2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Kızlar ben bir bakanlığın sınavına girmiştim kazandım yazılıyı, şimdi mülakata gireceğim artık onun için çalışmam lazım. O yüzden KPSS yi biraz aksatacağım gibi. :18:

hakkında hayırlısı olsun canım.. Mülakatta başarılar.. inşallah mülakatı da geçersen kpss ye ihtiyacın olmayacak zaten.. senin başarın bize de şans getirsin inş :)))

hakkında hayırlısı olsun canım.. Mülakatta başarılar.. inşallah mülakatı da geçersen kpss ye ihtiyacın olmayacak zaten.. senin başarın bize de şans getirsin inş :)))

Amin canım inşallah, hayırlısı olsun dediğin gibi. Kısmetimde neresi varsa o olacak zaten de şu mülakatlarda referans (!) olayı olmasa daha umutlu olacağım da işte... Kazanıp girsem bile yalnız bırakmam sizi

Alangu bende bas donmrm bitsin mide bulantim gecsin diye diye bugune geldim
Ne soru ne konu hicbisey yok..mide bulantisi da gecmedi..
Zaman cabuk geciyor ve dogumdan sonra calismak zor otesi olacagindan silkelenmek lazim..
Ama nasil onu bende bilmiyorum (

Canım mülakat için başarılar dilerim inş dilediğin gibi olur :13: Bugün tarihte Türk İslam Tarihini bitirdim . Bir de konular bitene kadar her ay çözdüğüm deneme sınavımı yaptım en son yaptığıma göre daha yüksek net çıktı İşlediğim konulardan hiç yanlışım çıkmadığını gördüm ;ama işlemediklerim içler acısı Ama bunu görmek bende konu çalışma isteği uyandırdı demkki çalıştıkça netlerimiz artacak

Sağol canım. Süpersin ben daha hiç deneme çözmedim coğrafya da tamamen bitsin çözeceğim. Hangi yayın evinin denemesini çözüyorsun?

Ya kızlar tarihten konuları madde madde değil de hikaye gibi birbirine bağlayarak anlatan bir kitap var mı bildiğiniz? Kalınlığı hiç önemli değil işe yarasın akılda kalıcı olsun yeter

canım benim tebriklerr insallahh olurda uğrasmazsınn bizide sevindirirsinn bırakma biz zaten yaaa grubumuzz dağılmasınn sonraa kime dicez sorularımız şukadar falan diee
bravoo sanaa ben daha hiç deneme çözmedimm:26::26: bak ne güzel işte çalıştığın konulardan yanlışın yokmuşş önemli olan buu diğerlerii dahaa çalışılacakk normall yanlışş yapmann:13:

Sağol canım. Süpersin ben daha hiç deneme çözmedim coğrafya da tamamen bitsin çözeceğim. Hangi yayın evinin denemesini çözüyorsun?

Canım bende ihtiyaç yediiklim pegem murat denemeleri vardı . Bugün muratı çözdüm. İnternetten bulduklarımda var ama onları bir ara çıkarmam lazım netten :26: Bende konuların bitmesini bekleyecektim aslında;ama merak ediyorum çalıştıklarım bir işe yaramış mı diye . Hatta konular tamamen bittiğinde bu denemeyi tekrar çözüp gelişmeye bakarım iyice sıyırdım

Sekeycim teşekkür ederim canım İnş. hepimizin netleri yükselecek ve atanacağız

yaa terstepskii senden özendim çok deneme çözesim geldii ama daha konularım bitmedii diee korkuorum çıkan sonuç moralimi bozarr gibime gelioo:26::26:
bu yüzden daha hızlı calışıpp biran önce eneme çözmem lazımm
b arada bugun vatandaşlıktan 3 konu işledim
anayasal sürreçler osmanlı anayasaları tc anayasaları 82 anayasasıı temel hak ve ödevlerr
ama soru sayısını bilmiorumm toplayım paylaşıcam sizinlee kimler neler calıştı bugun baskaa andROMEOdae hariç

Son düzenleme:
Eğer seni olumsuz etkileyecekse konular bitince çözersin canım Maşşallah güzel çalışmışsın bugün Ben de soru sayılarımı paylaşacağım ama matematik testlerim var çözülecek birazdan yazacağım bende

ıyı aksamlar kızlar bende bugun tükceden 24 cografyadan 90 matematıkten 60 sorucozdüm :)

