2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Maşallah canım yaa, azmine hayran kaldım.
Allah emeklerini zai etmesin inşallah. Ben de özel bir şirkette reklamcıyım. Benim de gecem gündüzüm yok ne yazıkki ama fırsat buldukça sağımdan solumdan bir kitap, bir yaprak test çıkıveriyor.

Ben de ağustosta yüksek lisansa başlamayı düşünüyorum, biraz geç kaldım ama

Söylediğin gibi memurluk olsa yeter, gerisini anında boşarım

Başarılar dilerim arkadaşım

olmuyor işte şu matematiğe kafam basmıyorrrr neyse ki diğer derslerden netim yüksek çıkıyor .galiba bu sınavda 5-6 mat netiyle yetineceğim

Kızlar ben artık iyice geç kalmış olmanın ateşiyle mi diyim ne diyim bir de kpssyi kazanma aşkı diyim iyice gaza geldim

Ben bu yıl ne yapıp edip 80 üzeri bir puan almaya çalışacağım.Daha aşağısını aklıma getirmek bile istemiyorum.
Bu uğurda da ne gerekiyorsa yapacağım.Her gün coğrafyadan bir konu bitiriyorum ve yaklaşık 70-100 arası soru çözüyorum konuyla ilgili.Bazen daha fazla çözüyorum.Kalan kısımda da türkçe matematik çözüyorum.
Günde en az bir konu ve yaklaşık 250 sorum oluyor.
Coğrafya türkçe matematik bitince diğerlerine bakacağım.
Okul açılınca ne yapacağım bilmiyorum ama gerekirse uyumayacağım geceleri kütüphanemiz açık orda kalacağım gerekirse.
Haziran ayına kadar tüm konuları bitirmiş olarak girmek istiyorum.
Ne yapıp edip en az ben o 80 puanı görmek istiyorum.
Olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum aklıma geldiği an hemen uzaklaşmaya çalışıyorum o düşüncelerden.
Ve tabiki yine de herşeyin hayırlısını diliyorum.
Kolay gelsin kızlar.Bir ara soru sayılarımı yazacağım.

Günaydın arkadaşlaaar
olmuyor işte şu matematiğe kafam basmıyorrrr neyse ki diğer derslerden netim yüksek çıkıyor .galiba bu sınavda 5-6 mat netiyle yetineceğim

Arkadaşım merhaba, belki biliyorsundur ama söylemek istedim. Şenol Hoca diye bi matematikçi var, kendine ait bi web sayfası da var. Oradan konuları izleyebilirsin. Geçrekten çok detaylı ve basit anlatıyor, hiç matematik bilmeyen birisi bile çok iyi sonuçlar alabiliyor. Tavsiye ederim..

Oooh maşallah, Allah emeklerinizi boşa vermesin. Darısı başımaaa

Gunaydnn kizlarr kahvaltyi yapip calismaya baslamali..herkede kolayliklarrbiyi calismalarr.

Günaydın, iyi çalışmalar

Günaydın kızlar. Dün bütün günüm ösym merkezinde geçti eğitim bilgilerimi düzeltmek için. Yine kendi hatalarını bize yıktılar. Hiç çalışamadım o yüzden. Bugün tarihten iki ünite daha çalışmayı planlıyorum böylece çağdaş tarih hariç bitmiş olacak.

aöf de açıklanmış arkadaşlar bitirdim çok şükür ben bütün derslerim aa :) sizlerin nasıl,

bu arada 4. ve 3. sınıf işletme kitaplarımı satıyorum

Merhaba kızlar Sabah erken kalktım ve vatandaşlıktan yargıyı da nihayet bitirdim soru çözdüm . Azcık daha oturdu sanki kafamda konu .Tekrarlara geçince göreceğiz tabi .. Şimdi 2. Dünya Savaşını başlatmaya gidiyorum İyi çalışmalar herkeslere

Fistgm savasiyon mu hala:))yardima ihtiyac var mi bi kosu gelrm:)iyi calismalar cnm..

İyi aksamlar kizlar iyi calismalar raporu verem de yatcm artk.sabh erken kalknca bu saatte yorgn dusyrm yaramazimin buyk katkilaryla tabi..tarih osmanli kult.med. tekrar+160soru/anayasa idare huk.tekrar 80 soru herkese kolayliklar...

Fistgm savasiyon mu hala:))yardima ihtiyac var mi bi kosu gelrm:)iyi calismalar cnm..

Günaydınlaarr uyanın ders çalışacağız :)) He valla canım ya şu çağdaşta bitse de kurtulsam vallahi canıma yetti daha İslamiyet yoktu başlarken kabul ettik kocaaa osmanlıyı yıktık cumhuriyeti kurduk hala bitmedi Sanada iyi çalışmalar canım Bende kahvaltımı yapıp başlıyorum hemen . Bugün deneme çözeceğim sonra konu çalışmasına geçeceğim . Deneme bitsin günah defterimi açıklarım size

Günaydın kızlar! Dün tarihten iki ünite daha çalıştım böylece çağdaş tarih hariç tarih tekrarım bitmiş oldu. Bugün de çağdaş tarihe başlayacağım. Sonra da deneme çözeceğim bakalım tekrarlar işe yaramış mı. :18:

[QUOTE=guness_;

Arkadaşım merhaba, belki biliyorsundur ama söylemek istedim. Şenol Hoca diye bi matematikçi var, kendine ait bi web sayfası da var. Oradan konuları izleyebilirsin. Geçrekten çok detaylı ve basit anlatıyor, hiç matematik bilmeyen birisi bile çok iyi sonuçlar alabiliyor. Tavsiye ederim.

teşekkür ederim cnm bilmiyordum şenol hoca yı söylemen iyi oldu.Hemen konuları izlemeye başlıyorum.inşallah faydasını görürüm de doğru sayım artar .çok ümitsizim çünkü :2:

2 hafta aradan sonra aranızdayım yine inşallah devam edeceğim çalışmalarıma :) raporumu veriyorum hemen
Tarih 60 sou
Türkçe 130 soru
Matematik 32 soru

Mrb canlar çok özlemişim sizi...
Bebiş sünnet oldu; şehir içi şehir dışı bilumum misafir itinayla ağırlandı...:104:
Vira bismillah diyerek külkedisi modunu 2014 evde çalışanlar kulübü moduna alıyorum...
Utanarak ilk raporumu vereyim bari..

tarihte duraklama dönemi bitti... tarih:66 soru
matematik obeb okek bitti...matematik: 38 soru

Hoşgeldin canım geçmiş olsun maa aile kurtulmuşsunuz :)

Son denemem 72 çıktı 2 puan yükselmişim ne kadar çok Tarih ve coğrafya gayet iyidi ama güvendiğim dağlara kar yağdı türkçe de ne yanlışlar ne yanlışlar matematiğimi zaten cümle alem biliyor artık kötü olduğunu yinede 12 doğru 2 yanlış çıktı ki daha üslü sayılardayım :)) Her neyse Türkçe videoları izlemeye başladım ve her gün paragraf testi çözmeye karar verdim :/ Çağdaş Türk ve Dünya Tarihinde soğuk savaştayım bugün onu bitirip yumuşama dönemine geçmek istiyorum . Vatandaşlıkta da idare hukukuna geçtim ... Haydiin çalışmaya devam öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…