2014 kpss çalışma günlüğüm

Cok guzel olur sarfansari yapalim tabiii motivasyonumuz daha cok artar :))

Devrim soru sayin cook iyi gerçekten cocuk var evin isleri var iyi cozuyorsn massallah :)

anladım canım, benim de var haftalık programım işe yarıyor gerçekten neye ne zaman ne kadar çalışmam gerektiğini görebiliyorum. geçen hafta eko. coğ. bitirecektim güya ama bu aralar hastane işlerim var onlar baya oyaladı beni. artık bu hafta son noktayı koymam lazım. öyle oldu maalesef ya aslında Türkçe ve coğ.nın geçen hafta bitmesi gerekiyordu. Türkçe hocası sağ olsun çok yavaş anlattı, coğ. hocası da 2 hafta gelmedi aksadı ama onlar gayet rahat ve normal davranıyorlar

holofira mrb hiç merak etme bizde de aynı sistemi uyguladılar coğ yeni bitti Türkçe başladı bugün de vatandaşlığa geçtik ama haftada 1 saat göreceğiz yani yine geç gibi görünüyor ama vatandaşlık çabuk unutulmasın die bu sistemi çoğu dersane uyguluyor sen kafaya takma hallolur vatandaşlık çok değil bah ihtiyacın 24 saatte vatandaşlık die bir kitapçığı var onu madem hiç başlamadınız sen bir al ve gözden geçir hiç bilmiyorsan o seni ısıtacak ve az çok hakim olacaksın dert etme geç değil kolay gelsin

şehnameci vakanivüs demekti benim bildiğim. ilki naima sonuncusu abdurrahman şeref.

sultanül berreyn, hakanül Bahreyn lakaplı padişah ?
berr kara bahr deniz demek osmanlıda. denizin ve karanın sultanı demek
fatihe verilen ünvan

istersen diğer sorularıda cevaplayabilirim

Son düzenleme:
denemem tarıh konusunda bende katılmıyorm tarıh hocalarına ınsan nekdr cok görselınde canlanırsa okdar cok havızaya alıyor ben cok savaş fılmı ızleyen ve seven bırıyım cok sevıyorm ınanılmaz derecede gecen hafta kore savaşını ızledm ve tarıhın son konusunda guney korenın savasından bahsedıyordu ve gercektende cok anlayarak ve severek çalıstm hele o almanyanın nazi savasları cok nazi fılmı ızledm bugun konularımı bıtırırsem rus savaı ızlemek ıstıyorm aksam eşimle :))

Son düzenleme:

denemem tarıh konusunda bende katılmıyorm tarıh hocalarına ınsan nekdr cok görselınde canlanırsa okdar cok havızaya alıyor ben cok savaş fılmı ızleyen ve seven bırıyım cok sevıyorm ınanılmaz derecede gecen hafta kore savaşını ızledm ve tarıhın son konusunda guney korenın savasından bahsedıyordu ve gercektende cok anlayarak ve severek çalıstm hele o almanyanın nazi savasları cok nazi fılmı ızledm bugun konularımı bıtırırsem rus savaı ızlemek ıstıyorm aksam eşimle :)) alıntı yapamamısım bundan alıntı yaptm

hiç sorma. pestilim çıkmış vaziyette atıyorum kendimi yatağa.

olsn ya en azından gunun dolu dolu gecıyor evde boş oturmaktansa kendıne faydalı seyler yapıyorsn ben hem çalısıyorm hem çalıstıgm ıs yerınde ders çalısıyorm elımden geldıgınce hemde ev ıslerıyle ugrasıyorm bende aynı durumdayım

merhaba edaasya yok canım çok takmıyorum zaten, kendim de çalıştım işte bi kısmına geri kalanını da dershaneyle hallederim. benim canımı sıkan Türkçe ve tarih hocalarının tavrı. zaten Türkçe'den iki doğru öğrendiysek bir yanlış öğrendik, kimse memnun değil hocadan ama yapacak bir şey yoktu. bitiyor zaten iki haftaya... ben özetlerden pek çalışamıyorum ya, eksik gibi geliyor, sorularda falan ayrıntı çıkıyor yapamayınca moralim bozuluyor. sen hangi ildesin, hangi dershaneye gidiyorsun?

kızlar ihtiyaçın 5li çözümlü denemesinden başka denemesi var mı bu yıl çıkan?

Son düzenleme:

2010d bende muhsebede çalışıyordum. akşamları kpss çalışmaya çalışıyodum. kısa süre sonra pes ettim kpssyi bıraktım .
işyerinde çalışmak da zor. kolay gelsin canım

Ben henüz kendim deneme çözemediğim için deneme almadım hiç, ondan bilmiyorum :26:
Polisesi bu film olayını bende izleyeceğim mutlaka. Dediğin gibi kafamızda canlandirmamiz daha kolay olur

Dün kk da bakım varmış bugün çok şükür açılmış
Bu beğeni olayını ve bildirimleri de eskisi gibi yapsalar yeniden daha bir güzel olacak

Bugünkü planim 300 matematik çözüp kitabın matematiğini bitirmek. Üzerine de görebildiğim kadar türkçe çözmek. Inşallah 100u bulur.

Ayrı olarak bir odanın perdelerini yikayacagim
Allah'im inşallah seneye bu zamanlar memur olarak çalışıyor olurum. AMIN.

__BADE__ mrb badecim ben soruları örnek olsun diye yazmıştım bravo sana çoğu doğru cevaplamak istersen sen bilirsin ama şehnameci ve vakanüvist aynı anlamda ama 17. yy a kadar şehnameci daha sonrakiler vakanüvist olarak geçiyormuş şıklarda ikisi de vardı tabi ben hemen atladım vakanüvist die

merhaba holofira beni yanlış anladın ben sadece o özet kitabı al bak yeter demek istemedim hani hiç görmediğin için onu okumak seni ısıtır dedim tabiki özet ama can alıcı bilgiler var denemelere girince nasıl olsa vatandaşlığa başlamadım die boş bırakmaman için dedim kolay gelsin

Ilk çalışmaya başladığın zaman gözün korkuyor ama sonra inan basit geliyor.
Bende tarihten 0 dim. Şimdi bu 20. Tekrarim herhalde ancak yapabilmeye başladım.
Tarih 1 defa çalışılıp bitecek bir ders değil.
Sana tavsiyem konuları sirasiyla çalış. Her hafta 1 konu calisip 200 soru coz konuyla ilgili mesela. Sonra yine her hafta bir önceki calistigin tüm konuları o hafta tekrar yapıp arkasından 2 şer test coz.
Böylelikle ayda 4 konu bitirip baştan da 4 kez tarih tekrarı yapmış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…