2014---KPSS Çalışmaları <3

kızlarr nerdesınız yahu kımse çözdgu soruları yazmıyor canlanın bıraz 1 e kdr 300 sorumu tamamladm yıne öyle yemegnden snra devam edıcem iş çıkısına kadar ıyı oldu bu kamp baya hızlı soru çözmeye basladm :KK1:
Harika gidiyorsun Polisesi
Bende dersaneden geldim yemek yedik eşimle. Mutfağı toparlayıp dersin başına geçiyorum.
Yarın deneme sınavım var. Tekrar amaçlı tarih cozecegim bugün 360 tane inşallah :KK34:

Harika gidiyorsun Polisesi
Bende dersaneden geldim yemek yedik eşimle. Mutfağı toparlayıp dersin başına geçiyorum.
Yarın deneme sınavım var. Tekrar amaçlı tarih cozecegim bugün 360 tane inşallah :KK34:

tesekkur ederım sarfansarı bu kamp olmasa bukdr sıkı çözmezdm dakıka koydm bırde kendıme 30 soruluk testler 15 dkkada 30 soru çözuyorm ben sınava kdr böyle çalssam dha ne ısterım :KK1:

matematık yok canım sıfır bende 10 soru daha çözup bırakıcam tarıh soru bankamı bıtırdm bugunluk 450 tarıh 50 de vatandaslk çözmüş olucam 10 soru daha çözdkten snra 500 soruda kaldm yarın ınsallah daha fazla çözebılırım:KK31:
Bence daha vakit var. Matematikte çalış. Meslek liselerinin çoğu matematik yapamadığı için mat yapacaklar fark atıyor sınavda. Bunun için konuların bitti nasılsa matematige de kafa yor biraz.
Senolhoca.com sitesinden alt yapı olusturabilirsin.

kızlarrr iyi geceler..(dün ve bugün)
tarih coğrafya ve öyt den 200'er soruyu tamamladım..
gelişimden 156 soru çözdüm ve gelişim soru bankam bitti..

Bende Türkçe çözerek soru sayımı tamamladım. Anlatım bozuklukları, noktalama işaretleri, mantık...

kızlarrr iyi geceler..(dün ve bugün)
tarih coğrafya ve öyt den 200'er soruyu tamamladım..
gelişimden 156 soru çözdüm ve gelişim soru bankam bitti..

Bende Türkçe çözerek soru sayımı tamamladım. Anlatım bozuklukları, noktalama işaretleri, mantık...
:nazar: masallah kızlar :KK9::KK9:
Bende tarih çözdüm bugün. Günde 300 soru çözerek ilerliyorum. Bugün 300 soru cozmeme 48 soru kaldı çözüp uyuyacagim.

Bence daha vakit var. Matematikte çalış. Meslek liselerinin çoğu matematik yapamadığı için mat yapacaklar fark atıyor sınavda. Bunun için konuların bitti nasılsa matematige de kafa yor biraz.
Senolhoca.com sitesinden alt yapı olusturabilirsin.

matematıkten korkuyorm ben ya ılk basladgmda zaten calısıyordm esımde sagolsn baya anlattı ama snradan dedıkı sen bence hıc matematık calısma canım sözelı fullemeye calıs :KK1: okdr zorladmkı oda tükendı sanırım :26: smdı nabsam bılemııyorm tum derslern konularını guzel bır tekrar yapıp matematıge baslıyabılırım en azndan sınavda cok cıkan sorular bellıdır onlara agırlık verebılırım :26:

kızlar kpss deki mantık sorularını hangi kaynaktan çözüyorsunuz?

birde genel kültür-yetenek için sağlam bi yayın önerebilir misiniz??

matematıkten korkuyorm ben ya ılk basladgmda zaten calısıyordm esımde sagolsn baya anlattı ama snradan dedıkı sen bence hıc matematık calısma canım sözelı fullemeye calıs :KK1: okdr zorladmkı oda tükendı sanırım :26: smdı nabsam bılemııyorm tum derslern konularını guzel bır tekrar yapıp matematıge baslıyabılırım en azndan sınavda cok cıkan sorular bellıdır onlara agırlık verebılırım :26:

Canım diğer sozelleri hallettin nasıl olsa, bence matematiğe bak.

kızlar bende hazırlanıyorum sınava. vatandaşlık dışında tüm konular bitti soru çözüyorum da şu vatandaşlığa nasıl çalışmalı baştaki hukuk kavramları falan çok karışık geliyor. güzel bi yöntemi olan varmı

kızlar kpss deki mantık sorularını hangi kaynaktan çözüyorsunuz?

birde genel kültür-yetenek için sağlam bi yayın önerebilir misiniz??

ben aldığım kaynakların mantıklarını ve ihtiyac kullanıyorum. sağlam yayın derken ismi duyulmuş olanlardan sana hitap edenleri alabilirsin

kızlar bende hazırlanıyorum sınava. vatandaşlık dışında tüm konular bitti soru çözüyorum da şu vatandaşlığa nasıl çalışmalı baştaki hukuk kavramları falan çok karışık geliyor. güzel bi yöntemi olan varmı

vatandaşlığa önce ayrıntılı bir yayından çalış derim. yorum olmadığı için bilgileri sağlam öğrenmen gerek
sonrası da artık tekrarlarla oturur.

off ya bugun turkce cözdm cok sıkıcıydı ve bugun kı soru sayım 214 en dusuk buydu herhalde toplamda çözdugum soru sayısı 1344 gerıye 656 sorum kaldı yarın buyuk cogunlgunu bıtırıcem belkı hepsını çözerm ınsallah humanaz bende cok sıkılıyordm ama sureklı tekrar yapa yapa alıstm smdı vatandaslıga onun ıcın özel bır calısma sıstemı yok malesef sureklı tekrarla aklında kalır ancak ıyı aksamlar kızlar yarın görusmek uzere:21::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ben aldığım kaynakların mantıklarını ve ihtiyac kullanıyorum. sağlam yayın derken ismi duyulmuş olanlardan sana hitap edenleri alabilirsin

vatandaşlığa önce ayrıntılı bir yayından çalış derim. yorum olmadığı için bilgileri sağlam öğrenmen gerek
sonrası da artık tekrarlarla oturur.

badeeeeeeeeeeeeeeeee burdamısın badeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğ:KK33::KK33:

X