2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Merhabalar kızlar ben de gelmek istiyorum aranıza :)
Ben çalışmalara fazlasıyla geç kaldım ama sizlerle birlikte sıkı bi tempoya girmek istiyorum. Ben hala okuyorum seneye bitcek ama 2014 kpss ile olsun istiyorum geç kalmaya gerek yok :KK3:

Mrb arkdslar iyi clsmalar yeni gelenler hosgeldiler..raporu verip yatyrm cok yorgnm..anysa tekrar 274 soru..iyi geceler..

Matematik 159 soru. Sayı kesir yüzde faiz kar zarar problemleri bitti :) toplu bildireyim biten konuları ddm

merhabalar:KK3: bende hazırlanmaya basladım:KK9: biraz gec oldu ama olsun zaman var daha demi hanımlar:KK34:
benim elimde 2013 kıtaplarım var sanırım tarıh konularına eklemeler geldı....baska degisen kitaplar var mı????

ne dersiniz:KK31:

Kızlar matematiğim iyidir benim, geçen sınavda 1 yanlışım vardı. Çözemediğiniz soruları paylaşın yardımcı olmaya çalışırım. Bazı çözümler hiç anlaşılmıyor kitaplarda çünkü.
Çözdüğünüz soru sayılarını paylaşmayı unutmayın. :21:

merhaba andromedae nasılsın? mat cok iyiymiş senin....bana nasıl calısma mı tavsıye edersin 20 net için...ben sınavda anca 8 net yapabılıyorum berbatım bu konuda....nasıl calısmam daha verım lı olur...önerecegin vıdeo,calısma stılı destegını beklıyorum canım:KK16:

Hoşgeldin canım geçmiş olsun maa aile kurtulmuşsunuz :)

Son denemem 72 çıktı 2 puan yükselmişim ne kadar çok :KK70: Tarih ve coğrafya gayet iyidi ama güvendiğim dağlara kar yağdı türkçe de ne yanlışlar ne yanlışlar matematiğimi zaten cümle alem biliyor artık kötü olduğunu yinede 12 doğru 2 yanlış çıktı ki daha üslü sayılardayım :)) Her neyse Türkçe videoları izlemeye başladım ve her gün paragraf testi çözmeye karar verdim :/ Çağdaş Türk ve Dünya Tarihinde soğuk savaştayım bugün onu bitirip yumuşama dönemine geçmek istiyorum . Vatandaşlıkta da idare hukukuna geçtim ... Haydiin çalışmaya devam öpüyorum hepinizi :KK54:

Hoşbuldum cancağızım,
az yada çok yükseltmişsin ya sen ona bak.. ben deneme çözmeye korkuyorum:18: Rabbim yar ve yardımcımız olsun.. bu arada aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler:KK3:...
tarihte gerileme dönemi bitti..tarih:38 soru

Herkeslere merhabalarr :) Yeni gelenler hoşgelmişler rapor vermeyi de ihmal etmezlerse daha bir hoş olur :KK1: Birbirimizi motive amaçlı :)
Dün soğuk savaşı bitirdim şükür o konferans senin bu konferans benim kafam ambele oldu yahu :KK19: Bugün idare hukukundan video izlemeyi düşünüyorum. Artan zamanda matematik çözerim ya da genel tekrar yaparım ya da geometri benzerlik ya da .... ne çok şey var kolay gelsin herkese :KK6:
Bu arada söylemeden geçmeyim Burcucum uçmuşsun matematikte maşşallah :) Ben soruyla en az 5 dakika bakışıyorum da :KK70:

Son düzenleme:
Herkeslere merhabalarr :) Yeni gelenler hoşgelmişler rapor vermeyi de ihmal etmezlerse daha bir hoş olur :KK1: Birbirimizi motive amaçlı :)
Dün soğuk savaşı bitirdim şükür o konferans senin bu konferans benim kafam ambele oldu yahu :KK19: Bugün idare hukukundan video izlemeyi düşünüyorum. Artan zamanda matematik çözerim ya da genel tekrar yaparım ya da geometri benzerlik ya da .... ne çok şey var kolay gelsin herkese :KK6:
Bu arada söylemeden geçmeyim Burcucum uçmuşsun matematikte maşşallah :) Ben soruyla en az 5 dakika bakışıyorum da :KK70:
Keşke bir günlük soru sayım bu olsa nerdeee...4-5 gündür matematikle uçuşlardayım :KK55: Dün akşam eşim maç izliyor mecburen ben de izliyorum. Adamın formasında 82 yazıyor ben içimden 8+2=10 diyorum o kadar uçmuşum ki huniyi takarım yakında kafama :KK37:

Son denememde 84 neyim var tabii tarihten 13 d 10 y var geri kalanlar fena değildi . Andromeda senin netlet Nasil canim denemelerdee

merhaba andromedae nasılsın? mat cok iyiymiş senin....bana nasıl calısma mı tavsıye edersin 20 net için...ben sınavda anca 8 net yapabılıyorum berbatım bu konuda....nasıl calısmam daha verım lı olur...önerecegin vıdeo,calısma stılı destegını beklıyorum canım:KK16:

