2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

selam kızlar hastalıktan gözüm açılmadı ki bi türlü çalışayım ,ama bu gün karartıp gözümü osmanlıyı bitiricem artık.:KK52::KK52:
dün gece bi rüya gördüm ki sormayın gülmekten patlarsınız güya kpss sınavı gelmiş çatmış :KK52: sınav oluyoruz sadece matematik soruları var elimde :KK47: hemen çözüp veriyorum tabi çözemediklerim de var ama ben kağıdı verdikten sonra sorulara bir daha bakıyorum ki ne göreyim aslında çok kolay beş altı tane soruyu hiç okumamışım bile eyvaaah diyorum aslında yapabilirmişim keşke yapsaymışım diye ahh vahh ediyordum ki uyandım.sorulardan birini gördüm problemdi hem de cevap şıkkını bile gördüm cevabı 8 di:))) uyandım eşime anlattım o da dalgasını geçiyor benle her gün bi tane soru görsen hazirana kadar 2.tekrarı bile yaparsın aldın sen bu sınavı diyo yani vicdanım beni dürtmeye başladı galiba ders çalışmıyorum diye bilinç altım alttan alttan atarlanıyo :KK9:

Kızlar internette dershanelerin Türkiye geneli denemeleri var, indirip çözün bence zaman tutarak. Sadece ders çalışmak olmaz, süreyi iyi kullanmak da önemli. Bulamazsanız özel mesajla link atarım.

kızlar bende size katılmak istiyorum şu ana kadar kitap yüzü açmadım bebeğim var çalışamam dedim hep bahane buldum kısacası ama topiğnizde bir çok anne var azimle çalışıyorlar diyerek bende yapabilirim dedim bende şöyle bi düşündüm nerden başlasam diye kalakaldım uzun bir ara verince öğrenciliğe sanki herşeyi unutmuş gibiyim matematikten başlasam iyi olur heralde desteklerinizi bekliyorum kızlar

kızlar bende size katılmak istiyorum şu ana kadar kitap yüzü açmadım bebeğim var çalışamam dedim hep bahane buldum kısacası ama topiğnizde bir çok anne var azimle çalışıyorlar diyerek bende yapabilirim dedim bende şöyle bi düşündüm nerden başlasam diye kalakaldım uzun bir ara verince öğrenciliğe sanki herşeyi unutmuş gibiyim matematikten başlasam iyi olur heralde desteklerinizi bekliyorum kızlar

tembellik konusunda yalnız değilsiniz :KK31: camışş gibi uyumaktan ders çalışamıyorum

benim bi sorunum var. masaya oturduğum andan itibaren sıkıntı basıyo ders çalışamıyorum. matematik sorularını genelde tv karşısında çözmeye çalışıyorum hiç sıkılmıyorum :26: sessiz ortamda uykum geliyo ayol

benim bi sorunum var. masaya oturduğum andan itibaren sıkıntı basıyo ders çalışamıyorum. matematik sorularını genelde tv karşısında çözmeye çalışıyorum hiç sıkılmıyorum :26: sessiz ortamda uykum geliyo ayol

Müzik dinleyerek çalışmayı denedin mi? Klasik müzik ama, öyle eller havaya değil. :KK53:

Müzik dinleyerek çalışmayı denedin mi? Klasik müzik ama, öyle eller havaya değil. :KK53:

severim klasik müziği evett. mozart best of favorim :KK53: bide ben oturduğum zaman bi konuyu bitirmek için şartlandırıyorum kendimi oda sıkıyodur muhtemelen. hala uyabildiğim bi programım yok. nasıl bi programınız var? belki kendime göre şekillendiririm

severim klasik müziği evett. mozart best of favorim :KK53: bide ben oturduğum zaman bi konuyu bitirmek için şartlandırıyorum kendimi oda sıkıyodur muhtemelen. hala uyabildiğim bi programım yok. nasıl bi programınız var? belki kendime göre şekillendiririm

Ben ders ders gidiyorum. Matematik ve Türkçe de sorun yaşamayacağımı düşündüğümden onlara son anda bakmayı düşünüyorum. Coğrafyayı bitirdim. Tarihte bitmek üzere bugün sipariş ettiğim kral kızı kitabı da geldi. Ama şu an tıkınıyorum çalışmıyorum :KK17::KK19:

Canım ben ders çalışmaya sonbaharda başladım, Ders ders gittim, tarih coğrafya ve vatandaşlık bitti. Birer tane de soru bankası bitirdim ama hala genel kültürden bir sürü yanlışım çıkıyor. Ders ders gidince unutuluyor sanırım. :26: Tekrarlara başladım şimdi ama yine de sil baştan gibi geliyor. :KK50:
Bu arada, Vivaldi, Bach ve Tchaikovsky de çok iyi gidiyor. :KK9:

Son düzenleme:
Kızlar internette dershanelerin Türkiye geneli denemeleri var, indirip çözün bence zaman tutarak. Sadece ders çalışmak olmaz, süreyi iyi kullanmak da önemli. Bulamazsanız özel mesajla link atarım.

Canım sana zahmet bana da atabilir misin linki?

