama ne derece çalışabilirim bilmiyorum. Hatta şimdiden aklıma bin türlü fikir geliyor diyorum gece kalkar çalışırım deneme çözerim gündüz o uyurken ben de uyurum falan psikolojim alt üst oldu :KK70: Umarım uslu olur en azından sadece 1 ay sonra ne yapıyorsa kabulüm :KK53: Bir de şu an bebeği olan herkes doğunca daha zor olduğunu söylüyor ki bende zaten bu kanaatteyim zor olur :/ İyi çalımalar sanada canım :KK6:

Son düzenleme:
İşte tam olarak duygularımı yansıttın şuan :) Ümitsizliğe kapılmamın en büyük sebebi sınavdan 1 ay önce doğum yapacak olup bebeğimle ilgilenmek zorunda olmam . Gelen giden bitmez diye düşünüyorum açıkçası :/ Annem yanımda olacak ama ne derece çalışabilirim bilmiyorum. Hatta şimdiden aklıma bin türlü fikir geliyor diyorum gece kalkar çalışırım deneme çözerim gündüz o uyurken ben de uyurum falan psikolojim alt üst oldu :KK70: Umarım uslu olur en azından sadece 1 ay sonra ne yapıyorsa kabulüm :KK53: Bir de şu an bebeği olan herkes doğunca daha zor olduğunu söylüyor ki bende zaten bu kanaatteyim zor olur :/ İyi çalımalar sanada canım :KK6:

O gunleri dusunerek suanki zamanini da heba etme canm benm sen dogm yaptgnda snva az kalms olcak calistgn yerleri unutmazsn..suan soyle yada boyle yaparsn demek de anlamsz cunku bebegn oldgnda o karar vereck senn calisma saatlerine:))yani eger sabah uykusu iyi olrsa o uyurken bakarsn gece uykusu ii olrsa gece bakarsn ki zaten sen o zamana kadr hemen hemn herseyi halletms olcan gunde 1 deneme cozp ozetlerinede ara ara goz atablrsen super.1 ay dedgn ne ki emn ol hemrncecik gececek ama calisamasan bile kendine dert etme bebegnle gecircegn zamanin tadini cikar cunku o donem moralinin de iui olmasi gerekiyor sutunun faln gelmesi ve bebegi emxirebilmen icn hem lohusali olcaksn kpssyi bebegine ve sana zarar verecek dusunce yapisina getrcek kadr buyutme hersey kpss snvlar degl..para hayati kolaylastirir ama huzuru ve mutlulugu satin alamaz kuzucugum kendine ve bebegine iyi bak iyi calismalar..

Evvvveeetttt kpss gulleri dun ve bugunun raporunu vereym calisabilirsem biraz daha bakicam cimcimem uyurken calisamazsam da yatarm artk..dun cografya konu tekrari ve 130 soru coz./60 turkce soru coz/.bugun tarih konu tekrari ve 200 soru coz./70 turkce soru coz.hepinize kolay gelsn iyi calismalar arkafaslar...

Arkadaslar nerelerdesnz calismaktan topige girmeye vakt bulamiyorsnz herhalde:KK43:(((ama benm yardmnza ihtycm var matematigi iyi olan arkadaslar cozemedgm sorularda yardmci olrlar mi buraya yazsam?????

O gunleri dusunerek suanki zamanini da heba etme canm benm sen dogm yaptgnda snva az kalms olcak calistgn yerleri unutmazsn..suan soyle yada boyle yaparsn demek de anlamsz cunku bebegn oldgnda o karar vereck senn calisma saatlerine:))yani eger sabah uykusu iyi olrsa o uyurken bakarsn gece uykusu ii olrsa gece bakarsn ki zaten sen o zamana kadr hemen hemn herseyi halletms olcan gunde 1 deneme cozp ozetlerinede ara ara goz atablrsen super.1 ay dedgn ne ki emn ol hemrncecik gececek ama calisamasan bile kendine dert etme bebegnle gecircegn zamanin tadini cikar cunku o donem moralinin de iui olmasi gerekiyor sutunun faln gelmesi ve bebegi emxirebilmen icn hem lohusali olcaksn kpssyi bebegine ve sana zarar verecek dusunce yapisina getrcek kadr buyutme hersey kpss snvlar degl..para hayati kolaylastirir ama huzuru ve mutlulugu satin alamaz kuzucugum kendine ve bebegine iyi bak iyi calismalar..

Canım yazdıkların valla çok iyi geldi aklıma kötü şeyler geldikçe açıp okuyacağım bunu :)) Teşekkür ederim . Biz elimizden geleni yapalım gerisi kısmet . Bu arada matematiği iyi olan biri demişsin de o ben değilim yardımcı olamayacağım üzgünüm :) Ama sen yaz muhakkak birileri cevaplar aramızdan ..

