2014 kpss çalışma günlüğüm

asinaz mrb moralini bozma işi bırakma durumun varsa bence derslere yoğun bir tempoda hazırlan bak bu zamanlar bir daha gelmiyor elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerek bence hala yapabilirsin dersler nasıl bilmiyorum ama konulara az çok aşinaysan halledersin yeterki hevesini kırma ben de 1 haftadır tarih bakıyorum o kadar kötü ki tarihim denemede inanamadım 1 haftada çok yol katetmişim sızlanıp dururdum bu tarihi yapamıyorum die litfen sen de çalış stresle vaktini boşa harcama

poliseşi bravo sana her işe yatişirsin evelallah ..

günlük hayatta da çok planlı olman lazım. seni o kadar iyi anlıyorum ki...
gerekirse uykudan feragat edip çalışma saatlerini artırabilirsin.
benim 4 yaşında kızım var. yarım gün okula gidip geliyor ama yarım gün bana yetmiyor ders çalışmak için. son 2 haftadır sabah 5te kalkıyorum.

sende buu şekilde vakit kazanabilirsin.
hem sabah zihin daha açık oluyor ve anında kavrıyorsun.
yemek yaparken bi yandan mutfağı toparlayıp siliyorum hızlıca.
stres yapma, planlı hareket edersen herşeye yetişebiliyorsun

örnek olsun diye eklediğini biliyorum edacım fikir olsun diye sormuşumdur o an :)
çok soru çözmek gerek tarihte. yoksa olmuyor
bir de canım sıkılınca arada vikipediye giriyorum ilgimi çeken konulardan bir başlıyorum alakasız konulara kadar geliyorum
çokta güzel bilgiler not alıyorum
tavsiye ederim herkese..

hmmm bak nefis bir fikir ama o kadar öğrenilecek şey var ki kendimden geçeceğim yakında deli deli die aklımı yitirmeden şu sınava bir girseydik

poliseşi bravo sana her işe yatişirsin evelallah ..

tesekkur ederım edaasya çok ıstıyorm memur olmak esımın cogu arkdasının eşi memur çok rahatlar gezmeyede tozmayada vakıtlerı var bende çalısıyorm ama bır gun ızınle hıcbırsey yapamıyoruz ızın almak ıstedıgımde haftalk ıznımı kullanamıyorm gecen ankaraya gıttık esım cok ıstedıgı ıcın 5 gunlugune 3 hafta haftalk ıznımı kullanamadm özel sektör çok zor

İyi çalışmalar kızlar kolay gelsin hepinize...

@edaasya, panik yapınca hiçbir şey çalışılmıyo seni anlıyorum çünkü zaman zaman bende de oluyor. Sen şu an yetiştiremem diye panikliyodun sanırım. @denemem çok güzel açıklamış, benim de kafama yattı Bi gün çalışıp diğer gün çalıştığımız konulardan soru çözme fikri. Planlı Bi şekilde gitmeliyiz, bir de stres yapmamak lazım tabi :)

@asinaz, vakit yaratmak için ben erken kalkmaya başladım. Önceden öğleden aşağı uyanmazdım, zorla erken kalkıyordum başta şimdi alıştım çok şükür. Ama sen çalışıyormuşsun da, elinden geldiği kadar erken kalk bence.

Sent from my WP using Tapatalk

Günaydın asinaz
Işi birakip tamamen derse odaklanma durumun yok mu ?
Insan parcalaninca da odaklanmada sorun yaşıyor.

Maalesef
Harçlık çıkartmak için 3 gün çalışıyorum. Bu 3 günü de çalışarak geçirmezsem evde sorun yaşıyorum. Babam çalışmadığımı ima edip duruyor. Buna moralim daha çok bozuluyor.

Sabah erken kalkmayı ben de çok düşündüm, ama bir türlü başaramadım.
Erken kalkma, uyanma konusunda çok tembelim.
Antidepresan kullanıyorum bir de. Vücutta ağırlık, hantallık yapıyor. Tabi bunlar bir yandan da bahane.
Bir yerlere gelmek istiyorsam yapmam lazım. :44:

Ahh inşallah, şu erken kalkma işini ben de başarabilirim.
Sağolasın canım.

ahh ahh kayınvalıdemler gelıyormus yoldalar smdı dun aksam haber verdıler gelıyoruz dıye sabah erkenden kalktm bıton temızlk yaptm doru durust kahvaltı yapamadan işe geldım sımdı yoruldm ya bugun bıraz gec baslıcam test çözmeye o yuzden kolay gelsın kızlar

poliseşi inşallah bu azimle olursun bak kimsenin yanında kendini küçük görme her şey nasip kısmet sen de sonuçta ekmeğini kazanıyorsun kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun ya herkes memur olmazk zorunda değil burda sokaklarda kadınları gördüm dün ellerinde müzik aletleri balkan müzikleri söylüyorlardı annem yaşında hepsi yani dilenmektense görüyorsun ya onlar da çalışıyor alın teri emekleri sonuçta bak kısmetten öte hiçbir şey yok van depreminde benim arkadaşım değil ama dersaneden sima olarak tanıdığım biri vardı atandı okul öncesi öğretmeni olarak ve o depremde hayatını kaybetmiş yani kısmetimizde ne varsa onu yaşarız bak ne kadar güzel çalışıyorsun sen emeğini ver gerisi allah ın işi benim eşim de polis ve arkadaşlarıyla vakit geçiriyoruz çoğu bakanlıklarda uzman olarak çalışıyor ama o kadar iyi niyetli insanlar ki belki de benden kaynaklanıyor hiçbiri çalışıyorum die başla gözle bakıp burunlarını havaya diken görmedim ben de zaten ona izin vermem biz üniversite okumuş kültürlü insanlarız madem memur olamadık başka işe sarılır orada yükselirsin izin meselesine gelince benim eşim zaten polis olduğu için 1 ayda 2 hafta falan ancak haftasonu çift izne denk geliyor özel sektör daha anlayışlı aslında o konuda gerçi nerde çalıştığını bilmiyorum ama moralini bozma sakın kimseyle de kendini kıyaslama geçen gün annannemi aradım kızım nasılsın dedi hiç annannecim dersaneye gidip geliyorum sınavım var ders çalışıyorum dedim bana dediki kızım yıllardır ders çalışıyorsun hala bir şey olamadın mı sen dedi düştüğüm duruma bak kekeme oldum sinirlerim gerildi bir an ne diyeceğimi şaşırdım kayınbabam da dün aradı sana çok dua ediyorum sınavı kazan da dualarımız boşa gitmesin diyor adam delireceğim hani öss üni yds ales hayatımız sınavlarla geçtiği için eee kadın haklı ama beynime baltayla vursalar belki canım bu kadar acımazdı ... 85 yaşında kadın ama işte dediği canımı yaktı haksız değil ki çok haklı hayatımız sınavla geçti ama adam akıllı ilk defa hazırlanıyorum sen de moralini bozma böyle devam başın hep dik olsun kimseyle kıyaslama kendini ben de ankara dayım ya ben ne yapayım 3 bayandan 2 si memur bile değil uzman ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…