2014---KPSS Çalışmaları <3

tamam safranım başlayalım iyi olur vallahi. Ben bütün derslerden çözebilir miyim bilmiyorum ama 2bini tamamlıcam canım şimdiye kadar 270 çözdüm tarihten akşama kadar 400 yaparım onu

bade ben limiiti doldurdum 550 matematik 455 tarih vatandaşlık 330 soru çözdüm akşam da Türkçe konu anlatımlı kitabı bitirip tarihe bakacağım herke iyi çalışmalar

bunları bugünmü çözdün sen

evet canım bugün çözdüm kaç saat çalıştım bilmiyorum ama 3 haftadır baya çalışıyorum çünkü benim toplam 12 dersim var hepsine vakit ayırmam gerek o yüzden gaza bastım az önce de şurdaki sorulara baktım bence çok güzel sen de bir göz at ben 348 e kadar gelebildim sıkıldım yarıda kaldı ilk defa duyduğum şeyleri de not aldım tekrar gibi bir şey bir arkadaşım topiğinde gördüm oyun gibi
http://kpsstekrar.com/ buraya bir göz at istersen görüşmek üzere ....

Son düzenleme:

valla maşallah canım günde nerdeyse 1500ü geçik soru çözmüş olmuşsun. benim beynim karışır öyle
teşekkür ederim site için

Masallahh ben yarin baslicam kismetse baya gaza basmissn edaasya tebrk ederim :))

polisesi;34678348] teşekkür ederim ama ben 3 gün ders çalışamıyorum akşama kadar dersanem oluyor salı çarşamba perşembe kafam kazan gibi geliyorum eve ... bugün de eşim nöbetçi bugünü değerlendireyim dedim ....

buarada benide alın aranıza belki sizin bu şevkinizle bende hırslanırım birazcık.hepinize iyi çalışmalar.

gel tabi aramıza sen de katıl beraber hedefimize koşalım sınavdan sonra da burda mutluluğumuzu paylaşalım inşallah allahım o güzel günü gösterecek mi heyecan yaptım bak şimdi gidip biraz daha çalışayım iyi çalışmalar :18::18::18:

Benimde haftada 3 gün dersane var. Bazende birgün deneme oluyor. 4 günüm deraenede geçiyor. Bugün katıldı ama akşama kadar pek calistigim söylenemez. Akşam eşim nöbete gittikten sonra doğru düzgün başladım calismaya.

bu gerçek mi ya

Rengina evet gerçek ama akşamki planım gerçekleşmedi mısır patlatıp animasyon izledim Türkçe kaldı yani ama anlamadığım neden şaşırıyorsunuz 3 aylık zamanımız kaldı biraz yüklenmek gerekmiyor mu benim dersanemdekiler haftalık 7000 soru çözüyorlar benim de hedefim öyle ama konu çalışıyorum ben hala çok eksiğim var benim

rica ederim umarım işine yarar bade günlük 2000 yapacağım konuları bitireyim de hayırlısıyla...

mesele günde iki bin beş bin çözmek değil asla, ışık hızıyla konuları bitirip ışık hızıyla çözülen sorular ne katabilir ki..
kendi adıma, verim alamam. bir konuyu özüne inerek çalışıp soru çözülmeli
geçen seferki hazırlanışımda aman çok soru çözeyim konular çabuk bitsin dememenin çok eksikliğini çektim
panik olmadan sakince çalış derim
safranın günlüğünden de okuyorum ben seni
tabi soru çözme demiyorum ama günde 7-8 saat 500 civarı soru çok ideal
bu kadar hengamede bilgiler beyninde kalıcı olamaz
lütfen yanlış anlama sadece deneyimimi söylüyorum
ne kadar sakinlik o kadar başarı

o kadar sorudan ben verım alamam çünkü almam için hiç yanlış yapmamam gerekir cevaplara bakarken bile cok zamanım gidiyor benim. mesele cözememek değil aslında. sen verim alıyorsan ne mutlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…