Bugün bir cacık yemedim sabah temizlik yaptım sonra da gezmeye gittim oh sefam olsun :KK35: Şimdide bel ağrısından ölüyorum orası ayrı :)

Canım yazdıkların valla çok iyi geldi aklıma kötü şeyler geldikçe açıp okuyacağım bunu :)) Teşekkür ederim . Biz elimizden geleni yapalım gerisi kısmet . Bu arada matematiği iyi olan biri demişsin de o ben değilim yardımcı olamayacağım üzgünüm :) Ama sen yaz muhakkak birileri cevaplar aramızdan ..

Bugün bir cacık yemedim sabah temizlik yaptım sonra da gezmeye gittim oh sefam olsun :KK35: Şimdide bel ağrısından ölüyorum orası ayrı :)
İyi yapmissn cnm bizm yerimizede gez arada nefes almak gerekiyo motive olmak acisindan:))

Buarada bel agrn icnde gecms olsn tatlm bel demisken gobisin aklima geldi sana tavsiyem cokfazla catlak olusmasn die onlemini simdiden al bazi kremler oluyor onlardan kullanabilirsn eger hicbisey kullanmiyorsan .onlem almazsan dogm sonrasi cok kotu oluyor iyi calismalar..

Kizlar raporumu vereymde yatcm gozlerm kapaniyor..yaramaz kuzucugum sabah 6 da kaldrdigi icn bu saatlerde tukenyorm..bugun matemetikle ugrastgm icn soru sayim hergune oranla daha az ama yinede yazym buraya yaznca vicdanen de rahtliyorm ve ertesi gun calisma istegm devam ediyor:)) matematikten mutlak deger soyle bir gozden gecirildi ve 80 soru cozldu/turkceden de 50soru cozebldm bugunluk benden bukadr herkese iyigec.kizlar....

Buarada bel agrn icnde gecms olsn tatlm bel demisken gobisin aklima geldi sana tavsiyem cokfazla catlak olusmasn die onlemini simdiden al bazi kremler oluyor onlardan kullanabilirsn eger hicbisey kullanmiyorsan .onlem almazsan dogm sonrasi cok kotu oluyor iyi calismalar..

Teşekkür ederim canım :) Aaa aaa ayıp ettin sürekli yağlanıp ballanıp duruyorum evin içinde hehehh :KK1: Uğraşıyorum ama umarım olmaz çatlak çutlak :KK47:

Bu arada kızlar herkese merhaba :) Bugün sabahın kör karanlığında uykum kaçtı bende kalkıp çağdaş türk tarihini bitirdim :) Şimdide nasıl uyku bastıyor anlatamam ;ama uyumayacağım idarenin son bölümü beni bekler herkese kolay gelsin :KK16:

Gunaydnnn kpss gullerim dun temizlikti alisveristi sonra eve gel yemekti faln filan derken hic ders calisamadm:KK43:(( simdi bismillah deyip basliycam tabi once kahvalti enerji toplamam lazm:))buara topik yine cok durgun herkesler nereye gittiler:KK43:(((anlatm bozukluklaryla dolu cumlelermle sizlere veda ederken herkese iyi cslismalar diliyor hepnzi opyrm ozellikle de bebegi olan annelere Allah kolaylik versn..raporlarinizi da lutfen bildrn gaza gelme acisindan iyi olyor.

Arkadaşlar merhaba
Yeni gördüm başlığı, süper olmuş. Ben de evde çalışıyorum, kimya mühendisiyim ama işi bıraktım kpss için. 2 yaşında bir kızım var ve onla çalışmak imkansızzzz. Yardımcı aldım haftanın 3 günü o, 2 günü annem geliyor. Sabah başlıyorum akşama kadar kızım odanın kapısını yumruklamadığı ve ağlamadığı zamanlar çalışıyorum . 2012 sınav puanım 86. Ama 94 civarı almam gerekiyor. Kızım 1 haftadır hasta ve sürekli ağlıyor😁. İzin vermiyor. Çocuklu arkadaşlar paylaşır mısınız nasıl çalışıyorsunyz? Herkese başarılar.paylaşımlar güzel olur umarım

