2014---KPSS Çalışmaları <3

Ordan da denedim, olmadı. Bir de sitedeki resimleri de açmıyor. Acaba benim bilgisayarda mı sorun var.
Sizde de kk yavaş mı?

canım ben denedim oldu..
sen hangi tarayıcı kullanıyorsun, chrome değilse ordan dene oysa geçmişi sil öyle dene.

hehehe dimi diğerleri neyse de 550 matematik sadece bir gününü alır yaw insanın her soruya bir dakika desek 9 saat 10 dk yapar
valla sınavda 10 dk da çıkarsın sen edaasya

Bade yazdıklarına katılıyorum.
Hızlı soru çözmek çok verimli değil. Tabiki hız gerekiyor ama olması gerektiği kadar.
Soru cozerkende öğrenmek önemli. Bunun için cevapları kontrol etmek yanlış üzerinde düşünmek matematik ise uğraşmak gerekli.

300 matematik çözdüm. 60 daha cozmem gerek ama problem olduğu içün işlem yapmak çok zaman alıyor.
Onun yerine 70 coğrafya çözüp yapacağım.
Iyi geceler kızlar

Olmadı ya, 3 tarayıcıdan da denedim olmuyor. Sinirlendim, zaten sinirliydim iyice bunaldım

hehehe dimi diğerleri neyse de 550 matematik sadece bir gününü alır yaw insanın her soruya bir dakika desek 9 saat 10 dk yapar
valla sınavda 10 dk da çıkarsın sen edaasya

BADE__; 550 matematik bölğnebilme , rasyonel sayılar köklü sayılar üslü sayılar konuları 3 er kitaptan bitirdim testlerini cebir kısmı çok da vaktini almaz insanın her soruya 1 dakika bu konular için çok fazla problem değil ki bunlar .... sınava gelince bakamadığım sorular bile oluyor zaman zaman vakit yetişmiyor sınava göre değerlendirirsek .... dün sabah 5 e kadar yatmadım yarın dersanem var ve hala yatmıyorum emek veriyorum 4 kilo verdim 1 ayda zaman az die zaten dört dönüyorum ben daha yeni başladım sayılır çalışmaya mat tarih bitirdim alanım da var sorumluluğum çok fazla neden sorguladığınızı anlamadım yalan mı söylediğimi düşündünüz inan vaktim bile kaldı 8 den sonra çalışamadım belim ağrıdı insan başına geçince anlamıyor vakit nasıl geçiyor ... yani üzüldüm açıkçası böyle düşünmenize bir daha paylaşmam her dersten konuları ayırdım her kitaptan sorularını çözüp kitapları aynı anda bitirmeyi hedefliyorum sen demedin mi kamp die gerçekten kendimi sorumlu gibi hissettim oturdum bitirmek için toplam soruları saydım yazdım zaten 3 gün soru falan çözemem die dünden beri bitirmeye çalışıyorum burda beraber soru çözelim hırslanalım amacım .... zaten ilk başta günde her dersten 400 soru sanmıştım ama haftalık 2000 miş onu da dün öğrendim neyse size iyi çalışmalar

bade evet haklısın çok katılıyorum bu dediklerine ben soru çözmeye daha yeni başladım 2 kitap bitti konu çalışıyorum daha çok sayısalcı olduğum için kültürde sıkıntım var asla ezber yeteneğim olmadı daha çok görsel aklımda kalıyor fotoğrafik şeyler o yüzden yazarak çalışamıyorum vakit kaybı gibi geliyor soru çözmek asla dediğin gibi çok bilmek anlamına gelmiyor ama kültürde genelde konu çalışıp soru çözüyorum 1 aydır böyle gitti bu durum şimdi soruya bakıyorum hatırlayamadığım veya yanlış çözüyorsam hemen not alıyorum çok faydasını gördüm tarihim berbat durumda ama soru çözerek gerçekten faydasını gördüm bu durumun soruyu okurken işaretlemeyi yapabiliyorum şimdi hatta tereddüt ettim konular bitmeden soru kampı yapmalı mıyım die ama o da öğretici oluyor biz dersanede konuları bitirdik sayılır ama benağırdan gidiyorum zaten yoksa bilmeden soru çözmenin ne mantığı olabilir ki kpss deneyimim de ilk değil 10 mezunuyum ben kurum sınavlarına hazırlanmaktan gk gy es geçtim ama bu yıl öyle düşünmüyorum tamamen B grubuna yükleneceğim alanı da götüreceğim işte böyle allah yardımcımız olsun kültüre de genelde burdan çözüyorum sorularını hem daha hızlı oluyor burdan tekrar gibi ok kib hoşça kal http://www.kpssuzmani.com/kpss-hazirlik-test-soru.aspx

