2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

ben özet çıkarmadım x yayıncılıgın ve pegemın ders notlarını aldım onlar ozet seklınde zaten ordan yaptım tekrarlarımı matla türkçeyi bitirdim sonra tarihi sonra cografyayı en sonda anayasayı bitirdim ders ders gittim tarihi bittiğinde hergun acıp bır test çözüyordum haftada bırde bastan sona tekrar yapıyordum aynı zamanda cografya konularına calışıyordum boyle ilerledim ben hepsıne bır baslasaydım ustesınden gelemezdim bu sekılde ılerlemek bana daha ıyı geldı

topik almış başınıı gitmişş gözgezdirebildim sadece aramıza yeni katılanlaraa hoşgeldinn diyorum önceliklee
adnROMEOdae cim hayrlısyla yerleşiceksin bu sen inşallahh hiç canını sıkma ben mülakatlarıda basaracağına inanıyorum hayırlısıylaa
dün gece vatandaşlk alışmıştımm baya bi konu işledim yasama yürütme yargı kaldı sadecee ..bu sefer anladım gibi bu konularıı
vatandaşlık=261 soru çözdümm

Tebrik ederim, yazdıklarınız moral oldu buraya teşekkürler. Mezun olunan bölüm de çok önemli, ben mesela 87 ile atanamıyorum. Darısı başımıza inşallah
Bu arada, nasıl yapacağım evle çocukla beraber dedikleri zaman, isteyince yaparsınız başaracaksınız dediğim arkadaşlara karşı da beni haklı çıkardığınız için bir kez daha teşekkürler. Gördünüz mü kızlar isteyince oluyormuş.

Son düzenleme:
Kızlar anlamadığınız kafanıza takılan noktalar, yahu bunun cevabı niye bu değil de bu dediğiniz sorular varsa yazın yorum yapalım.

sekeye katılıyorum yahu sabahtan beri sadece bi kaç saatliğine bakmadım topik almış başını yürümüş :)) yeni gelenler, hoşgeldiniz aramıza :)) ben bugünde hiiiç çalışamıyorum, oğluşum formunda yine sanırım diş çıkarıyor :) ama sayenizde çalışma isteğim sönmüyor hiç :))

selam kızlar kitaplarım öylece duruyor dolap da büyük bir hırsla almıştım kardeşimden .2006 yılında bitti okul kamu yönetimi mezunuyum 1 kere girdim kpss ye.65 almıştım çalışmadan.sayısal hiç yok bende ya altından kalkabilirmiyim evde hiç bilmiyorum benim bölümünden mezun var mı aranızda kaç puan gerekiyor acaba izmir de oturuyorum ben burda hiç boş kadro olacağını düşünmüyorum .okulu yeni bitirmiş arkadaşlar varsa vallaha çalışsın hemen kpss ye sonrası evlilik çocuk çok zor oluyor bilgilerde gidiyor zaten yemeği soğutmadan yemek lazımmış ama kısmet diyelim:)avutayım kendimi var mı bana yol yordam göstercek arkadaşlarım bu sene b grubu sınavı herhalde değilmi lisans mezunları girebilirmi

Hoş geldin. Evet bu sene bütün ön lisans ve lisans mezunları girebiliyor canım. Hiç moralini bozma, şöyle düşün bak kaç sene olmuş mezun olalı bu sene sınava girmeye karar vermiş olmanın bir nedeni olmalı değil mi? Belki de zamanı gelmiştir artık Hiçbir şey sebepsiz ve zamansız olmaz. Umudunu kaybetme, istersen başarırsın.

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım burayı sürekli takip edeceğim dershane ortamı gibi olmuş güzel olmuş

şimdiye kadar sadece türkçe konu anlatımı bitirdim 525 türkçe sorusunu eklermisin andromeda :)

Lajoba bu arada bende gıda mühendisiyim 2012 de sınava girmişmiydin ?

aaa çok sevindim canım hoşgeldin aramızaaa :)) girmiştim ama hiiiç çalışmamıştım 72 aldım sen kaç almıştın??

andROMEdae cim benim de 22 türkçem vardı hatırlatayım tekrardan :)))

Oooyşş ne güzel birsürü kişi olduk Yeni gelenler hoşgelmişler aramıza Tam diyordum ki kendime bugün hiç çalışasım yok dinlensem mi diye buraya bir girdim geldiler bana çalışacağım Atanan arkadaşımız iyiki konuya yorum yapmışın gerçekten motivasyon oldu haydiin derse

Aramıza hoş geldin canım.Tabiki alırız aramıza özellikle benim matematik zaten içler acısı sık sık soru sorarım sana
teşekkür ederim arkadaşım , ne demek tabi herzaman beklerim birde tarih coğrafyan iyiyse çok iyi anlaşacağımıza eminim :))

hoş bulduk canım sağolasın bugün itibariyle başlıyorum yok mu beni gaza getirecek bir cümleniz :)

Haklisin canim baska caremiz yok.2 cocukla artik daha da zorlasacak benim
Hos tek cocukla da kolay degil.daha sessiz sakin otururken degerlendirmek lazim
Ama bulanti bas donmesi depresyon gibi hormonlar zaten tavan kolay gele valla (

60 turkce cozdum
Suan yazarken bile midem bulaniyo
Turkce sorularimi bas dondurucu yoksa benim sipa mi karar veremedim

burası kyk nın odası değil mi :) yani avatardaki ressim :)bende varım herkese kolaylıklar

merhaba arkadaşlar bende önlisans mezunuyum evde çalışacağım doğru yerde miyim :) yoksa burda genelde lisans mezunları mı var.benim matematik iyidir ha aranıza alın beni işinize yararım belki :))

ben ön lisansım
hoş geldin guruba aktif topik katıl kaçırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…