Kızlar soru sayılarımı yazayım Tarih:112 soru Matematik:40 soru Türkçe 30 soru çözmüş bulunmaktayım. Bugünlük bukadar daha da çalışmam

günaydın kızlaar :) ben yine erkenciyim ama bugün çalışabilecekmiyim bilmiyorum... dün ki soru sayımı yazayım bari maalesef türkçeden 22

kabul ederseniz bende size katılmak istiyorum önlisans mezunuyum 2012 de kpss ye girdim ama istediğimi yapamadım şimdi tekrar evde 2014 kpss ye çalışmaya başladım.ama hem iş hem ders hem evlilik çok zor oluyor burada yazanları uzun zamandır okuyorum bana motive olacağını düşünüyorum.çalışmaya daha yeni başladım sayılır.21 ekimden şuana kadar

matematik=temel kavramlar,sayı basamakları,bölme-bölünebilme,asal çarpanlara ayırma,obeb-okek
türkçe=sözcükte anlam bitti.

önce türkçeyi bitirim coğrafya,vatandaşlık,tarih devam etmeyi düşünüyorum.konuları yetiştirememekten korkuyorum deneme çözecek zaman kalmıycak gibi geliyor.
yardımlarınızı bekliyorum.

Günaydıın kızlarr
Canım aramıza hoşgeldin Evlilikle evet biraz zor oluyor işle düşünemiyorum bile :18: Ama isteyince yapamayacağımız şey yok yetiştirirsin konularını tekrar bile yaparsın yeterki bırakma :)

Bugünkü planımda geometri üçgende açılar konusu,türkçe cümlede anlam konusu ve matematikten soru çözmek var. Zaman artarsa ona göre bir şeyler daha eklerim . Bunları bitirmişimde eklemeyi düşünüyorum

çok teşekkür ederim inşallah hep beraber yapacağız bende bugün akşam türkçeden cümlede anlamı bitirmeyi düşünüyorum matemetikten biraz çözemediğim sorular var çalıştığım konulardan akşam eve gidince onları burda paylaşmaya çalışırım böylelikle eksiklerimizi kapatırız inşallah diye düşünüyorum :)

merhaba arkadaşlar bende önlisans mezunuyum evde çalışacağım doğru yerde miyim :) yoksa burda genelde lisans mezunları mı var.benim matematik iyidir ha aranıza alın beni işinize yararım belki :))

Günaydın kızlar, ben daha iyileşememişim dün yine bir baş ağrısı hiç bir şey çalışamadım. Bugün biraz mülakat için çalışıp sonrasında coğrafyadan kalan ünitelerime bakacağım. Bu aralar bakanlıklar ilana çıktı hep, başvuruyla geçiyor zamanım KPSSyi boşladım iyice. Kazansam da bari boşladığıma değse. :18: Dua edin kızlar benim için çok istiyorum ya artık kurtulayım işsizlikten

merhaba arkadaşlar bende önlisans mezunuyum evde çalışacağım doğru yerde miyim :) yoksa burda genelde lisans mezunları mı var.benim matematik iyidir ha aranıza alın beni işinize yararım belki :))

Aramıza hoş geldin canım.Tabiki alırız aramıza özellikle benim matematik zaten içler acısı sık sık soru sorarım sana

Çok geçmiş olsun sana da canım.Bu arada tebrik ederim yazılı mülakatı geçmişsin çok şükür dua edicem sana hakkında hayırlısı olsun.
stres yapma varsa kısmetinde cuk diye oluverir

evet işimiz çok zor kitaplar dağ gibi yığıldı çalışılmayı bekliyor.sorular çözülmeyi,işler yapılmayı bekliyor.ama benim canım hiiiiiiiç bir şey
yapmak istemiyor. leblebi aldım bu gün denicem.kana kana su içmeyi özledim ama onu bile midem kaldırmıyor.7.haftaya kadar laylaylom geçti bende öyle sürecek sandım iyiymiş hamilelik kolaymış dedimmm taaki bulantılar birden başlayınca fikrimi değiştirdim gelmeyeyim buraya çalışanların da motivasyonunu bozmayayım dedim ama buraya ve sizlere çok alıştım girmeden duramıyorum.velhasıl ne olacak bilmiyorum sabır taşımız çatlicak. dün çok az tarih çözdüm bu gün daha ders başına geçemedim.ama ben her şeye rağmen ağlaya ağlaya da olsa çalışacam bu sınave elimden gelenin en iyisini yapmış olarak girmek istiyorum.bebeğim için onun geleceği için bundan başka çarem yokk .çünkü eşim de üniv.mezunu hatta yüksek lisans yapıyor Gazi üniv.de buna rağmen özel sektörde asgariden az yüksek bi maaşa talim ediyor.ya bu sınavı kazanıcaz ya kazanıcaz başka çaremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…