Merhaba, hoş geldin. :KK16: Ben matematiğe çalışmadığım için şöyle çalış diye bir çalışma şekli tavsiye edemeyeceğim. :26: Video falan hiç bilmiyorum mat için. Sayısalcı olduğum için bu kadar iyi yapıyorum yani liseden beri iyiydi anlayacağın. Ama şunu söyleyebilirim, matematik konu çalışarak yapılmaz bol bol soru çözülecek çünkü teorik bir ders değil. Yani açıp asal sayının tanımını okursun ama soruda asal sayı nedir diye sorulmayacağı için bu bir işe yaramaz. Çözümlü soru bankalarından bol bol soru çözüp mantığını anlamak gerek. Birden fazla çözüm şekli vardır matematikte o yüzden çözüm yolunu ezberlemek doğru değil. Mantığını anlayınca kendi çözüm yollarını bile üretebilirsin. :KK34:
Kızlar kötü bir haberim var, artık bilgisayarın başında oturmam yasak yani sık giremeyeceğim. Bu lanet ülkenin lanet eğitim ve sınav sistemi yüzünden sağlığım bozuldu, tedavi görüyorum. :KK50: Arada geleceğim ama, sıkı çalışmaya devam! :KK55:

internette çözdüğüm online kpss sınavında 73 puan aldım .matematiksiz bunu almakta bişey benim için :KK33: 1 hafta tarama testleri çözdükten sonra yeniden bir kpss sınavına girip kaç puan arttığına bakacağım.sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum :nazar: inşallah 93 puan aldığım zamanları da yazabilirirm :KK3:

Keşke bir günlük soru sayım bu olsa nerdeee...4-5 gündür matematikle uçuşlardayım :KK55: Dün akşam eşim maç izliyor mecburen ben de izliyorum. Adamın formasında 82 yazıyor ben içimden 8+2=10 diyorum o kadar uçmuşum ki huniyi takarım yakında kafama :KK37:

Olsun 400 baya bir şey sonuçta :) Baya zihinden problemlere geçmişin sen :KK1: O maç izlerken matematik test çözebilirsin aslında ben yaptım oldu ;ammaaaa senin bir de ufaklık var tabii :21:

Bu arada kızlar vatandaşlıktan idare çalıştım ara verdim birazdan yine gideceğim devam etmeye . Ne çok konu varmış bitmiyor arkadaş ya :KK24:

Gunaydiin kizlarr bugün bol bol calisiin ne güzel ben bugunu sevgilimlee geçirmek zorundayiiim poofff :))) sevgililer gununuz bol sevgili gecsiin kolay gelsiiin

İyi aksamlar arkadaslar iyi calismalar..bir konuda sizlern de fikrini sormak istiyorm.belki benm goremedgm bi taraf olabilr sizler aydinlatrsnz yada onaylarsnz..benm elimde 6 tane yayin evinin kitap seklinde hazrlanms yaprak(cekkopart)testi var bugune kadr konu calistm ve birtanesini de bitrdm 5tane kitap kaldi..simdi video izleyerek konu tekrari yapip arkasindan soru cozyrm ve soru cozumumde mesela tarihten islamiyet oncesini tekrar edyrm ve elmdeki 5 kitaptan o konuyla ilgili butn sorulari cozyrm, yaklask 400-500 civari sotu oluyor bu da butn gunumu aliyor baska bi derse bakamyrm ertesi gunde baska bi dersi bu sekilde yani hergun bir ders bakablyrm bu seklde guzelde oluyor konu tam olarak yerlesiyor sizce nasil bi yontem izledgm yol dogru mu?bu seklde 2bucuk ayda kitaplari bitirip butn dersleri 1 kez tekrar etms olcam sonrasinda da surekli denemelere gecerm die dusnyrm sizce devam ediyim mi bu sekl biraz kafam karisk(buarada mat.gunluk soru cozumu sozeller kadr olmaz tabi cunku o cok daha fazla vakt aliyor)ne dersnz fistiklar devam edyyim mi boyle??????

merhaba arkadaşlar maşallah siz baya ilerlemişsiniz ben çalışmaya yeni başladım şimdilik konu çalışıyorum biraz çalışayım sonra denemelere geçicem
:KK25:

İyi aksamlar arkadaslar iyi calismalar..bir konuda sizlern de fikrini sormak istiyorm.belki benm goremedgm bi taraf olabilr sizler aydinlatrsnz yada onaylarsnz..benm elimde 6 tane yayin evinin kitap seklinde hazrlanms yaprak(cekkopart)testi var bugune kadr konu calistm ve birtanesini de bitrdm 5tane kitap kaldi..simdi video izleyerek konu tekrari yapip arkasindan soru cozyrm ve soru cozumumde mesela tarihten islamiyet oncesini tekrar edyrm ve elmdeki 5 kitaptan o konuyla ilgili butn sorulari cozyrm, yaklask 400-500 civari sotu oluyor bu da butn gunumu aliyor baska bi derse bakamyrm ertesi gunde baska bi dersi bu sekilde yani hergun bir ders bakablyrm bu seklde guzelde oluyor konu tam olarak yerlesiyor sizce nasil bi yontem izledgm yol dogru mu?bu seklde 2bucuk ayda kitaplari bitirip butn dersleri 1 kez tekrar etms olcam sonrasinda da surekli denemelere gecerm die dusnyrm sizce devam ediyim mi bu sekl biraz kafam karisk(buarada mat.gunluk soru cozumu sozeller kadr olmaz tabi cunku o cok daha fazla vakt aliyor)ne dersnz fistiklar devam edyyim mi boyle??????