ben neden yalan söylediğini düşüneyim ki, bir önceki sayfadaki yazdıklarımıda okusaydın keşke
ben hayatta çözemem o kadar soruyu bir günde o yüzden bana çok yüksek geldi sadece onu belirtmek istedim
4 kilo vermişsin, bünyene yazık
ben şu forumda kimseyi ne küçümserim ne alay ederim

canım benım kimse sana yalan söylüyorsun demedi ki.
biz alışkın değiliz o kadar soruyu 1 gunde çözmeye, çözenı de görmedik. hatta ben cok soru çözenlere insanüstü diyorum kötü anlamda anlama
sana verimli oluyorsa daha ne? Allah kolaylık versin.

ben yazdıklarını okudum badecim bilmiyorum demek ki öyle anladım kusura bakma kimsenin kimseyi de küçük görme gibi bir durumu olamaz zaten alay söz konusu bile olamaz evet biraz yıpratıyorum kendimi farkındayım ama sınav gününü düşündükçe ruhum sıkılıyor üzerimde çok yük var sanırım ondan hadi iyi geceler sizlere

ıyı calısmalar hanımlarrr 1 ıtıbarıyle 300 soruyu tamamladm bır yemek yıyıp aksam yedıye kadar soru çözmeye devam edıcem çok ıyı oldu bu kamp daha ıstıkrarlı çalısıyoruz bu sayede iyi çalışmalar hepımıze :126:

Canım harika bu saate kadar 300 soru
Ben sabah 40 soru çözüp konu tekrarı yaptım. Şimdi soru cozmeye başlıyorum. Benimde bugünkü hedef 400 soru

Canım harika bu saate kadar 300 soru
Ben sabah 40 soru çözüp konu tekrarı yaptım. Şimdi soru cozmeye başlıyorum. Benimde bugünkü hedef 400 soru

bu kamp olmasa gunde 300 soru çözerdm ama sabah 10 ceyrekten bu saate kdr 510 soru çözebıldım bıraz yoruldm ama aksam cıkana kdr çözmeye calısıcam dun ızınlı oldgum ıcın hıc soru çözememıstm telafı edeyım dedim

pilim btti benden bugunluk bukadar 630 soru çözdum arkadaslar sanırım rekorumu kırdm gnluk ıyı çalısmalar hepınıze

Tebrik ederim.
Hangi dersten çözdün ?

cografya çözdm soru bankamı bıtırdm yarında tarıh çözucem tarıh soru bankamı bıtırıcem onda da 450 soru kaldı vatandaslk soru bankamı bıtırdm netten çözmeyı dusunuyorm butun soru bankalarımı bıtırene kdr hepsını aynı anda alıyım turkcedende 1.5 soru bankam var yedııklımle ıhtıyac turkceye fazla yuklenmedıgm ıcın çok soru çözmemıstm tarıhten snrada turkceyı bıtırıp kıtap alıyım konu tekrarını hangı yayın evınden alsam tum konuları tek kıtap almayı dusunuyorm soru bankalarını data dan alıcam sanırım yedııklımle ıhtıyacı çözmus oluyorm nabsam

Polisesi sinava kadar tüm yayınlar çözülmeli bence
Uzman kariyer
Data
Yediiklim
Yargı
Beyaz kalem
Pegem
X yayıncılık
Murat yayıncılık
Ihtiyaç

Bunlardan olmayanı al bence.

Polisesi sinava kadar tüm yayınlar çözülmeli bence
Uzman kariyer
Data
Yediiklim
Yargı
Beyaz kalem
Pegem
X yayıncılık
Murat yayıncılık
Ihtiyaç

Bunlardan olmayanı al bence.

evet ne kdr çok soru nekdr farklı kaynak çözersek sınavda zorlanmayız ınsallah hepsını çözerm bende çok ıyı hazırlanmıs olarak gırmek ıstıyorm sınava sonradan keske daha cok calıssaydm demek ıstemıyorm bıdhakı sınav 2 yıl sonra :26: ozamanda çalısabılırmıyım sartlar nasıl olur bılemıyor ınsan oyuzden calısmayı bırakmamak lazım hepımıze kolay gelsın aksama yazarm yıne kac soru çözdugumu allah zıhın acıklıgı versın hanımlar

Son düzenleme:
kızlarr nerdesınız yahu kımse çözdgu soruları yazmıyor canlanın bıraz 1 e kdr 300 sorumu tamamladm yıne öyle yemegnden snra devam edıcem iş çıkısına kadar ıyı oldu bu kamp baya hızlı soru çözmeye basladm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…