Kızlarr merhaba herkeslere :KK16: Paylaşımlar arttı nasıl mutlu oldum görünce :KK53: Bende bugün tarihten muharebeleri tamamen bitirdim artık işin diplomasi kısmındayım :KK51: Matematikten mutlak değer çalıştım videosunu falan izledim . Şimdi mutlak değer kurallarını yazacağım sonra da soru çözeceğim inş .. Hepinize kolay gelsin :KK54:

Canım ben ders çalışmaya sonbaharda başladım, Ders ders gittim, tarih coğrafya ve vatandaşlık bitti. Birer tane de soru bankası bitirdim ama hala genel kültürden bir sürü yanlışım çıkıyor. Ders ders gidince unutuluyor sanırım. :26: Tekrarlara başladım şimdi ama yine de sil baştan gibi geliyor. :KK50:
Bu arada, Vivaldi, Bach ve Tchaikovsky de çok iyi gidiyor. :KK9:

ne zamandan beri tchaikovsky nin adını hatırlamaya çalışıyodum . Allah razı olsun :KK16::KK16:

günlük 2 ders sıkıştırayım :KK31: geometriyi ensona atmayı düşünüyorum geriye 5 ders kalıyor :KK31: 85 puan almak için 80 net yapmak gerekiyordu değil mi? (standart sapma dahil midir acaba ön lisanslar için?)

Ayy çok moralim bozuk yaa bir daha deneme çözmeyeyim en iyisi. :KK50: Atanmak için 105 nete ihtiyacım var en az, ben anca 80 net yapıyorum. :KK43: Ve ben bunu bu kadar soru çözmeden önce de yapıyordum zaten. Nasıl olacak kızlar?

andROMEdae canımcım ben de link istiyorum :KK16:

ay kızlar siz çok yaşayın emi güldürdünüz valla beni :KK9: tembellikte yarışıyoruz galiba :KK9: neyse dün konu bitireyim dedim ama evren ters mesaj almış olacak ki ders çalışmamam için ne varsa gönderdi bana :KK9: velhasıl çalışamadım.. oğlum da 3. dişe gebe sanırım gece boyunca ağladı dellendim sabaha kadar :KK53: şimdi hem eşim hem oğlum uyudu :KK8: ooohhh fırsat bu fırsat çalışayım bari :KK6: kolay gelsin hepinizeee :KK54:

Ayy çok moralim bozuk yaa bir daha deneme çözmeyeyim en iyisi. :KK50: Atanmak için 105 nete ihtiyacım var en az, ben anca 80 net yapıyorum. :KK43: Ve ben bunu bu kadar soru çözmeden önce de yapıyordum zaten. Nasıl olacak kızlar?

sıkma canını güzelim ya daha sınava çok var o zamana kadar deneme çöze çöze netlerini artıracaksın :KK16: hemen moral bozma tekrarlarına ve soru çözümlerine devam et emin ol zamanla denemelerde netlerinde artacaktır..

sıkma canını güzelim ya daha sınava çok var o zamana kadar deneme çöze çöze netlerini artıracaksın :KK16: hemen moral bozma tekrarlarına ve soru çözümlerine devam et emin ol zamanla denemelerde netlerinde artacaktır..

İnşallah dediğin gibi olur canım. :18: Linkleri atıyorum.

canım hemen bozma moralini bak ne güzel konuların bitmiş. zaten g.yetenek süper senin biraz g.k konuları yeniden başla çalışmaya hangi konularda eksiksen biraz onlara ağırlık var .. yaparsın ben zaten senin azmine hayranım..

bu arada bugün hiç soru çözmedim. 1000 soruyuda tamamlayamadım. konu çalışmasaydım aslında bi ihtimal yapardım ama. bide bugün çalışamadım. sonuç olarak.

türkçe... 145
mat :23
tarih .. 360

toplamda 528 soru en azından yarısını yaptım bunada şükür.

andROMEdae canımcım ben de link istiyorum :KK16:

ay kızlar siz çok yaşayın emi güldürdünüz valla beni :KK9: tembellikte yarışıyoruz galiba :KK9: neyse dün konu bitireyim dedim ama evren ters mesaj almış olacak ki ders çalışmamam için ne varsa gönderdi bana :KK9: velhasıl çalışamadım.. oğlum da 3. dişe gebe sanırım gece boyunca ağladı dellendim sabaha kadar :KK53: şimdi hem eşim hem oğlum uyudu :KK8: ooohhh fırsat bu fırsat çalışayım bari :KK6: kolay gelsin hepinizeee :KK54:

canım bebişine geçmiş olsun inş. ağrısız sızısız çıkarır dişlerini.
maşallah sen iyi çalışıyorsun. hemde bebişin var. en tembeliniz ben çıktım. günde 12 saat uyu. sonra kalk evde kimsecikler yok istediğin gibi kafana göre ders çalıış işte demi. ama nerde ben tembellikten bişi yapamıyorum ki.

canım bebişine geçmiş olsun inş. ağrısız sızısız çıkarır dişlerini.
maşallah sen iyi çalışıyorsun. hemde bebişin var. en tembeliniz ben çıktım. günde 12 saat uyu. sonra kalk evde kimsecikler yok istediğin gibi kafana göre ders çalıış işte demi. ama nerde ben tembellikten bişi yapamıyorum ki.

bende 2 yıl önce senin yaptığını yaptım canım yeni evlenmiştim evde yalnızdım işim gücüm yoktu ama ben ne yaptım paso yattım ne olcaksa sanki :KK53: ama sonra çok pişman oldum da iş işten geçti şimdi cezamı çekiyorum bi nevi :KK53: o yüzden evlimisin falan bilmiyorum ama güzelim benden sana tavsiye ilerde pişman olacağını düşünüyorsan şimdi birazcık sık dişini.. yine uyu gez toz ama ders çalışmayı da ihmal etme madem boşsun en azından günde bir konu bitirsen sınava kadar tekrar etme şansın bile olur hemde bol soru çözebilirsin.. ahanda kendimi orta yaşlı sınıfında hissettiğim an bu an işte :82: neyse işte çalış çalış, çalışmak iiidir candır :KK8: :KK8: :KK8:

X