Canım açıkçası bende aynı konuda kararsızım 5 güne matematik hariç diğer derslerim tamamen bitmiş olacak ;ama ben hala tekrarı nasıl yapsam diye düşünüyorum :/ Senin yönteminde güzelmiş . Yinede ben benim aklımdan geçen diğer yöntemi de söyleyim :))
Şimdi Bir günde bir sayısaldan bir sözelden konu tekrarı yapılsa sonra onunla ilgili elindeki kitapların yarısı çözülse... Böyle böyle yaklaşık 1,5 ayda bitse ... Sonra günde 1 deneme ve sözellerde tekrarlara bir kere daha başlamak . Sayısaldaki eksikleride denemelerde görüp sadece soru çözmek .. Tabi bu arada ilk tekrarda elimizdeki kitapların yarısını çözmüştük diğer yarısıda ikinci tekrarda çözülecek ... Ve geri kalan sürede artık tamamen denemeler çözmek lazım diye düşünüyorum ... Tabi hamileliğimin son zamanlarına geleceği için ne kadar uygularım bilemiyorum :KK8: Olmadı yattığım yerden özetlerimi okuyacağım baktım o da olmadı koyver gitsin 2016 ya :KK1:

Canım açıkçası bende aynı konuda kararsızım 5 güne matematik hariç diğer derslerim tamamen bitmiş olacak ;ama ben hala tekrarı nasıl yapsam diye düşünüyorum :/ Senin yönteminde güzelmiş . Yinede ben benim aklımdan geçen diğer yöntemi de söyleyimimdi Bir günde bir sayısaldan bir sözelden konu tekrarı yapılsa sonra onunla ilgili elindeki kitapların yarısı çözülse... Böyle böyle yaklaşık 1,5 ayda bitse ... Sonra günde 1 deneme ve sözellerde tekrarlara bir kere daha başlamak . Sayısaldaki eksikleride denemelerde görüp sadece soru çözmek .. Tabi bu arada ilk tekrarda elimizdeki kitapların yarısını çözmüştük diğer yarısıda ikinci tekrarda çözülecek ... Ve geri kalan sürede artık tamamen denemeler çözmek lazım diye düşünüyorum ... Tabi hamileliğimin son zamanlarına geleceği için ne kadar uygularım bilemiyorum :KK8: Olmadı yattığım yerden özetlerimi okuyacağım baktım o da olmadı koyver gitsin 2016 ya :KK1:

Senn yontemde guzelms cnm hem o zamn 2kez tekrar firsatm olyr bunu da dusnp degerlendrcem aklima yatti.zaten benm kafami karistran benm yontemde birkez tekrar firsatm olacagydi o dusundryrdu.eger senn dedgn yontemle konularn yerlestgni hissedersem o sekl devam ederm ama ogrenmenin tamamlanmadgni dusunursem soru sayisini arttirirm.buarada benm 2012 maceram da senn hikayene benziyor.2012 kpssye calisirken hamileydm nisan 28inde prensesim dunyaya geldi ve sinavada iki ay kalmsti dogm yapana kadr guzel calstm ama dogm sonrasi olay koptu bende kizim cok huysuzdu sabahlari devamli agliyordu kucagmda bile.aksamda ben yorgnluktan bitap dusyrdm ki zaten 3-4saate bir kalkp emzryrdm ve en onemlisi yanmda yardmci olablcek kimse yoktu esim de iste olyrdu yani anlycagn dogm sonrasi hic calisamadm sozeller uctu gtti snv gunude kaynvalidem geldi ben esimle snva gttm ama aklm hep evde bebegmde 2 aylk faln olmstu.snva grdm buarada nerdeyse kimlgmide esimde unutuyormussum:))turkceyi okuyorm ama bebegm agliyomu bilmem napiyomu oyle yapmak icn yaptm ve kosa kosa eve gttm esimde yanmda askim yavas ol biraz yannda annem var iyidr dio ama sen gel bunu bana anlat yani vesselam anlycagn o snvdan o calsma ve o psikolojyle ancak 70 alabldm eger dogm sonrasi yannda yardm edecek biri olrsa sozel tekrarlarini birakma okadr emek verdn karslgni alrsn ins fistgm.sonraya birakma cunku suan benm icn hic kolay olmuyor ve umarm bebegn uslu bi bebek olr:))iyi calismalar cnm....

X