2014---KPSS Çalışmaları <3

kızlar bende hazırlanıyorum sınava. vatandaşlık dışında tüm konular bitti soru çözüyorum da şu vatandaşlığa nasıl çalışmalı baştaki hukuk kavramları falan çok karışık geliyor. güzel bi yöntemi olan varmı

tanıdığım avukat falan varsa daha güzel anlaşılıyor ben kssye hazırlanırken kaynaktan sonra avukat arkadaşıma anlattırdırm daha kalıcı oldu :KK70:

at anacım at çözelim :21:

$Fotoðraf0167.jpg al o zamanEn Büyük KK

tolinim siyasete daldım ya baya karışmış çıkamadım :KK9:

şöyle anlatmaya çalışayım...

Biri 4 saatte diğeri 6 saatte yanıyormuş, ortak katı 12 saat olarak alabiliriz.
12 saat ise 6 saatte 2t yanar
12 saat ise 4 saatte 3t yanar

12s-3t/ 12s-2t=1/2 ( yarısı dediği için)
içler dışlar çarpımı yapalım

2.(12s-3t)=12s-2t
24s-6t=12s-2t
24s-12s= -2t+6t
12s=4t
s= 3t zamanda....

Bugün 285 tane tarih çözdüm. Kurtuluş savaşı ve inkılaplarına 600 soru cozmus oldum 2 günde :nazar:
Yarında turkceyi bitirir cumartesi anayasa pazara kadar kampimi bitirirsem kendime ödül olarak ev temizliği için zaman verecem pazar günü :KK6:

Ev hanımının da ödülü böyle olur :KK52:

Bugün 285 tane tarih çözdüm. Kurtuluş savaşı ve inkılaplarına 600 soru cozmus oldum 2 günde :nazar:
Yarında turkceyi bitirir cumartesi anayasa pazara kadar kampimi bitirirsem kendime ödül olarak ev temizliği için zaman verecem pazar günü :KK6:

bende türkçe ve tarih çözdüm

ben kendime genelde bu tür şeyleri ceza olarak veriyorum ama haha

çok iyi çalışmışsın canım maşallah :nazar:

kuzummm maşallah napmışsın sen yahu :)))))
ah ahh tarihten sen kadar soru çözmek benm için hayalll :KK14:

sorunu çözdüm ama foto yükleyemedim maalesef:KK43:

şiimdi iki mumun uzunluğu da aynı biri 6sa biri 4sa yanıyor bunu tıpkı x uzunluğunu bölmek gibi düşün biri 6 ya biri 4 e bölünüyor şöyle ki

x mum uzunluğu= x/6
x mum uzunluğu= x/4 daha yavaş yanan diğerinin yarısı olması için 1/2 ile çarpılır
===> x/6.1/2= x/4 ===> x=3

badem ya benim bölüm bilgisayar sence tahminen kaç net yapmam gerekir bir de sen 2012 onlisans sorularını çözdün mü hiç

ben 2012 sınavına bizzat girdim canım :)
85 puan için 75 net falan gerekiyor işte canım. mantıkları çözebilirsen daha fazla puan getirir.

Son düzenleme:
ben 2012 sınavına bizzat girdim canım :)
85 puan için 75 net falan gerekiyor işte canım. mantıkları çözebilirsen daha fazla puan getirir.

hadi ya öyle mi :)
com sağol canım ben coğrafyay bitirdim ama geçenlerde bir çözeym dedim keşke çözmeseydm çok kötü yaptım acaba badem çözmüş müdür kaç yapmıştır bir sorayım dedim sen sınavına bile girmişsin :)

canım senin coğrafya nasıldı peki ?
birde genel olarak nasıldı sence kolay mıydı ?zor muydu bazıları kolaydı diyor

canım senin coğrafya nasıldı peki ?
birde genel olarak nasıldı sence kolay mıydı ?zor muydu bazıları kolaydı diyor

Benim genel kültürde 47 doğrum vardı. Coğrafyada zorlandım ben açıkcası en çok yanlışımda onda çıktı :KK50:
Ben genel yeteneği kaydırdığım için seksen aldım yoksa seksen sekiz bekliyordum en az
Genel olarak ne zor ne kolaydı ama diğer yıllara göre değişik bir sınavdı
2010da sorular çok kekmiş mesela..

Son düzenleme:
X