Alllaaahhhh 😃tam beni anlatmışsınız. 2012 kpss ye hamileyken çalıştım, ilk çocuğum karnımda öldüğü için hergün iğne yapıyordum karnımdan ve hormon alıyordum,30 kilo aldım. Dersaneye gidiyordum 8 aylık olana kadar ama yürüyemiyordum yasaktı, Taxi kapıya bırakıp kapıdan alıyordu, doktor 6 aylıktan erken doğum tehlikesi var dedi. Velhasıl Şubat ortası doğurdum, gelendi gidendi, çocuk yatmıyordu, gaz problemi , sürekli ağlar , kimsede durmaz. Sınava girdiğimde 4 aylık falandı ama aklım hep ondaydı ağladı mı, duruyor mu diye. Sınavın son yarım saati kafam durdu ve bıraktım sınavı. Yine de 86 aldım ama bana yetmiyor. Umarım bu yıl herkes güzel yerlere atanır. Rabbim görüyor emeklerimizi.
İyi geceler

Arkadaşlar merhaba
Yeni gördüm başlığı, süper olmuş. Ben de evde çalışıyorum, kimya mühendisiyim ama işi bıraktım kpss için. 2 yaşında bir kızım var ve onla çalışmak imkansızzzz. Yardımcı aldım haftanın 3 günü o, 2 günü annem geliyor. Sabah başlıyorum akşama kadar kızım odanın kapısını yumruklamadığı ve ağlamadığı zamanlar çalışıyorum . 2012 sınav puanım 86. Ama 94 civarı almam gerekiyor. Kızım 1 haftadır hasta ve sürekli ağlıyor😁. İzin vermiyor. Çocuklu arkadaşlar paylaşır mısınız nasıl çalışıyorsunyz? Herkese başarılar.paylaşımlar güzel olur umarım

Hosgeldn cnm..benmde 22 aylk bi kizim var onunla calismaya calisiyorm onun elinede bi kagt kalem veryrm beraber yaziyoz ciziyoz:)) tabi herkes kendi kitabina yaziyor ciziyor:)) senn fistk biraz daha zorluyor sanrm

Hosgeldn cnm..benmde 22 aylk bi kizim var onunla calismaya calisiyorm onun elinede bi kagt kalem veryrm beraber yaziyoz ciziyoz:)) tabi herkes kendi kitabina yaziyor ciziyor:)) senn fistk biraz daha zorluyor sanrm

Masa aldım, sandalye aldım benim masamla yanyana ama anne oku diyor, beraber yazalım diyor

Alllaaahhhh 😃tam beni anlatmışsınız. 2012 kpss ye hamileyken çalıştım, ilk çocuğum karnımda öldüğü için hergün iğne yapıyordum karnımdan ve hormon alıyordum,30 kilo aldım. Dersaneye gidiyordum 8 aylık olana kadar ama yürüyemiyordum yasaktı, Taxi kapıya bırakıp kapıdan alıyordu, doktor 6 aylıktan erken doğum tehlikesi var dedi. Velhasıl Şubat ortası doğurdum, gelendi gidendi, çocuk yatmıyordu, gaz problemi , sürekli ağlar , kimsede durmaz. Sınava girdiğimde 4 aylık falandı ama aklım hep ondaydı ağladı mı, duruyor mu diye. Sınavın son yarım saati kafam durdu ve bıraktım sınavı. Yine de 86 aldım ama bana yetmiyor. Umarım bu yıl herkes güzel yerlere atanır. Rabbim görüyor emeklerimizi.
İyi geceler

Oyy kıyamam sen daha zor şartlarda çalışmışsın canım bence puanında gayet iyi bu duruma göre . İnşallah emeklermizin karşılığını alırız. Alamazsakta dünyanın sonu değil ne yapalım :)

Ballarımmm, ben evde çalışanlardan değilde evde çalışmaya çalışanlardanım :) Çok zorlanıyoruım, kendim çalışıyorum yorucu bi işim var hesap kitap yapmaktan kafa kalmıyor. Eve gidip rahat edeyim diyorum oda olmuyor çünkü çalışan bi annenin çocuğuyum, 7 de evde oluyorum annemle birlikte yemek yapma telaşı vs başlıyor. Bütün işleri ona yıkmaya kıyamıyorum halbuki söylesem anlayışla karşılar ama anne işte yani .. :KK43: Yemek yap ye derken 20.30 falan oluyor. Haliyle kafada kalmıyor, kendime bi program yapmıştım ilk 1 hafta süper uydum ama sonrası gelmedi :KK43: Kazanmamda gerekiyor, erkek arkadaşım devlette o yüzden evlenirsek onun tayininin çıktığı yerlerde iş bulşmam zor olur diye çok yoğun baskı kuruyor kpss konusunda .. Gerçi her ne kadar 2 hafta önce ayrılsakta :KK43:
Umarım sizi gördükçe bana da çalışma şevki gelir :)

X